Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen XXL týdny

Fórum Lenovo IdeaCentre 310-20IAP White

Zobrazit katalog
Lenovo IdeaCentre 310-20IAP White
All In One PC - 19.5" LED 16:10 WVA, Intel Pentium Quad Core J4205 Apollo Lake, RAM 4GB DDR3, Intel HD Graphics 505, HDD 1TB 5400 otáček, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.0, HD webkamera, USB 3.1 Gen.1, HDMI, čtečka karet, bez operačního systému
Skladem > 5 ks
a na 4 prodejnách
Cena s DPH 6 790,-
Původní cena 8 490,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jaké je rozlišení displeje? Uvádíte 1600×900, ale oficiálně je uvedeno 1440×900.

Dobrý deň, prosím Vás, je možné na Lenovo IdeaCentre 310-20IAP White nainštalovať operačný systém Microsoft Windows 10 Home SK 64-bit (OEM)?

Dobrý den, lze na tento počítač instalovat 32-bit systém? Koupil jsem Intel NUC a tam mohu nainstalovat pouze 64-bit systém. S pozdravem ŠAROCH

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda by tento počítač neměl problém s rozjetím programu CAD, konkrétně AutoCad? Děkuji za odpověď

kolik portu usb to má?

Dobrý den, zvládne tento počítač GTA5? Děkuji za info

Dobrý den, prosím, lze nainstalovat Win 7? Jsou k dispozici ovladače (web)? Děkuji!

Dobry den, da sa objednat tento Lenovo IdeaCentre 310-20IAP White pc aj s Windows? Ked si na stranke kliknem operacny system Windows 10 preklikne ma to na ciernu variantu. Chceli by sme biely ale s Windowsom

Dobrý deň, pôjdu mi na tomto PC účtovnícke programy (napr. MRP)?

Dobrý den, je displej lesklý, nebo matný? Děkuji!

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi