Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Alza pro firmy

Fórum Lenovo IdeaPad 320-15IKBRN Platinum Grey

Zobrazit katalog
Lenovo IdeaPad 320-15IKBRN Platinum Grey
Notebook - Intel Core i5 8250U Kaby Lake Refresh, 15.6" LED 1920x1080 antireflexní, RAM 8GB DDR4, NVIDIA GeForce MX150 GDDR5 2GB, SSD 256GB, WiFi 802.11ac, Bluetooth 4.1, HD webkamera, HDMI, USB-C 3.1 Gen 1, USB 3.1 Gen 1, 2článková baterie, Windows 10 Home 64bit
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

má to DVD přehrávač ?

na kolik fps utáhne hru The Elder Scrolls V Skyrim ??

Dobrý den dočetl jsem se v jednom článku, že Nvidia dělá 2 verze MX150. Původní 1D10 a novější a podle testů pomalejší 1D12 . Je možné zjistit u výrobce, kterou verzí je tento NB osazem ? link na zmíněný článek. Odkaz do neznáma díky za odpověd

Pozeral som naň v predajni a v podstate tam nemali nič extra spustené a ľavá strana klávesnice sa mi zdala dosť teplá, toto ma odradzuje od tohto notebooku, aké máte skúsenosti ? Rozhodujem sa medzi Asusom akurát má MX130.

Dobrý den, je možné intérní úložiště rozšířit o další ssd disk?

Potiahne tento notebook streamy na twitch atď ?

Utiahne to fortnite

Má tento notebook další slot pro 2.5' HDD?

Dobry den, koupil jsem si tento notebook a potrebuju rozsirit uloziste, je mozne nahradit optickou diskovou jednotku za disk?

Dobrý den, U modelu Lenovo IdeaPad 320-15IKB se píše, že má dva sloty pro RAM. Předpokládám, že tento model Lenovo IdeaPad 320-15IKBRN má stejnou základní desku, takže má také dva sloty pro RAM. Je to opravdu tak? Děkuji.

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
P-DC1-WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi