Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Doručení zdarma Smartphonová revoluce

Fórum Lenovo IdeaPad S340-14API Platinum Grey

Zobrazit katalog
Lenovo IdeaPad S340-14API Platinum Grey
Notebook - AMD Ryzen 5 3500U, 14" IPS antireflexní 1920 × 1080, RAM 8GB DDR4, AMD Radeon Vega 8, SSD 512GB, podsvícená klávesnice, webkamera, USB 3.2 Gen 1, USB-C, WiFi 802.11ac, 3článková baterie 52,5 Wh, Windows 10 Home
Očekáváme listopad 2019
Cena s DPH 14 989,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, budete mít tento model i v jiných barvách?

Dá sa pridať 2,5" HDD a viac RAM?

Tento ntb má Win 10 Home x32, nebo x64?

Dobry den, bude sa tento model s presne tymito komponentami predavat aj v ciernej farbe? Komponenty z |Lenovo IdeaPad S340-14API Platinum Grey|

Tento model má slovenskú alebo českú klávesnicu?

Slouží USB-C port i jako video výstup, nebo jej lze použít pouze k přenosu souborů?

Kto má tento NTB prosím napíšte ako je to s RAM. Podľa popisu má 8GB, kedže má integrovanú grafiku Vega, pre dobrý výkon by to malo byť v konfigurácií 2x4GB ako dual, inak je to surová degradácia výkonu. Potešilo by ma, keby to bolo 1x8GB a dala by sa doplniť RAM, avšak podľa lenovo produktovej stránky, maximum je 12GB. Čo je pre mňa absolútne nedostatočné, niekoľko rokov mám 16GB a kúpa nového NTB je len a len kvôli nutnosti mať viac RAM. Využijem i 64GB. Nedokážem si predstaviť mať ešte menej RAM ako doteraz, keď už teraz na NTB mám swap súbor bežne zaplnený 26GB zo 48GB a 8+16GB (spolu 24) by bol dôvod na kúpu tohto 14" lenovo. Maximum 12GB, to už mobily majú toľko. Preto prosba, kto má tento NTB, môžte niekto vyskúšať, ako v ňom bude fungovať 16GB modul? Procesor sám o sebe podporuje 64GB! Vďaka.

Alza, či Lenovo, pokiaľ toto spravuje niekto od lenova. Čo keby ste zvážili nejakým malým reklamným predmetom oceniť pána, ktorý si zakúpil tento NTB, otestoval ho a zistil, že nie 12GB ako tvrdí lenovo stránka i lenovo expert ale 4+16 GB, spolu 20GB funguje? + Ďalšie informácie, ktoré ma zaujímali? Všetko rýchlo, podrobne, na úrovni profíka? Informácie tohto pána rozhodli o tom, že si nekúpim HP (s ktorým som dlhodobo spokojný), ale vyskúšam lenovo. Nechávam to na zváženie. Ak chcete, tento príspevok vymažte. Ja som pánovi vďačný. Ale kšeft urobíte vy.

Dobrý den, chci se zeptat zda tento model má dotykovou obrazovku. Na stránkách od výrobce píšou že má.

Zdravím, Chcel by som sa spýtať či je možné preinštalovať Windows bez straty záruky Ďakujem

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi