Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Kafe na Alzáka!

Fórum Meizu M6 Note 32GB zlatá

Zobrazit katalog
Meizu M6 Note 32GB zlatá
Mobilní telefon 5,5" IPS 1920 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 625 8-jádrový, RAM 3 GB, interní paměť 32 GB, Micro SDXC až 128 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx + 5 Mpx, přední fotoaparát 16 Mpx, GPS, Glonass, LTE, Jack (3,5mm) a USB micro, čtečka otisků, dual SIM, neblokovaný, baterie 4000 mAh, Android 7.0 Nougat
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

dobry den ma telefon aj slovensky jazyk myslim slovenske menu dakujem

Dobrý den Zajímá mě zvukový výstup do sluchátek Děkuji za odpověď

Tak ještě jednou Asi jsem se špatně vyjádřil Zajímá mě kvalita zvukového výstupu do sluchátek to že má Jack na spodní hraně to vím Děkuji ještě jednou za odpověď

Zdravím,má někdo zkušenosti jak je to s podporou této značky ?Cena lákavá ale ve specifikacích vidím android 7.0 což už je dnes poměrně zastaralý systém,má někdo informace o updatu aspoň na 7.1.2 či Oreo ? Díky.

Dobrý deň, verzia telefónu Meizu M6 Note, ktorú pedávate je G (Global)? Ktoré pásma LTE pokrýva?

Zdravím, jak vypadají fotky v horším světle a jak telefon běhá po posledním updatu (Flyme 7, presneji verze 7.0.1.0G)? Díky

Dobrý den, jedná se u telefonu MEIZU M6 note 32GB o nový nerozbalený kus, protože verze Meizu M6 note 16GB ve zlaté je cenově jinde a vedle namísto slevy je uvedena poznámka NOVÉ. Děkuji za reakci

dobrý den, můžu se zeptat proč u verze ve zlaté barvě nepodporuje ALZA možnost "vlastní styl" s polepem fotografií, když v černé variantě je to možné? u jiných značek tato možnost je i u "zlatých" verzí, děkuji za odpověď, ján debre

Dobrý den , zboží zakoupené v akci black friday nelze vrátit ve 14ti denní lhůtě ? Mám telefon doma hodinu a kvůli titěrnému fontu o tom přemýšlím . Váš systém mně ale píše , že toto zboží již nelze vrátit , byly k němu dárky v podobě předplatného na software , tak kvůli tomu ? Děkuji za odp.

Dobry den, umi tento mobil "tethering", tj. sel by pres nej pripojit k internetu treba notebook s operacnim systemem Windows 8? Dekuji mockrat.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi