Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma XXL týdny

Fórum MIO MiVue C330

Zobrazit katalog
MIO MiVue C330
Kamera do auta Full HD (1080p), širokoúhlý objektiv 130°, světelnost objektivu 2.0, 2" LCD displej, micro SDXC (max. 128GB),3-osý G senzor, upozornění na radary, držák do auta, autonabíječka
Skladem > 5 ks
a na 5 prodejnách
Cena s DPH 2 290,-
Původní cena 2 790,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda je součástí kamery i micro SDXC. Pokud ne, tak jaký typ je nejvhodnější.

Dobrý den, stačí kameru jen jednoduše nacvaknout na začátku jízdy nebo je nutné připojit kabel apod?

Dobrý den, mám dotaz ohledně této kamery - nahrává v režimu časové osy, respektive, přehrává nový záznamem vždy nejstarší záznam? Děkuji.

Dobrý den, má tato kamera český software? Pokune tak proč ho nemá a proč ho nevyžadujete jako největší odběratel, je to přece standard.

Kde získám podrobný manuál pro nastavení a ovládání kamery MiVue C330? (ne ten který je na internetu o velikosti 1,16 MB, ale opravdický, kde jsou vysvětlena všechna hesla z menu)

Píšete dotykový displej - ale podle obrázku (i oficiálního webu) se mi to nechce věřit

Potřeboval bych napájecí zdroj pro tuto kameru, aby vydržel aspoň 10 hodin. Jaký a kde mám hledat? Děkuji za odpověď.

nahrává ve smyčce ?

Dobry den, je mozne u teto kamery stiskem tlacitka ulozit smycku (napr. uvidim neco zajimaveho a chci to pozdeji ulozit doma na pc) a nahravani pak pokracuje automaticky v dalsich smyckach dal bez toho, aniz by mi ulozeny zaznam premazal ? Diky.

V případě nehody se záznam automaticky uzamkne ?

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi