Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Bav se odkudkoliv

Fórum MSI GE63 8RF-073CZ Raider RGB

Slevové tornádo zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Jen do neděle!
Zobrazit katalog
MSI GE63 8RF-073CZ Raider RGB
Herní notebook - Intel Core i7 8750H Coffee lake, 15.6" 1920x1080 displej 120Hz s dobou odezvy 3ms matný, RAM 16GB DDR4, NVIDIA GeForce GTX 1070 8GB GDDR5, M.2 SSD 256GB + HDD 1TB 7200 otáček, WiFI 802.11ac, Killer DoubleShot, Bluetooth 4.1, HDMI 1.4, mini DP 1.2, USB-C 3.1 Gen. 2, USB 3.1 Gen 1, klávesnice SteelSeries s možností podsvícení každé klávesy zvlášť, 2+2 Dynaudio reproduktory, 6článková baterie 51Wh, Windows 10 Home 64bit
Skladem > 5 ks
Cena s DPH 42 990,-
Původní cena 52 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, má tento notebook G-sync?

Dobrý den. Dá se někde zkontrolovat, jestli tento notebook má hdmi 1.4 nebo 2.0. Děkuji Roman Vlk.

Dobry den, Graficka karta je gtx1070 alebo gtx 1070 maxQ ? Ďakujem

Dobry den, Ak si sam vymenim HDD za SSD ktore si zakupim tak padá zaruka ? Ak ano, je mozne ze si pri objednavke spolu s notebookom kupim SSD ktore mi tam date a potom mi poslete NB + vybrate HDD. A ak ano, kolko si uctujete za takuto sluzbu ? Ďakujem velmi pekne za odpoveď

Dobrý deň to chcem spítať keď kúpim ten notbook dám nastavenie počítača + office 360 akú antivýrus tam dáte ? A potom ešte to chcem spítať že Windows dáte na SSD ? Ďakujem za odpoved

Dobrý den, zvažuji nákup tohoto notebooku, ale chtěl jsem se zeptat zda Vámi uváděná hmotnost 2,2 kg, je správná? Předem děkuji za odpověď.

Dobrý den, rád bych si zvětšil/přidal RAM. Notebook je ale v záruce a tak se chci zeptat jestli by mi ji třeba nainstalovali na počkání v showroom ostrava či jinde v ostravě.

Dobrý večer o koľko sa dá zväčšiť RAM pamäť a koľko slotov na RAM pamäť tento notebook má?Pamäť v notebooku je 1x16GB alebo 2x8GB? Ďakujem.

Dobrý deň, na koľko MSI politika o záruke vraví o tom že uživateľ si môže upgradenuť niektoré komponenty notebooku bez poškodenia záruky, chcel by som sa opýtať či menenie teplovodivej pasty pre CPU taktiež spadá pod túto politiku alebo to záruku poškodzuje a tým sa záruka ruší. Ďakujem za odpoveď.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi