Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Kafe na Alzáka!

Fórum NIU M+ Sport blue

Zobrazit katalog
NIU M+ Sport blue
Elektroskútr dvoumístný, výkon 1600 W, maximální rychlost 45 km/h, dojezd až 100 km (lithiová baterie 42 Ah), doba nabíjení 4 h, nosnost 150 kg, hmotnost 60 kg
Skladem
Cena s DPH 64 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, chcem sa spýtať na výkon motora. Uvádzate 1600 W ale na stránkach výrobcu je uvedené 1200 W. Ktorý údaj je správny? Ďakujem

Dobrý deň. Chcem sa spýtať či je schválená na jazdu po cestných komunikáciách a ci podlieha registracii Dakujem

Dobrý den, uvažuji o escooteru pro 14letého syna. Je na to potřeba řidičský průkaz? Děkuji. Filip Kohoutek

Dobrý den, zakoupil jsem si od Vás NIU M+ sport. Mám dotaz: kde je možno zakoupit druhou baterii.

Kde si můžu tento skůtr vyzkoušet???

Koupil jsem elektro skútr NIU M+sport. Dodáno bez prohlášení o shodě, takže nelze získat technický průkaz a tudíž ani značku a legálně provozovat na silnici. Telefonické urgence bez výsledku. Nikdo mi není schopen říct, od koho a kdy můžu prohlášení o shodě získat. Tak mám na velké peníze věc na kterou se můžu tak akorát dívat. Skutečně profesionální přístup.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi