Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Oslavte s námi 25 let Šrotovné na pračky a sušičky

Fórum PlayStation VR Mega Pack pro PS4 (PS VR + Kamera + 5 her)

Zobrazit katalog
PlayStation VR Mega Pack pro PS4 (PS VR + Kamera + 5 her)
Brýle pro virtuální realitu - Nová verze CUH-ZVR2 nabízí štíhlejší design, integrovaná sluchátka přímo v helmě, štíhlejší propojovací kabel a novou procesorovou jednotku kompatibilní s HDR. Set obsahuje brýle Playstation VR, PS4 kameru a soubor her PS VR headset + kamera + 5 her (Voucher): VR Worlds, Skyrim, Doom, Astrobot, Wipeout
Skladem > 5 ks
a na 6 prodejnách
Cena s DPH 8 549,-
Původní cena 8 690,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravim ,možná jsem slepej ale nemužu nikde najit že by v balení byly i ovladače PSVR Move.Tak tedy se zeptám jsou v obsahu balení? Díky za odpověd.

Vy jste fakt neskutečný. Na ofiko stránkách PS doporučená MOC 6490,- v rámci Vánoční akce do 23.12. a vy suveréně 8690,- :D :D :D

Dobrý den, můžu se zeptat jaká je váha balení? Děkuji

Dobrý den jde hrát tyto hry s obyčejným ps4 ovladačem nebo musím mít move ovladač děkuji

Dobrý den, hry v balení jsou ve formě disků nebo kódy ke stažení? děkuji za odpověď

Dobrý deň, je v balení kamera v2 alebo staršie vydanie ?

Zdravím. Mám zásadní otázku co bude asi zajímat všechny. Kdy zas toto zboží bude k mání ... a za stejnou cenu ? díky.

Dobrý deň, potreboval by som vedieť aký je rozmer celého balíka (krabice). Ďakujem

Je možné napojit přes PC nebo musí být PS4?

Dobrý den mohu se zeptat když budu mít konstantně zapojenou virtuální realitu mezi PS4 a monitorem, a budu chtít hrát hru bez VR (GTA V) jak to funguje? Automaticky půjde signál jen do monitoru (jednotka VR bude fungovat jako spojka dvou HDMI kabelů) nebo budu muset odpojit VR a konzoli samotnou zapojit do monitoru? Děkuji Fryček

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi