Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Šrotovné na lednice a pračky!

Fórum Polar Vantage V HR černý

Slevové tornádo zlevnilo tisíce produktů ve všech kategoriích. Jen do neděle!
Zobrazit katalog
Polar Vantage V HR černý
Chytré hodinky - měření tepové frekvence ze zápěstí, hrudním pásem, monitoring spánku, krokoměr, měření rychlosti, měření vzdálenosti, měření tempa, měření kalorií, záznam trasy, kompatibilita s telefony (Android, iOS), vodotěsné do: 30 m (3 ATM), GPS, výškoměr, gyroskop, akcelerometr, tachometr
Skladem 3 ks
a na prodejně Plzeň
Cena s DPH 13 890,-
Původní cena 14 490,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Bude možné koupit toto zboží na třetinky?

Dobrý den, máte tento produkt vystavený na prodejně v Holešovicích? Děkuji

Dobry den, V popise senzorov uvadzate, ze zariadenie ma vyskomer. O aky vyskomer sa jedna? Pokial viem, M-ko barometricky vyskomer nema.

Funguje tento tester i bez chytrého telefonu? Třeba jako starší modely S710i , které se přiložily k infraportu, který pak přes USB veškerý trénink přenesl do PC.

Dobry den, kdy uz probehne naskladneni, termin se od 3.11. neustale prodluzuje? Dekuji

Dobry den, bude model Vantage V dostupny i na 1/3

Dobrý den, jak zjistím velikost hodinek/řemínku? Ať vím, jestli si mám koupit větší, nebo menší velikost. Děkuji.

Dobrý den, chci se zeptat, zda jde přes tyto hodinky telefonovat? Mají mikrofon a reproduktor? Děkuji

Dobrý den, dle popisu jsou hodinky vhodné i pro plavání, ale uváděná voděodolnost je WR 30. Lze je tedy využít při plavání či nikoliv? Děkuji za odpověď.

zdravím Vás prosím jaký je rozdíl mezi polar vantage M a V , dekuji za odpoved

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi