Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Odměňte je za vysvědčení

Fórum PowerCube Original USB šedá

Zobrazit katalog
PowerCube Original USB šedá
Napájecí adaptér - 4 zásuvky, dětská pojistka, 2x USB 5V celkem 2.1A pro nabíjení mobilních zařízení
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Preco ste zvysili na viacero tovarov vyrazne ceny? pred tyzdnom boli tovary ako aj tento ovela lacnejsie, napr. philips vysavac 309 EUR teraz 330 EUR, powercube 10 eur atd.

Da se použít jako redukce zásuvky za usb? Jde o to, že se chystám na cestu autem, kde mám autonabíječku na usb a budu potřebovat dobít baterky do foťáku, ale ta nabíječka je jen do klasického zásuvky.. popř. Dá se to nějak řešit?

dobrej jde to taky tak že do toho zapojím ethernetový kabel a budu to napájet přes power banku? Nebo existuje kabel právě na tohle? Děkuji

Dobrý den já se chci zeptat jestli do toho mohu zapojit ethernetový kabel a napájet to přes usb kabel a power banku. Nebo jestli je nějaký kabel do kterého zapojím ethernetový kabel a přes usb do pawer banky. Děkuji a přeji hezký den.

Nestalo se nekomu ze by se zarizeni v USB prestalo nabijet? Konkretne kdyz pres noc pripojim telefon, tak vecer mam treba 50% baterie, o chvili pozdeji 80% a rano 20%..—\_(?)_/—

Dobrý den, dají se nástavce na jiné typy zásuvek z Power Cube travel plugs použít i pro tento model?

pozrite si skutocne rozmery produktu Odkaz do neznáma

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi