Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Dovolená bez stresu

Fórum Rapoo 9060M Wireless Multi-Mode Black CZ/SK

Zobrazit katalog
Rapoo 9060M Wireless Multi-Mode Black CZ/SK
Set klávesnice a myši - vícerežimová sada bezdrátové klávesnice a myši Rapoo 9060M, inteligentní přepínání mezi několika zařízeními, sada dokáže samostatně navázat spojení s pracovním zařízením. Dokáže se spárovat s několika, zařízeními a snadno mezi nimi přepínat, zjednodušuje složitý přechod mezi přístroji na různých platformách a splňuje požadavky práce na více úkolech současně
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Ako to funguje keď chcem SK verziu? máte dva modely kde na jednej su Cz znaky ana druhej SK ?

Dobrý den, na popisku produktu máte CZ/SK, ale české ani slovenské rozložení na žádném z obrázků nevidím. Objasníte mi to prosím ?

Dobrý den, vlastním předchozí model kombo 9070 (myš + keyboard). Nyní jsem zakoupil 9060M a nejde mi kombinace kláves 'shift' + 'fn' + 'levá/pravá šipka'. Používal jsem to vždy pro označení celého řádku, ale teď jakmile stisknu levý shift, tak nelze označovat. To samé třeba pokud chci označit více souborů pomocí shiftu.. Nevíte, kde by mohl být problém?

Dobrý den, je kompatibilní s MacOS? Děkuji.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi