Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Nesem vám 15 000 Kč 5 důvodů proč PC

Fórum Razer Kraken Tournament Edition Black

Zobrazit katalog
Razer Kraken Tournament Edition Black
Herní sluchátka okolo uší, s vysouvacím mikrofonem, možnost zapojení přes USB (integrovaná zvuková karta) nebo přes jack, kompatibilní s pc, impedance 32 Ohm, rozsah 12 Hz – 28000 Hz, citlivost 109 dB/mW, měnič 50 mm, 3,5 mm jack, zvuková karta a ovládání hlasitosti, uzavřená konstrukce, kabel 1,3 m,
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 2 190,-
Původní cena 2 599,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

V čem se liší od Razer Kraken V2?

Zdravím, objednal som si tieto slúchadlá (Green verziu) s tým, že som myslel že prídu teda cca toho 5.12.2018, lenže po objednaní mi tam napísalo že "predobjednaný tovar očakávame 28.2.2019", tak jak to teda asi je? Ďakujem.

Zdravím, chtěl by jsem vědět jestli je i u rozbaleného zboží těchto sluchátek i nálepka loga razer, nebo jestli je to jen u nového zboží?

Zdravím, vybírám nová gsluchátka a skončil jsem u těchto nebo u hyperx cloud II. Nejspíš tuším odpověď, ale které by jste doporučili?

je to usb nebo jack?

Potrebujem na thx zvuk zvukovú kartu ?

chel som sa opytat, samotne sluchatka su predpokladam 4pin 3.5mm jack ale podla recenzii by malo balenie obsahovat aj pripojitelny usb kabel z jack inputom. obsahuje tento Tovar takyto kabel (vsimol som si ze na fotke je koncovka tohto kablu)

Dobrý den mohl bych se zeptat , jestli lze koupit thx samostatně (mám Razer kraken pro V2 oval green a rád bych měl 7.1 zvuk) . Předem děkuji za odpověď

Radím Spíš Nekupovat Po Cca 0,5 Roce Používání Dojde K Narušení Struktury Jacku A Prostě Nehraje Jedno Se Sluchátek U Mně Teda Levé

Dobrý deň, na nete čítam, že sú kompatibilné s PS4. Je to tak? Lebo vy tu píšete, že len PC. Ďakujem.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi