Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, rádi bychom Vás varovali před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Všechny dárky Výměna nevhodného dárku

Fórum Samsung Galaxy S10e Dual SIM žlutá

Zobrazit katalog
Samsung Galaxy S10e Dual SIM žlutá
Mobilní telefon 5,8" AMOLED 2280 × 1080, procesor Samsung Exynos 9820 8jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 128 GB, Micro SDXC až 512 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/1,5) + 16 Mpx (f/2,2), přední fotoaparát 10 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, NFC, LTE, Jack (3,5mm) a USB-C, čtečka otisků, hybridní slot, voděodolný dle IP68, neblokovaný, bezdrátové a reverzní nabíjení, rychlé nabíjení, baterie 3100 mAh, Android 9.0 Pie
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

150 000 g :DDDD těžký kalibr

Má telefon opravdu v balení sluchátka AKD jak uvádíte ?

Dobrý den Na oficiálních stránkách výrobce Odkaz do neznáma jsem si přečetl že Samsung Galaxy S10e bude dodáván ve dvou verzích a to konkrétně: Galaxy S10e 6GB RAM with 128GB internal storage 8GB RAM with 256GB internal storage Zatím v nabídce vidím jen verzi se 6GB RAM a 128GB vnitřní paměti. Chci se tedy zeptat kdy by se tak na našem trhu mohla objevit verze s 8GB RAM a 256GB vnitřní pamětí? Děkuji.

První odborné recenze na Samsung Galaxy S10 Odkaz do neznáma

Dobrý den, jak je to s notifikační diodou? To už je jen AOD? To je docela škoda. To byla jedna z věcí, které jsem bral jako výhodu u Android telefonů.

obsahuje balenie telefonu aj ochranny kryt ?

Dobrý den, Dá se bezdrátově mobilem dobíjet jenom příslušenství od samsungu, nebo i od jiných výrobců?

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi