Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Všechny dárky Smartphonová revoluce

Fórum Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi černý

Zobrazit katalog
Samsung Galaxy Tab A 2019 10.1 Wifi černý
Tablet - displej 10,1 " 1920 × 1200 TFT, Samsung Exynos 7904 1,8 GHz, RAM 2 GB, interní paměť 32 GB + paměťová karta až 512 GB, Wi-Fi, Bluetooth, GPS, webkamera 8 Mpx + 5 Mpx, výdrž baterie až 13 h, hmotnost 470g, USB-C, Android 9.0 Pie
Skladem > 5 ks
a na 13 prodejnách
Cena s DPH 5 499,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, Zajímalo by mě, kdy bude tento tablet k dostání? Mám jej vyhlídnutý jako dárek... Děkuji za informaci

Dobrý den, marně hledám ikonu na zapnutí nebo vypnutí GPS a stejně tak nevidím ikonu pro kompas.

Tento model představuje ideálního společníka pro prohlížení webu, SLEDOVÁNÍ FILMŮ a hraní her nejen doma, ale především na cestách!!!! Může mi nějaký Samsung expert vysvětlit jak je možné v roce 2019 prodávat ke sledování filmů zařízení které z Netflixu hraje pouze 720p? A né, nezávisí to na Netflixu, ani Googlu povinost projít DRM certifikací je na výrobci zařízení.

Dobrý den. Chci tento tablet používat také na recording s aplikací multitracku s použitím ext. zvukové karty. Je paměť 2GB dostačující? Děkuji Zdeněk

Výrobce udává senzor pouze Akcelerometr, nikoliv další senzory, které uvádíte Odkaz do neznáma

Dobrý den, chci se zeptat, zda existuje nebo bude v nějaké brzké době možné zakoupit ochranný kryt na tento tablet? Děkuji

Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda se daji ukládat fotky, hudba a ostatní věci přímo na SD kartu nebo jen do zařízení? Děkuji Petra

Dobrý den, podporuje telefon 3G - má slot na datovou simku? Nikde jsem to v popisku nenašel. Děkuji.

Dobrý den, jde k tomuto tabletu připojit s pen

Dobrý den, je displej chráněn plastem, nebo sklem? Nikde jsem se tuto informaci nedočetl. Předem děkuji za odpověď.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB17
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi