Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Konec podpory Windows 7

Fórum SAMSUNG RB37J5005SA/EF

Zobrazit katalog
SAMSUNG RB37J5005SA/EF
Lednice s mrazákem výška 201 cm, energetická třída A++, objem chladničky 269 l, objem mrazničky 98 l, mrazák dole, hlučnost 38 dB, klimatická třída SN-T, počet polic lednice 3, počet přihrádek mrazáku 3, nofrost, nulová zóna, super mrazení, led osvětlení a displej, výška 201 cm, šířka 59,5 cm, hloubka 67,5 cm, hmotnost 71 kg
Poslední 2 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 10 790,-
Původní cena 15 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Mohli byste mi prosím sdělit, zda u tohoto produktu SAMSUNG RB37J5005SA/EF (lednice) je možné změnit otevírání dveří. Tedy, aby se otevíraly na druhou stranu, než je vyobrazeno. tato informace u popisu chybí. Pro mne je zcela zásadní.

Dobrý den, mám záujem o chladničku SAMSUNG RB37J5005SA/EF - chcem sa spýtať či sa k nej nedá doobjednať ešte jedna polica do chladničky. dakujem Krchlikova

.

Dobrý den, lednice je z venkovních bočních stran hodně teplá. Je to v pořádku? Děkuji Vám za odpověď Jakub

Dobrý den, je na živo k vidění v Alza Praze Holešovicích SAMSUNG RB37J5005SA/EF?

Dobry den,ma tato lednice bez otiskovy povrch??nemuzu v popise najit.dekuji.piskova

Lze mrazák vypnout a provozovat pouze lednici?

Dobrý den, má tato lednice i samoodmrazovací mrazák? Nebo se funkce no frost vztahuje pouze na chladničku? Děkuji.

Dobrý den, je chladničku po rozbalení možné hned zapnout? Děkuji.

Lednice Samsung, pozáruční servis, jak jsem byl informován na samsung.cz, musíte objednat v Liberci. Technik z Liberce přijede do jednoho dne, platíte mu cestu + práci, to se vyplatí:)

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi