Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen Pošli vedro k ledu

Fórum Samsung SSD T5 500GB modrý

Zobrazit katalog
Samsung SSD T5 500GB modrý
Externí disk USB-C 3.1 Gen 2, rychlost přenosu až 540 MB/s, kabel USB-A to USB-C v balení
Skladem > 5 ks
a na 10 prodejnách
Cena s DPH 2 899,-
Původní cena 5 990,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, přibližná délka kabelu prosím je jaká?

Je zde uvedeno že v balení je "kabel USB-A to USB-C" ale obrázky obsahují USB-C to USB-C. Jak je to ?

Lze tento disk přímo připojit k NTB Lenovo ThinkPad X1 Carbon 3 ? Děkuji za odpověď

Dobrý deň , je možné pripojiť tento SSD disk k televízoru cez USB a prehrať napríklad film , ako prehrávam cez HDD disk pripojený k televízoru .Ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, chcem sa opýtať, či sa cez tento disk dajú hrať pc hry ako napríklad Gta V, pretože môj HDD disk to nestíha renderovať, ďakujem za odpoveď.

Dobrý deň, bol by tento disk kopatibilný aj s USB 3.0 ? A ak áno, tak aký by to bol rozdiel rýchlosti čítania oproti USB 3.1 ? Ďakujem za odpoveď.

Zdravím, lze tento SSD disk provozovat připojením na USB 2.0

Dobrý deň, rád by som sa informoval, či je možné nainštalovať a následne spúštať Linux operačný systém z externého SSD disku? SSD disk bude pripojená k laptopu s WIN10. Ide mi hlavne o rýchlosť, aby nedochádzalo k vysokému delay-u. Ďakujem.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tento disk je schopen uložit fotky vyfocené v režimu snímek okolí, zvuk a foto atd... Předem děkuji za odpověď.

Dobry den, tu cenu 474 eur myslite vazne? Ked v Amazone stoji 365 a este aj v rakuskej verzii Alzy 427 ? Za co zasa Slovakov trestate?

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi