Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Alza pro firmy

Fórum Sencor SDB 5104TD

Zobrazit katalog
Sencor SDB 5104TD
Set-top box DVB-T2/T (H.265/HEVC), duální tuner, HDMI, SCART, USB, Timeshift, EPG, záznam na externí disk
Skladem > 5 ks
a na 7 prodejnách
Cena s DPH 1 099,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, mohu na tento set-top-box připojit dvě televize když má dva tunery? Moc tomu nerozumím. Děkuji

Dobrý den. Nikde jsem nenašel rozlišení (Sencor SDB 5104TD). Děkuji za odpověď. Václav Babuka

Dobrý den, je součástí dálkové ovládání?

Dobrý den, nemile mě překvapilo, že ve standby režimu není RF vstup průchozí na RF výstup. Je to porucha nebo vlastnost?

Dobrý den, jak velký HDD tento set-top box zvládne?

Dobrý den, jak mohu nahrát na USB konkrétní pořad - film. Z časovače vždy nahraje časový úsek, což znamená že film když jsou před tím zprávy se jmenuje "zprávy" JAK označit konkrétní pořad v EPG. Návod je zase jen na nekonkrétní časovač. Děkuji

Dobrý den U tohoto set-top (a u jiných) uvádíte výstup TV SCART. TV se set-top propojím přes HDMI. Ale k set-topu potřebuji připojit videorecorder, který má vstup SCART (nemá HDMI). Je tedy možné propojit videorecorder se vstupem SCART se set-topem přes TV SCART ? Děkuji L. Matoušek

Dobrý den, po stisknutí tlačítka on/off přenáší set-top-box tento signál do TV? tj. aby se TV zapnula, když se zapne STB a taky aby se vypnula když se vypne STB dálkovým ovladačem dodávaným k výrobku.

V jakém formátu jsou soubory ukládané při záznamu? TS? TSV? Něco jiného?

Dobrý den, do kterého USB portu má být zapojen externí harddisk, na který chci nahrávat? Do toho zepředu nebo zezadu?

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB7
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi