Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Konec podpory Windows 7

Fórum SENCOR SUB 190

Zobrazit katalog
SENCOR SUB 190
Vyhřívaná deka 60W, 2 stupně nastavení teploty, doba předehřátí 30min., 100% polyester, možnost praní, délka síťového kabelu 2m, ochrana proti přehřátí, dálkový ovladač, kontrolka zapnutí
Skladem > 10 ks
a na 2 prodejnách
Cena s DPH 599,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zajímalo by mě, jak se ta deka pere, když jsou v ní dráty, normálně se může dát do pračky??? děkuji L.K.

Dobrý deň, chcela by som sa spýtať, aký je príkon vyhrievacej deky 60W ? Proste koľko berie energie, keď je zapnutá cez noc...tak ako jedná žiarovka 60W? Ďakujem

Dobry. Ja by som to potrebovala pre manžela do kamionu. Vedel by to tam zapnuť? Aka je možnosť napojenia? Đakujem

Dobrý večer, jak funguje automatické vypnutí. V porovnání produktů se o něm píše ale v popisu nic takového napsáno není. Děkuji

Dobry den,chtela bych se zeptat,jestli je mozne koupit novy privodni kabel k teto dece.

Dobrý den, chci se zeptat, jestli je tato deka určena na přikrývání, nebo se na ní může ležet, případně ji dát pod prostěradlo. Díky.

Dobrý den, popis výrobku neodpovídá skutečnosti, deka se ovládá přepínačem na přívodním kabelu jako většina podobných výrobků a NEMÁ dálkový ovladač! Bohužel právě dálkové a tedy pohodlné ovládání bylo důvodem, proč jsem si jí koupil.

Zdravím! Lze tento Sencor prát v pračce nebo ne?Potah je snímatelný nebo ne? Děkuji.Sušický

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
P-DC1-WEB27
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi