Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Velký soutěžní úlet Dovolená bez stresu

Fórum Sigma Baseline 1200

Zobrazit katalog
Sigma Baseline 1200
Cyklocomputer kabelový, úhlopříčka: 1.5'', hmotnost: 22g
Skladem > 10 ks
a na 14 prodejnách
Cena s DPH 369,-
Původní cena 590,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je možné nastavit teplotu ve stupních Celsia? Děkuji Denisa Nechanská

Je displej i v češtině?

Dobrý den.Je možnost poslat český návod k obsluze.Děkuji za odpověd.Pavel z Pardubic

Dobrý den, prosím vás,ten tachometr když ho od vás koupím,bude červený(na fotce je dokonce symbol bezdrátový),nebo šedivý(fotka s výbavou) a bude tam opravdu i ukazatel venkovní teploty? Díky za info

lze tento cyklocomputer použít na 29 kola ???

Dobrý den, lze u velikosti kola (výchozí hodnota 2155 mm) nastavit hodnotu 0988? U některých computerů to není možné. (pro koloběžku) Děkuji. K.

Dobrý den, chci se ujistit, zda barva je červená. Na vyobrazení jsou totiž dvě různé varianty (červená a šedá). Už se tu na to loni někdo ptal, ale od Alzy nedostal odpověď, jen od jiného zákazníka, proto to chci slyšet od Alzy. Děkuji

Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli tento tachometr měří velikost kola 30C 700, neboli 622 30 (mam dojem, že je to 2146). Mám starší model a zrovna velikost 30 tam nejde nastavit. Děkuji za odpověď.

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi