Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Pošli vedro k ledu

Fórum SilentiumPC Regnum RG4TF Tempered Glass bílá

Zobrazit katalog
SilentiumPC Regnum RG4TF Tempered Glass bílá
Počítačová skříň mid tower, mITX/mATX/ATX, 2x 5.25", 2x 3.5", 4x 2.5", USB 3.0, 3x 120mm ventilátor v balení, regulátor otáček pro 6 ventilátorů, prachové filtry, tvrzené boční sklo, bez zdroje
Skladem > 5 ks
a na prodejně Ostrava
Cena s DPH 1 199,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

dá sa do tejto skrine nasadiť základnú dosku asus H110M-K

Dobrý deň, čo presen znamená že sa dajú regulovať otáčky? Je už v krabici vstavaný určitý regulátor?

šlo by do této skříně nainstalovat tenhle vodník? Cooler Master MasterLiquid ML240L RGB

Dobrý den, rád bych se zeptal, jestli je s touto skříní kompatibilní tento chladič na procesor? https://www.alza.cz/scythe-scnj-5000-ninja-5-d5289394.htm?o=1 Děkuji

Zdravim, mam otazku ohladne umiestnenia zakl. dosky (nielen pri tejto skirnke), je mozne prehodit bocnice/orientaciu, resp PC by som potreboval mat nalavej strane, asi vsetky srkine su orientovane opacne. Alebo to je nejako oznacene podla coho to viem vybrat. Dakujem.

Dobrý deň dá sa dať do tejto skrine základná doska Asus Maximum VI Hero?

Dobrý den mám tuto skřin týden ventilátory mam zapnuté na pomalejší otáčky stalo se mi několikrát že se ventylátory úplně zastavili a ve skříni narostla hodně teplota. Co stím.? Děkuji

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi