Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Začněte myslet na sebe!

Fórum Sony MDR-EX15LP růžová

Zobrazit katalog
Sony MDR-EX15LP růžová
Sluchátka do uší, uzavřená, frekvenční rozsah 8 Hz-22000 Hz, měnič 9 mm, kabel 1.2 m, 3.5mm Jack
Skladem > 10 ks
a na 2 prodejnách
Cena s DPH 199,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Chcela by som sa s Vami poradiť, či sú takéto slúchatká vhodné ako slúchatká pre mobilný telefón, konkrétne Huawei Ascend Y550. https://www.alza.sk/sony-mdr-ex15lppi-d1481382.htm

Chtěla bych se zeptat zda mají sluchátka v balení několik velikostí vyměnitelných silikonových špuntů ?

jsou tyto sluchátka lepší než sony mdr xb 450ap

Mám tato sluchátka od ledna,měla jsem je již dřív a byla jsem spokojená,měla jsem je 2 roky,což je u mě rekord za tu cenu. Teď se mi stalo,že při připojení do noťasu levé hraje potichu a pravé normálně. V mobilu hrají obě stejně-tak,jak mají. Čím to je? Co s tím? Děkuji

Dobrý den muže fungovat vhodně pro iPhone SE? Brekler

Dobry den, mam tyto sluchatka, jako nahradu k mp3 prehravaci emgeton. Nejsem spokojen. Jaky je zde vystup? Puvodni je 2x20mW.

Mám tyto sluchátka ale v poslední době se stal problém. Jedno hraje normálně ale druhé potichu. Zkoušela jsem je i vyčistit od ušního mazu ale ani to nepomohlo. V čem je tedy problém?

Dobrý den šli by tyhle sluchátka na mobil DOOGEE S60 lite

Dobrý den, na fotografii produktu je ovladač s mikrofonem pro příjem hovoru, ale sluchátka dle popisu mikrofon mít nemají. Jak to tedy u tohoto modelu je? Preferuji sluchátka bez ovladače. Děkuji

Majú tieto slúchadlá dobre basy ?

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
P-DC1-WEB23
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi