Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Nebojte se změny krmiva

Fórum Sony Xperia XA1 Dual SIM Black

Zobrazit katalog
Sony Xperia XA1 Dual SIM Black
Mobilní telefon 5.0" IPS 1280x720, procesor MediaTek helio P20 Octa Core, RAM 3GB, interní paměť 32GB, MicroSDXC až 256GB, Dual SIM, fotoaparát 23Mpx + 8Mpx, A-GPS, 3G/LTE, Android 7.0
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň. Je nejaký rozdiel medzi týmto modelom Dual SIM a modelom SONY Xperia XA1 Black bez Dual SIM ? Podla mňa je to totožný model pod dvomi položkami s iným názvom, kedže aj model ktorý neudávate ako Dual SIM ( nie je u6 v predaji ) má možnosť 2 SIM kariet s druhou na úkor slotu pre SD kartu na rozšírenie pamäte. za odpoveď vopred ďakujem

dobry den, ma tento telefon s istotou magneticky senzor? dakujem

Dobrý den, na první otázku dosud nebylo odpovězeno, ale mě také zajímá. Má telefon sloty 2+1, tedy 2x SIM a samostatný slot na SD kartu, nebo má jen 2 sloty, kdy rozšíření paměti kartou SD je na úkor druhé SIM? Pro mě zásadní otázka, zda si telefon koupit nebo ne. Děkuji.

Dobrý den, chtěl bych se zeptat jak ma tento telefon hlasitý reproduktor na volání ? Dekuji

Jakou kapacitu má baterie a je tam kromě 2 sim i slot pro SD kartu?

Dobrý den, prosím o doporučení možných variant dokoupení tvrzeného skla pro tento model. Děkuji.

Má tento mobil optickou stabilizaci

Dobrý den, kolik má tento telefon jáder? Dekuji za odpověď.

Sony Xperia XA1 G3112 Dual SIM ma active alebo standby slots na SIm karty

Dobrý den. telefon špatně má mizerné připojení na wifi. K síti se připojí, ale signál pořád vypadává. Jiné telefony a zařízení fungují naprosto v pořádku. Je to již druhý tel, takže chyba zařízení není. Prosím nevíte v čem může být problém? tel je jinak skutečně moc dobrý, nechce se mi ho vracet :(

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi