Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Vážení zákazníci, varujeme před podvodnou SMS, která informuje o losování výhry. Tato SMS není zasílána společností Alza.cz. Prosíme, na tuto SMS nereagujte.

Všechny dárky Více výkonu, žádné vztekání

Fórum Syma X8SW-D

Zobrazit katalog
Syma X8SW-D
Dron wifi kamera 720p se záznamem videa na SD kartu, ovládání náklonu kamery, automatický návrat, autostart, autopřistání, barometr, kompas
Skladem > 5 ks
a na 2 prodejnách
Cena s DPH 2 999,-
Původní cena 3 489,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Zdravím, mám (nejspíš) problém s dronem Syma X8SW-D. Jde o natáčení videí a focení. Když používám aplikaci SYMA FPV (+), tak dron normálně fotí a natáčí. Nicméně pokud nejedu přes telefon a natáčím pouze za pomocí horního tlačítka (dron dokonce signalizuje, že natáčí za pomocí dvojitého blikání horních diod), tak se na SD kartu nic neukládá. Ani video, ani fotka. Ale u mého jiného malého dronu, Syma X5SC funguje vše perfektně. Nemáte nápad, čím by to mohlo být?

Dobrý den, má tento model skutečně funkci GPS? V jiných obchodech uvádějí, že nemá. Děkuji za odpověď. L. Pohanková

Dobrý den, píšete zde že dron je schopný sám zkoumat okolí a plnohodnotně se sám řidit jenže v manuálu jsem tuto funkci nenašel, nevíte co s tím? Děkuji

Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi