Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma Odměňte je za vysvědčení

Fórum WD 2.5" My Passport 4TB černý

Zobrazit katalog
WD 2.5" My Passport 4TB černý
Externí disk USB 3.0 (zpětně kompatibilní s USB 2.0), WDBYFT0040BBK-WESN
Skladem > 5 ks
a na prodejně Praha - Holešovice
Cena s DPH 3 599,-
Původní cena 4 799,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den, je tento disk kompatibilní s macOS Sierra (mac book air 2016?) Děkuji

Je tento hard disk určený len pre Windows alebo je kompatibilný napr. aj s MacBookom ?

Dobrý den, je možné tento disk bez problémů připojit k SAMSUNG SMART TV a bude vše na něm viditelné a použitelné? V současnosti k této TV připojuji cca 5 let starý WD ELements 1TB a ten funguje. Někde v recenzích jsem se dočetl, že nejnovější WD disky mají nějaké nestandardní ukládání, které právě brání plné funkčnosti se SMART TV? Děkuji.

Dobrý den, je možné přiobjednat k tomuto disku ještě druhý usb kabel? Děkuji

Dobrý deň. Daný harddisk som si kúpil a chcem si ho dať zakódovať cez WD Security. Po spustení programu mi píše, že tento hardisk nemá túto podporu. Pritom v popise sa jasne píše, že toto šifrovanie (zaheslovanie) má. Ako to teda je? Ďakujem za odpoveď.

Dobrý večer. Opýtam sa technickú vec, a síce, koľko vnútorných diskov v sebe obsahuje tento produkt? Ďakujem Vám za odpoveď.

Je tento disk kompatibilní s Windows XP?

Dobrý deň, zaujal ma tento disk 1TB,je možné ho pripojit k Ipad Pro 10,5 256GB?! Bude fungovať bez problémov. Chcem z notebooku presunuť fotky videa i nejaké dokumenty na daný externý disk a potom ho v Ipade načítať a pozerať dané súbory...Je možné potom cez ipad (napr. Nejaky File manager) aj mazať súbory v ext.disku? Bude to všetko povolené?

Passport má mít 3 roky záruky ne 2 roky. Nemáte tam chybu?

Dobrý den, jaký je rozdíl mezi tímto diskem a diskem skupiny "elements" a je nějaký funkční rozdíl ve změně designu my passport disků, které předtím byly menší (velikostně). Děkuji.

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi