Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód DOPRAVACZ při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Masakr cen XXL týdny

Fórum Xiaomi Amazfit Bip White Cloud

Zobrazit katalog
Xiaomi Amazfit Bip White Cloud
Chytré hodinky - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, záznam trasy, s akcelerometrem, s barometrem, s integrovaným kompasem, se senzorem GLONASS, připojení pomocí Bluetooth, stav baterie, notifikace z mobilu a vibrace, hodnota vodotěsnosti Water resistant, výdrž baterie až 1080 h, gorilla glass sklíčko, kompatibilní s Android a iOS
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 23.07.2019
Cena s DPH 1 799,-
Původní cena 2 490,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobry den chci se zeptat zda jsou hodinky v cestine. Dekuji

Dobrý den. Mohu se na tyto hodinky podívat i v Holešovicích ve Vaší prodejně? Potřebuji vědět zda nejsou moc veliký na moji ruku. Děkuji za rychlou odpověď. Sue

Dobrý den, máte již hodinky na skladu? V informacích pod zbožím se píše, že dorazí dnes. Děkuji. Soňa

Nachádza sa v hodinkách len čínsky jazyk ? Pretože všade na internete sú v čínštine

Dobrý den, jak se hodinky dobíjí? Nikde není žádná fotka místa pro dobití. Díky Lukáš

Dobrý den, pořád jsem nenašel odpověď na otázku exportu aktivit. Lze naměřené hodnoty někam exportovat? Archivovat, třídit...a jakou příponu má daný export? Děkuji

No už jsem je chtěl koupit, ale zase se zvedla cena ...a to je už na to že to nemá ani českou verzi dost. Měli by jste spíše zapracovat na češtině než na ceně

Dobrý den, můžete uvést rozměry hodinek? Děkuji.

Dobrý den, chtěla jsem se zeptat, zda hodinky ukážou ID volajícího. Ve spojení s IPhone X Děkuji

dobrý den chtěl bych se zeptat jestli jde z hodinek přečíst SMS zprávu a případně na ní odpovědět a jde z nich zvednout telefon a telefonovat z nich

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB13
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi