Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká
Black Friday leden Alza pro firmy

Fórum Xiaomi Mi 8 64GB LTE Modrý

Zobrazit katalog
Xiaomi Mi 8 64GB LTE Modrý
Mobilní telefon 6,21" AMOLED 2248 × 1080, procesor Qualcomm Snapdragon 845 8-jádrový, RAM 6 GB, interní paměť 64 GB, zadní fotoaparát 12 Mpx (f/1,8) + 12 Mpx, přední fotoaparát 20 Mpx, optická stabilizace, GPS, Glonass, IrDA, NFC, LTE, USB-C, čtečka otisků, dual SIM, neblokovaný, rychlé nabíjení, baterie 3400 mAh, Android 8.1 Oreo
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Jste se zbláznili s tou cenou ne? Vždyť se prodává všude za v zahraničí okolo 10.000,-Kč vč. DPH tahle verze!!! A 128GB se prodává na 12.000,-Kč

má tento telefon sníač obličeje???

Při předobjednávce je psáno, že telefon očekáváte 30.7.2018 ... ale u mobilu píšete Září 2018. Jak to tedy je?:)

Bude dostupný aj v zlatej farbe? Ak áno kedy?

máte u většiny xiaomi telefonů špatné obrázky které mohou být zavádějící a mohou vyustit ve vrácení zboží

Dobrý deň na fotke nemáte xiaomi mi 8 ale mi 8SE tak to láskavo opravte pokial nechcete mať reklamácie

Chybí mi český návod k telefonu. Jak nastavit rozpoznávání podle obličeje.

Dobrý den, opravte si mylnou informaci ohledně funkce telefonu - tato verze nemá odemykání obličejem, tu má jako prestižní funkci verze Xiaomi MI 8 Explorer Edition.

Bude mít tento model podporu aplikace Android Auto?

Zaujíma ma, či má v balení prechodku na 3,5mm jack a jestli podporuje 4g lte na Slovensku. Ďakujem

123
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi