Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Doručení zdarma For Arch

Fórum Xiaomi Mi Band 3

Zobrazit katalog
Xiaomi Mi Band 3
Fitness náramek - s přímým měřením tepu ze zápěstí, krokoměr, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, připojení pomocí Bluetooth, s akcelerometrem, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS
Skladem > 5 ks
a na 31 prodejnách
Cena s DPH 799,-
Původní cena 849,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý den můžu vědět za kolik se bude prodávat myslím tím uvas Alza

Mate se na co tesit. Vcera jsem si ho koupil v Shangaji a je fakt super ;-). Mam ho sparovany s iPhonem a vse slape na jednicku.

Je zde uvedeno, že hodinky podporuji bluethoot 4.2 znamená to že podporují i starší verzi tedy 4.0 ?

Dobrý deň. Mám verziu systému Android 4.4.4. pobežia mi aj na tom? Alebo je potrebné mať novšiu verziu Android?

Má text na display v čínštině nebo jde i v angličtině

Dobrý deň kedy budú asi v predaji a aká bude cena

Prosim alza kedy budete mať Xiaomi mi band 3 na sklade chcel by som si ich kupiť ale nemate ich na sklade a tak sa pytam kedy ich budete mať.

Chci se zeptat, jestli tohle myslí alza team vážně. Dnes ráno tu byl náramek za 899. Uvažoval jsem o koupi. Podívám se večer a je za 999? Přijde vám normální taková praktika, měnit ceny z hodiny na hodinu?

Recenze jednoho z neočekávanějších fitness náramků, který na jedno nabití vydrží 20 dni a s cenou lehce nad 500 Kč. Odkaz do neznáma . Co si o něm myslíte vy?

Na jedné z fotek je vidět, že kromě času bude možné na displeji zobrazit i datum. Je to pravda? Předchozí verze tohle tuším neměla, nebo se pletu? A co nějaké příslušenství k tomuto náramku? Vyměnitelné řemínky nebo sklíčko / folie na displej? Budou také?

123...
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB14
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi