Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód ZAPLATIMONLINE při objednávce nad 2 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Nesem vám 15 000 Kč Probuď v sobě hráče

Fórum Xiaomi Selfie Pole Black

Zobrazit katalog
Xiaomi Selfie Pole Black
Selfie tyč hliníková, drátová, 3.5mm Jack, rozsah 25cm až 85cm, náklon až 180 stupňů
Skladem > 10 ks
a na 4 prodejnách
Cena s DPH 349,-
Máte otázku? Vyhledejte si odpověď.

Dobrý deň, zakúpil som si uvedenú selfie tyč (2ks) a to na základe popisu, že sa jedná o výrobok s technológiou Bluetooth 4. Citujem z popisu - s technológiou Bluetooth 4.0 umožňuje vytvoriť fotografie až zo vzdialenosti desiatich metrov. Táto selfie tyč nie je vybavená možnosťou Bluetooth pripojenia a teda sa asi jedná o chybný popis výrobku, čo sa pri takom obrovskom množstve prodiktov čo na Alze ponúkate samozrejme môže stať. Do koľkých dní môžem z výrobky vrátiť?

Dobrý den jaký je prosím rozměr tyče ve složenem stavu ?? Stačí délka. Děkuji Pechouš M.

Dobrý den, je kompatibilní se Samsung A3 2017, prosím? Případně mi můžete nějakou doporučit? Děkuji za odpověď. Michaela

Dobrý večer chcel by som sa opytat, či je ta tyč kompatibilná s Iphonem SE ? Ďakujem

Je tento držiak kompatibilny s Iphone X? Velkost, jack...

Dobrý den, je tato selfie tyč kompatibilní s telefonem Xiaomi A2 Lite? Děkuji

Dobry den. Ma tato selfie tyc aj trojnozko respektive nieco ako stativ. Vopred dakujem za odpoved.

Dobrý den,je tahle tyč kompatibilní s Huawei y6II ? Děkuji za odpovědˇ.

Dobrý den, je tato tyč kompatibilní s honor 7?

Dobrý den, pokud budu baterii v této selfie tyči nabíjet, jak poznám, že je nabitá? Jak dlouho cca nabití vydrží? S díkem za odpověď.

12
Nenašli jste odpověď na svůj dotaz?
Položit otázku
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB3
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi