Akční hry na PlayStation 5 bazar

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Hodnocení od zákazníků
Datum vydání
Značka
Ubisoft
(3)
SONY
(4)
WARNER BROS
(2)
Platforma
PlayStation 5
(14)
PlayStation 4
(3)
Žánr
Akční
(14)
RPG
(1)
Strategie
(1)
Simulátor
(1)
Střílečky
(1)
Next-gen optimalizace
PlayStation 5 optimalizace
(12)
Neoptimalizováno pro Next-gen
(1)
Textová lokalizace
CS
(4)
EN
(14)
DE
(14)
HU
(3)
KR
(1)
Zvuková lokalizace
EN
(14)
DE
(11)
RU
(1)
PL
(1)
FR
(1)
ES
(1)
JP
(1)
Věkové omezení
3 let
18 let
-
Filtrovat
Hledáte levné, ale přesto 100% funkční zboží? Jste na správné adrese. Ušetřete a prozkoumejte svět rozbaleného, zánovního nebo použitého zboží. Vše prochází rukama našich specialistů, takže se nemusíte bát, že byste dostali nefunkční, nespolehlivý, poškozený nebo zašpiněný výrobek.

Rozbalené – nové a v perfektním stavu s plnou zárukou. Původní balení ale někdo otevřel před vámi. Proč? Šlo například o nevhodný dárek. Zboží jsme opět pečlivě zabalili do původního obalu a teď možná čeká právě na vás. V plné parádě a navíc s cenovkou, která je o poznání nižší.

Spolehlivost za parádní cenu – žádný háček v tom nehledejte. Vše jsme důkladně zkontrolovali a s jistotou vám nabízíme plnou záruku, tedy 24 měsíců.

Zánovní – plně funkční zboží, které již utrpělo nějaké to drobné škrábnutí způsobené běžným používáním. Ve většině případů ho obdržíte s kompletním příslušenstvím. Jedná se o spolehlivé produkty, které předchozí dobrodružství nijak výrazně nepoznamenalo a nyní čekají na nového majitele. Na zánovní zboží vám dáme téměř plnou záruku 21 měsíců.

Ze všech sil se snažíme zachovat původní balení a často se nám to povede. Prioritou je ale ochrana, a proto někdy musíme v případě zánovního zboží sáhnout po náhradní krabici.

Použité – zcela funkční zboží připravené k okamžitému používání, což vám s klidem garantujeme zárukou na 12 měsíců. Může se stát, že produkt obdržíte pouze se základním příslušenstvím. Balení ale vždy obsahuje vše, co je potřeba k plnohodnotnému použití výrobku. Jsou to bezvadné nebo servisované produkty, které ani přes viditelnější opotřebení nepatří do starého železa.

Tato varianta může mít náhradní obal – ochrana je na prvním místě. Své poslání ale výrobek plní stejně, jako by byl úplně nový. Více informací o bazarovém zboží zde.

14 položek
4,9 130×
Hogwarts Legacy - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Zažijte život studenta na Bradavické škole čar a kouzel jako nikdy předtím. Vydejte se na nebezpečnou cestu za odhalením skryté pravdy. Budete rozvíjet schopnosti své postavy, ovládat mocná kouzla, zdokonalovat bojové dovednosti a vybírat společníky, kteří Vám pomohou čelit smrtícím nepřátelům.
1 059,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0019
4,8 37×
Assassins Creed Mirage: Launch Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Užijte si příběh o Basimovi, vychytralém pouličním zlodějíčkovi s děsivými vidinami, který hledá odpovědi v rušných ulicích Bagdádu v devátém století. Prostřednictvím záhadného prastarého spolku jménem Skrytí se stane smrtícím asasínským mistrem a změní svůj osud způsobem, který si nikdy ani nedokázal představit.
929,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0347
4,0 11×
Call of Duty: Modern Warfare III C.O.D.E. Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a střílečky, - V přímém pokračování hry Call of Duty: Modern Warfare II stojí kapitán Price a Task Force 141 proti té největší hrozbě. Ultranacionalistický válečný zločinec Vladimir Makarov umocňuje svůj vliv ve světě a nutí Task Force 141 bojovat jako nikdy předtím. C.O.D.E. edice obsahuje bonusový kód "Direct Action Pack" k aktivací 3 předmětů Call of Duty Endowment (C.O.D.E) - Calling Card, Animated Emblem a Weapon Sticker.
1 789,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0530
4,8
Prince of Persia: The Lost Crown - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a adventura, - Vrhni se do stylové a napínavé akční plošinovky zasazené do mytologického perského světa, kde můžeš manipulovat s hranicemi času a prostoru. Hrajte za Sargona a vypracujte se ze zázračného dítěte s mečem na výjimečnou legendu, když zvládnete akrobatický boj a odemknete nové časové síly a jedinečné superschopnosti.
969,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0465
4,8 142×
Horizon Forbidden West - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, - Připojte se k Aloy na její nebezpečné cestě přes Zakázaný západ, kde na vás číhají záhadné nové hrozby. Prozkoumejte vzdálené země, bojujte s většími a děsivějšími stroji a setkávejte se překvapivými novými kmeny.
689,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0007
5,0 31×
Ghost of Tsushima: Directors Cut - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus, - Ve druhé polovině 13. století zničila Mongolská říše při svém dobyvačném tažení na východ celé národy. Mezi hlavní japonskou pevninou a ohromnou mongolskou invazní flotilou vedenou nemilosrdným a prohnaným generálem Khotun-chánem leží jen ostrov Cušima. Po první vlně mongolského útoku ostrov hoří, avšak mezi přeživšími je i samuraj Jin Sakai, jeden z posledních žijících členů jeho klanu. Je odhodlán udělat cokoli a za jakoukoli cenu, aby ochránil své lidi a získal zpět svůj domov.
1 249,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1159
3,7
Autobahn - Police Simulator 3 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a simulátor, - Usedněte za volant svého hlídkového auta a plňte celou řadu nových zadání a speciálních misí. Zajišťovat bezpečí na dálnici je hlavním úkolem ve vaší kariéře policisty.
539,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX1311
5,0
Horizon Forbidden West Complete Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční,
1 129,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0570
3,0
Sonic Origins Plus: Limited Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, arkády a dětská, - Sbírka her se Sonicem, která obsahuje nejoblíbenější tituly z knihovny Sonic. Klasický Sonic definovaný zcela novou vizuální prezentací a vylepšeními pro současnou generaci. Obsahuje šestnáct klasických her a nové hratelné charaktery.
729,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0425
Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční a strategie, - Staňte se vojevůdcem jedné ze čtyř unikátních frakcí a v napínavých taktických bitvách se pokuste ovládnout divokou a brutální říši Ghur!
1 219,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0600
4,6
Avatar: Frontiers of Pandora - Gold Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Vy, Na'vi, jste byli uneseni lidskou militaristickou korporací známou jako RDA a zformováni, abyste sloužili jejich účelům. O patnáct let později jste se osvobodili, ale ocitli jste se jako cizinci ve svém rodišti. Znovu se spojte se svým ztraceným dědictvím a zjistěte, co skutečně znamená být Na'vi.
2 059,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0103ge
4,5 30×
Nioh 2 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a RPG, - Vydej se do Japonska roku 1555, kdy je země sevřena nekončící válkou a démoni chodí po zemi. Dokážeš přežít nástrahy smrtící Temné říše v drsném období Sengoku?
399,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MSX735
Armored Core VI Fires Of Rubicon Collectors Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční,
6 109,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0439ce
5,0
Gotham Knights: Collectors Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, - Hra se odehrává v době, kdy je Batman mrtev a jeho roli musí převzít Batgirl, Nightwing, Red Hood a Robin, kteří jako jediní mohou dát naději občanům Gothamu, který zmítá chaos. Hráči musí zachránit Gotham před sestupem do chaosu a znovuobjevit v sobě svou vlastní verzi Temného rytíře.
5 999,-
Zánovní
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PSV0009ce
Alexandra VaníkováStar Wars Outlaws má největší marketingovou kampaň ze všech Ubisoftích her Nejnovější gameplayová ukázka ze hry zatím čelí nemalé kritice.
Akční adventura Dead Rising patří mezi oblíbené zombie tituly, který roku 2006 odstartoval jednu z mnoha úspěšných sérii společnosti Capcom. A jelikož od roku 2006 uplynula dlouhá doba, stejně jako mrtví občas nečekaně vstávají z hrobů, stejně náhle se k životu probouzí...
Master Chief však možná ještě neřekl poslední slovo.
Call of DutyCall of Duty: Modern Warfare 3 přibližuje obsah 5. sezóny Nové playlisty, eventy, módy, zbraně, WWE crossover i poslední příběhová mise režimu Zombies již na konci července.
Multiplayerový počin Fortnite od společnosti Epic Games se už několik let řadí mezi nejhranější tituly světa, zejména díky neskutečně populárnímu battle royale režimu. Hra se ale díky pravidelným updatům neustále vyvíjí, mění a přidává nový obsah, pokud tedy lačníte po...
V případě, že jste KCD 1 na Kickstarteru podpořili vyšší částkou, za pokračování nebudete muset platit.
Více článků Všechny články
P-DC1-WEB18
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací