Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

vega vega

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies (TIPY/NÁVOD): Tipy a triky pro začínající i pokročilé hráče

Zobrazit katalog

• Autor: Alexandra Vaníková

Režim Zombies už neodmyslitelně patří ke Call of Duty hrám v Black Ops sérii a nevyhnul se ani nejnovější Call of Duty: Black Ops Cold War. V případě, že jste módu s hordami zombíků propadli, ale chtěli byste svou hru zlepšit, přinášíme vám tipy a triky, které zužitkujete na mapách Die Maschine a Firebase Z, některé z nich jsou aplikovatelné i v módu Outbreak.

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies; screenshot: cover

zdroj: Activision, vlastní

Alza Magazín

Call of Duty: Black Ops Cold War (hra) | Call of Duty (IP) | Call of Duty: Black Ops (IP)

FPS Call of Duty: Black Ops Cold War je sedmnáctým dílem herní série Call of Duty a zároveň pátým dílem podsérie Black Ops. Titul vyvíjí studio Treyarch a Raven Software a vydává společnost Activision. Hra vychází 13. 11. 2020 na PC, PS4, Xbox One, Xbox Series X/S a (19.11. v ČR/SK) na PS5. Hra obsahuje multiplayer a neobsahuje českou lokalizaci. | Homepage


Články: Vše, co víme | Recenze 

Call of Duty: Black Ops Cold War Zombies (TIPY/NÁVOD) – Obsah článku

 1. Nebojte se používat nůž
 2. S brokovnicemi a útočnými puškami nejdále dojdete, nepodceňujte ani kategorii speciálních zbraní
 3. Léčivé paprsky vs. spalující oheň – field upgrady jako cenní pomocníci
 4. Zvolte nejefektivnější pořadí perků
 5. Uvažujte ekonomicky
 6. Zdraví a zbroj stavějte na první místo
 7. Ve vyšších kolech investujte do Trials Machine
 8. Seznamte se s každou pídí mapy
 9. Poznejte svého zombíka
 10. Když už máte všeho dost, aneb jak úspěšně zvládnout exfil

1) Nebojte se používat nůž


Existuje hned několik důvodů, proč si pro zápasy v Zombie aréně zvolit právě loadout sestávající pouze z nože. Nůž logicky nespotřebuje žádnou munici, kterou musíte v případě zbraní kupovat. Pokud si říkáte, proč nemlátit zombíky prostě jen pažbou zbraně, odpovědí je fakt, že ta je efektivní maximálně v prvních čtyřech kolech, kdy vám zajistí zabití zombíka na jednu ránu.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: melee kill Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: knife loadout

Při výběru zbraní, které dokážou z lebky zombíka nadělat kaši, se zdá být téměř až hříchem vyrazit do boje pouze s nožíkem. Dokáže být však velmi efektivní a také ekonomicky výhodnou zbraní.

zdroj: vlastní

Nůž v tomto ohledu vydrží přibližně až do kola 10. Jeho výhodou je i vyšší počet zombie bodů, které za zabití dostanete – vždy jde o 115 ZP (zombie points = ZP) bez ohledu na to, kam a jak zombíka zasáhnete, zatímco v případě střelných zbraní se jedná o 90 ZP při zásahu do těla a 115 při headshotu.

i

V našem článku narazíte na pojmy „ammo mód“ nebo „punchnout“ – ty úzce souvisejí s užitečnou mašinkou jménem Pack-A-Punch, pomocí níž si můžete upgradovat zbraně, tedy zvýšit jejich ničivou sílu a kapacitu zásobníku. Pack-A-Punch vám také umožní zvolit si i jeden z ammo módů využívajících sílu elektřiny, ohně, mrazu a jiných. Ve vyšších kolech se bez punchnuté zbraně neobejdete, proto je vhodné na každé mapce přístroj aktivovat. Přikládáme i videonávod zapnutí Pack-A-Punch machine na aktuálně dostupných mapách.

Aktivace elektřiny a Pack-A-Punch přístroje na mapě Die Maschine:

Pack-A-Punch Machine I Die Maschine I Alza Magazín Gameplay, Xbox Series X, No Commentary

zdroj: vlastní

Aktivace elektřiny a Pack-A-Punch přístroje na mapě Firebase Z:

Pack-A-Punch Machine I Firebase Z I Alza Magazín Gameplay, Xbox Series X, No Commentary

zdroj: vlastní

2) S brokovnicemi a útočnými puškami nejdále dojdete, nepodceňujte ani kategorii speciálních zbraní


Nedá se říct, že by byla některá z tříd zbraní vysloveně nevhodná, ale brokovnice, útočné automatické pušky a lehké ruční kulomety vás dostanou v zdolávání vln nejdále. Ze zbraní umístěných přímo na mapě doporučuju zakoupit brokovnici Gallo SA12 (2 000 ZP), která umí být mimořádně účinná. Možná vás bude lákat i mystery box (950 ZP), který může překvapit nějakou vzácnou smrtící hračkou. 

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: mystery box Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: wall buy

Obrázek 1: Mystery box je hlavně na začátku celkem drahým zajícem v pytli. Zkoušet štěstí doporučujeme až ve vyšších kolech a s vyšším obnosem zombie bodů v kapse. Obrázek 2: Na každé mapě objevíte tzv. wall buye, kde si lze přímo zakoupit zobrazenou zbraň.

zdroj: vlastní

Kapitolou samou o sobě jsou speciální, mimořádně silné zbraně, které dokážou zombíky během sekundy smést z povrchu zemského. Ty si v loadoutu nenavolíte a cesta k nim je vydlážděná otevíráním loot boxů s vysokou vzácností (v módu Outbreak), zkoušením štěstí v mystery boxu nebo sbíráním a kombinací specifických předmětů jako součást odemykání easter eggu. Návody pro získání tří zatím dostupných zbraní naleznete níže:

Jak získat D. I. E. Machine na mapě Die Maschine:

 1. Jako první musíte zapnout elektřinu
 2. Asi v 8–10. vlně se poprvé setkáte s velkým, zeleným Megatonem. Poté, co ho dostatečně zraníte, se rozdělí na dvě poloviny. Zneškodněte i tato „dvojčata“ a z jednoho vypadne karta (keycard) – vezměte ji. 
 3. Proběhněte přes tunel do podzemní laboratoře a zahněte doprava, do Weapons lab. Kartičku vložte do slotu s blikajícím červeným světlem. 
 4. Vezměte D. I. E. ovladač ze zásuvky a běžte na začátek mapy. 
 5. V části „Living Room“ použijte ovladač k zapnutí turbín v malé uzamčené místnosti, z níž proniká modré světlo. 
 6. Do „Living Room“ se následně snažte nalákat co nejvíce zombíků, aby je turbíny mohly nasát. 
 7. Po dosažení maximálního nasátí vyberte u otvoru, kde jste aktivovali turbíny, možnost „Discharge“. 
 8. Dveře místnosti se otevřou a vy můžete vzít D. I. E. Machine.

D. I. E. Machine tutorial I Alza Magazín Gameplay, Xbox Series X, No Commentary

Samotné získávání D. I. E. Machine vám zabere jen několik minut. Ve vyšších vlnách vám dokáže výrazně pomoci proti silnějším zombíkům.

zdroj: vlastní

Jak získat RAI K-84 na mapě Firebase Z:

 1. Jako první musíte zapnout elektřinu pomocí spuštění tří reaktorů.
 2. Zamiřte do Weapon Lab (nachází se napravo od portálu do lokace Village) a vezměte plánek zbraně (RAI K-84 Blueprint).
 3. Vraťte se na opačný konec mapy do oblasti „Scorched defense“, vyloupněte oko mrtvole Dimitriho Kuhlklaye (Dimitri Kuhlklay's Eye) a vezměte ze země vedle Dimitriho mrtvoly dokument o zbrani (Weapon Trial Folder).
 4. Ve Weapon Lab dejte Dimitriho oko oskenovat počítačem s červeně svítícím monitorem a vezměte klíč od skříněk (Locker Key).
 5. V obou kasárnách (Barracks) začněte odemykat všechny skříňky. Postupně se objeví tři mimikové (zmutované příšery s chapadly) a z jednoho z nich po zabití vypadne součástka (Barrel Assembly).
 6. Ve Weapon Lab aktivujte PC se zeleným kruhem na monitoru. Výseč kruhu v něm začne kolovat a zastaví se na třech místech, které je třeba si poznamenat (například kolikrát se výseč pohnula ve/proti směru hodinových ručiček). Kruh totiž odkazuje na terč na šipky, který najdete v startovací oblasti mapy (Village) a vámi poznačené pozice konkrétní čísla na něm. Po získaní tří pozic si je dosaďte na čísla terče (pozice výseče na PC jsou vždy náhodně generované). Vystřelte do číslic na terči a nakonec do středu terče, ze kterého vypadne part – (Aetherium Converter).
 7. Kolem 15. vlny se začnou objevovat obrnění Mangleři. Zničte dělo na jejich pravé ruce během toho, jak se nabíjí, a vypadne z něj elektrický článek (Uncharged Power Cell). Dávejte si pozor, abyste Manglera nezabili dříve, než článek získáte.
 8. Vraťte se do Weapon Lab a elektrický článek dejte nabíjet na stole u vchodu. Jeho nabití bude trvat zhruba jednu celou vlnu. Vezměte už nabitý článek (Charged Power Cell) a v té stejné místnosti, odkud jste vzali plánek zbraně, sestavte RAI K-84.

RAI K-84 Guide I Firebase Z I Alza Magazín Gameplay, Xbox Series X, No Commentary

zdroj: vlastní

Jak získat Ray Gun

K Ray Gun (k dispozici v Die Maschine a Outbreak) vede mnohem kratší cesta, zbraň však vždy nemusíte zaručeně získat. Najít ji lze v mystery Boxu, může být jednou z odměn při Trials Machine a na mapě Die Maschine i po spuštění vedlejšího easter eggu Coffin Dance: Ihned po postavení pack-a-punch machine vystřelte do pěti orbů v místnosti s urychlovačem částic. Budete teleportováni do dimenze Aether, kde při pack-a-punch machine tančí skupinka zombíků. Počkejte, až čtyři nesoucí bedničku tuto donesou do středu platformy a otevřete ji v momentě, kdy bude smajlík na víku krabice svítit žlutě (měli byste tím zaručit Legendary vzácnost vypadlé zbraně).

COLD WAR ZOMBIES EASTER EGG: FREE RAYGUN, LEGENDARY WEAPONS & PERKS! (Die Maschine Easter Egg Guide)

Vypadnutí Ray Gun z tohoto speciálního boxu není zaručeno, easter egg je však velmi jednoduchý a můžete díky němu získat jugger-nog zdarma nebo jinou zbraň vysoké vzácnosti.

zdroj: MrRoflWaffles

3) Léčivé paprsky vs. spalující oheň – field upgrady jako cenní pomocníci


Neoddělitelnou součástí Zombies režimu jsou nově i field upgrady. Vaši pozornost by si měly získat hlavně Healing Aura, Aether Shroud, Frenzied Guard a Ring of Fire – jejich výběr volte podle toho, zda se pouštíte do režimu Zombies sólo nebo v co-opu. Sólo hráči upřednostňující únik před sekáním zombíků v rambo stylu budou profitovat z Aether Shroudu, který je dokáže udělat neviditelnými, nebo z Ring of Fire zvyšujícího damage zbraní. 

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Aether Shroud Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Ring of Fire

Díky Aether Shroud (obrázek 1) můžete při craftovacím stolku nerušeně nakoupit vybavení nebo se dostat z obklíčení nemrtvé hordy. Ohnivý Ring of Fire (obrázek 2) zase navyšuje damage zbraní a šlehající ohně po jeho obvodu zombíky poškodí.

zdroj: vlastní

V co-op režimu věnujte pozornost field upgradu Healing Aura, který po vylepšení na level tři dokáže spoluhráče oživit na dálku. Frenzied guard zase poslouží v situacích, kdy potřebujete zombíky nalákat na sebe, a tím poskytnout vašemu kamarádovi čas na regeneraci zdraví nebo kompletizaci kroku při odemykání easter eggu. Ideální je samozřejmě jednotlivé field upgrady kombinovat, nejlépe v týmu čtyř hráčů.

4) Zvolte nejefektivnější pořadí perků


Pro začátek vám postačí dva klíčové perky – Jugger-nog navyšující kapacitu maximálního zdraví a Stamina-up, který zvýší rychlost chůze. Jako třetí volte buď Quick Revive nebo Speed Cola urychlující práci se zbraní a zkracující čas cooldownu field upgradů. A co zbývající perky? Tombstone Soda (Firebase Z, Outbreak) je vykoupením ze spárů zubaté, takže pokud nemáte k dispozici dražší self-revive kit, jde o vhodnou alternativu.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: speed cola Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: perky

K perkům se můžete dostat i díky automatu obsahujícímu všechny z nich – nemusíte tak vždy běhat po mapě a vystavovat se v určitých oblastech riziku.

zdroj: vlastní

Deadshot Daiquiri navýší damage zbraně, doporučuji však tento perk po(u)žít až poté, co si vylepšíte zbraň pomocí pack-a-punch přístroje. Poslední perk Elemental Pop založený na aktivaci náhodného ammo módu nemusí být vždy výhodou. Elemental pop totiž může aktivovat ammo mód brain rot, a pokud potřebujete nechat pár zombíků na konci kola naživu (například kvůli průzkumu), může vám nakažený zombík, který se pustí do svých souputníků a pak sám zemře, zaručit nechtěný konec kola.

5) Uvažujte ekonomicky


Nemusíte utrácet peníze (esence či zombie points) za perk jako Elemental Pop nebo Deadshot Daiquiri jen proto, že běžíte kolem nich. Je třeba také myslet na to, že s každým zakoupeným perkem roste cena toho dalšího, proto by jako první na vašem seznamu měly být ty nejdůležitější. Co se zbraní týče, zaměřte se spíše na maximální vylepšení jedné a neupgradujte dvě najednou. Investici do mystery boxu také odložte na později (šance, že v něm najdete silnější zbraň s vyšší vzácností hned v prvních kolech, je mizivá).

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: salvage Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: arsenal

Vaší prioritou bude v Zombies nejen hromadění herní měny, ale také zelených a vzácnějších modrých součástek, které kromě nákupu vybavení využijete i na upgrady zbraní a zbroje u figuríny (obrázek 2).

zdroj: vlastní

V první řadě se soustřeďte na otevírání dveří vedoucích k elektřině, koupi perků Jugger-nog a Stamina-up, poskládání/aktivaci pack-a-punch přístroje (a následný upgrade zbraně při tomto stroji) a získání a vylevelovaní zbroje na třetí úroveň. Pak se již naplno můžete pustit do hromadění herní měny, likvidace dalších překážek a pořízení zbývajících perků a vybavení.

6) Zdraví a zbroj stavějte na první místo


Předtím, než se naplno pustíte do levelování zbraně nebo inovativního užívání semtexu, ujistěte se, že máte vypitý Jugger-nog, u sebe self-revive kit a oblečenou zbroj. Hlavně ve vyšších kolech nasbírané součástky vždy raději investujte do opravy brnění a až potom se rozhlížejte po granátech nebo granátometu. V pozdějších kolech je totiž velmi obtížné držet si oživlé mrtvoly daleko od těla a udělují stále vyšší poškození. Zbroj vám zajistí, že se dokážete menším davem zombíků prodrat, aniž byste byli umláceni k smrti.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: armor Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Carpenter

Už od první vlny si všímejte vybavení, které padá ze zabitých zombíků – můžete najít velmi cennou zbroj a ušetříte součástky za její koupi. Power-up Carpenter kromě zabednění oken opraví i amor.

zdroj: vlastní

Bonusový tip: Útočný vrtulník (craftovací stůl – záložka „Support“) vás dokáže zachránit před jistou smrtí. Jeho aktivací se totiž pro zombíky stanete na chvíli nezajímaví. Po tom, co nemrtvé pokropíte z vrtulníku, tak budete mít prostor na útěk.

7) Ve vyšších kolech investujte do Trials Machine


Zapnutím Trials Machine (na mapě označen kotouči datových pásek) aktivujete přibližně dvouminutovou výzvu, po jejímž úspěšném zdolání získáte odměnu specifické vzácnosti (Common, Uncommon, Rare, Epic, Legendary), a to buď herní měnu, power-upy nebo zbraně. I Trials Machine byste však měli používat až v pozdějších vlnách. Často vás totiž může poslat do oblasti mapy, kterou nemusíte mít úplně na začátku zpřístupněnou. Pro jistotu se tedy účastněte těchto výzev až tehdy, když budete mít většinu dveří a průchodů na mapě otevřených.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: odměna Trial Machine Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: double XP power up

Během plynutí výzvy se ji snažte plnit co nejdéle – zajistíte tím změnu z odměny typu Common na Rare nebo Epic.

zdroj: vlastní

8) Seznamte se s každou pídí mapy


Vědět, kdy zády při ustupování před hordou zombíků zavadíte o zeď, kudy si zkrátit cestu nebo kterou oklikou zmizet nepřátelům alespoň na chvíli z dohledu, je v Zombies k nezaplacení. Na průzkum mapy je ideální solo mód, kde vám chodící mrtvoly nedají až tak zabrat. Nic vám navíc nebrání v tom, nechat pár zombíků z vlny naživu a trochu se porozhlédnout po okolí.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: mapa Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Firebase Z

Minimapa a názvy jednotlivých jejích oblastí pomohou vám i vašim spoluhráčům s orientací v prostředí.

zdroj: vlastní

Začněte si také všímat, ze kterých oblastí se zombíci začínají valit, abyste se najednou neocitli v obklíčení. S poznáváním mapy souvisí i symboly, které na ní naleznete. Hvězdička vás zavede k hlavnímu úkolu, symbol nábojů označuje boxy s municí, zbraň zase místa na její zakoupení, překřížený francouzský klíč s kladivem odkazuje na craftovací stůl. Štítem je na mapě označena figurína umožňující upgrade vzácnosti zbraně a zbroje a symbol kotoučů datových pásek odkazuje na trials machine.

9) Poznejte svého zombíka


V řadách chodících mrtvol nenajdete jen nejslabší „pěšáky“, ale také odolnější druhy vybavené vrstvou brnění nebo házející po vás kousky vlastního hnijícího těla. Na ně většinou platí sprška nábojů, ale ve hře narazíte i na pořádně oříšky. Níže najdete výčet různých typů zombíků, se kterými se můžete v režimu Zombies setkat, a také jejich slabiny:

 • Plaguehound – v COD Zombies nejhorší přítel člověka, jenž po smrti vypustí smrtící plyn snižující vaše zdraví. Jakákoli zbraň s ammo módem Napalm Burst postačí.
 • Hell Hound – ohnivý pes, který po smrti vybuchne. Jeho slabinou je ammo mód Cryofreeze
 • Bonusový tip: Oba druhy psů lze pohladit po tom, co je zasáhnete ammo módem Brain rot.

 • Megaton – Těsně před smrtí se rozpoltí na tzv. Bombera a Blastera. Vypořádat se s Megatonem není náročné, pokud máte po ruce buď wonder weapon nebo jakoukoliv zbraň s ammo módem Dead Wire.
 • Mimic – pokud najdete jen tak volně pohozené vybavení například v podobě stacionárního kulometu, existuje téměř 100 % pravděpodobnost, že se z něj vyklube mimik, proto buďte vždy obezřetní. Od mimika a jeho chapadel se držte vždy dále a používejte proti němu ammo mód Brain Rot.
 • Mangler – zombík vybaven několika vrstvami zbroje. Namísto pravé ruky má kanón, jehož střelám se snažte vyhýbat. Jeho slabinou je Napalm Burst.
 • Krasny Soldat – jet-packy, těžké brnění, plamenomet a kanón. Proti této kombinaci vám pomůže ammo mod Shatter Blast a držení si odstupu. Střelba do Soldatova jet-packu se také doporučuje.
 • Tempest – pomocí elektřiny útočící entita neustále mizící před vašima očima. Fungují proti němu rychlé reflexy a Brain Rot.
 • Orda – obrovského nemrtvého bosse můžete potkat na mapě Firebase Z po odemknutí easter eggu nebo kolem 30. vlny. Na jeho likvidaci je vhodný lehký kulomet nebo M16 s vymaxovanou vzácností a třetím levelem pack-a-punch spolu s field upgradem Ring of Fire. Můžete samozřejmě použít i útočný vrtulník a pomůže vám i wonder weapon RAI K-84.

10) Když už máte všeho dost, aneb jak úspěšně zvládnout exfil


V Zombies režimu můžete nově využít možnost úniku z bitevního pole, která je k dispozici od desátého kola. Poté, co pomoc přivoláte prostřednictvím vysílačky, budete mít přesně 90 sekund na přesun do určené lokace a zlikvidování poslední, náročnější vlny zombíků.

Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: Wonder Weapon Decoy Call of Duty: Black Ops Cold War; gameplay: exfil

Pro úspěšný exfil do 30. vlny vám postačí Jugger-nog, Stamina-Up a Speed Cola spolu s wonder weapon (k ní byste se měli dostat ještě před 10. vlnou), zbraní s pack-a-punch na levelu tři a na stejnou úroveň vylepšená zbroj.

zdroj: vlastní

Jakmile přivoláte záchranný vrtulník nehledě na číslo vlny, snažte se co nejrychleji dostat do zóny exfilu. Vaším primárním úkolem bude nyní co nejrychleji zlikvidovat všechny zombíky v oblasti, ideálně velké skupiny najednou. Na to je vhodná kombinace návnady a dvou semtexů nebo použití monkey bomb, která dokáže chodící mrtvoly nalákat a zároveň zlikvidovat.

Bonusový tip: V této fázi je velmi užitečný například ammo mód Dead Wire, který dokáže na levelu 5 šířit elektrickou damage mezi zombíky stojícími blízko sebe.

Útočný vrtulník nepatří v této fázi mezi nejlepší volby (nemusíte mít z něj výhled na všechny zombíky), proto v oblasti podpůrného vybavení raději sáhněte po granátometu nebo ručním rotačním kulometu, které nemrtvé rozpráší během sekund. Na určité pozice v exfil zóně můžete také umístit C4 a odpálit je – jde však o riskantnější cestu, před jejíž realizací bude třeba si tento postup nacvičit.

Cold War Zombies Round 100+ Exfil/Escape Flawless PS4

Ukázku úspěšného úniku z bojiště ve vlně 100+ přenechám profíkovi. Samotný exfil začíná v minutě 6:45.

zdroj: llStevell

• Zdroje: Vlastní, YouTube

Alexandra Vaníková

Alexandra Vaníková

Volám sa Alexandra Vaníková a hrám sa venujem od svojich dvanástich rokov. Ako herný zelenáč som utopila hodiny v stratégiách Cossacks a Age of Empires. Nasledovala Mafia a niekoľko dielov Call of Duty, po ktorých som si začala rozširovať obzory naplno. Môj osobný výber top hier? Nájdete v ňom oba diely The Last of Us, Cyberpunk 2077, GTA V, japonské RPG Persona 5 Royal, Uncharted či God of War. Nepohrdnem ale ani kvalitnou indieovkou alebo titulom so zombie tematikou.

i Mohlo by vás zajímat
Alza Magazín

Jsme Alza Magazín

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Call of Duty: Black Ops Cold War - PS4 - Hra na konzoli
Call of Duty: Black Ops Cold War - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Hra je hratelná na konzoli PlayStation 5 skrze zpětnou kompatibilitu (platí pouze u konzole PlayStation 5 s mechanikou), ale nedostane vylepšení jako vyšší frame-rate, podporu ray-tracingu nebo kratší nahrávací časy.

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Objednací kód: MSX900
Call of Duty: Black Ops Cold War - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Vylepšená verze obsahující lepší frame-rate, podporu ray-tracingu, kratší nahrávací časy a další vylepšení.

1 899,- bez DPH 1 569,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: PSV0008
Call of Duty: Black Ops Cold War - Xbox Series X - Hra na konzoli
-11%
Call of Duty: Black Ops Cold War - Xbox Series X
Hra na konzoli - Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Vylepšená verze obsahující lepší frame-rate, podporu ray-tracingu, kratší nahrávací časy a další vylepšení. Hra jde spustit také na konzoli Xbox One.

-11% 1 799,-
1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: XBSE0001b
Call of Duty: Black Ops Cold War - Xbox One
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, krabicová verze, žánr: akční a FPS/Střílečky, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold - Vrhnete se do hloubky nestabilní geopolitické bitvy za studené války na začátku 80. let. Nic není tak, jak se zdá v poutavé kampani, kde hráči přijdou tváří v tvář historickým postavám a zúčastní se bojů v ikonických místech, jako je východní Berlín, Vietnam, Turecko nebo Moskva. Hra je hratelná na konzoli Xbox Series X skrze zpětnou kompatibilitu, ale nedostane vylepšení jako vyšší frame-rate, podporu ray-tracingu nebo kratší nahrávací časy.

od 1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: MXO789
Call of Duty: Black Ops Cold War - Radar - tričko
Tričko s motivem Call of Duty, krátké rukávy a kulatý výstřih, materiál: bavlna

499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb964nad
Call of Duty: Black Ops Cold War - Top Secret - tričko
Tričko s motivem Call of Duty, krátké rukávy a kulatý výstřih, materiál: bavlna

499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb963nad
Call of Duty: Black Ops Cold War - Locate and Retrieve - mikina
Mikina s kapucí a na zip střih, materiál bavlna, potisk na přední straně a na zádech, s motivem Call of Duty, barva šedá

1 199,- bez DPH 991,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb974nad
Call of Duty: Black Ops Cold War - Defcon-1 - tričko
Tričko s motivem Call of Duty, krátké rukávy a kulatý výstřih, materiál: bavlna

499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb965nad
Call of Duty: Black Ops Cold War - Wall - tričko
Tričko s motivem Call of Duty, krátké rukávy a kulatý výstřih, materiál: bavlna

499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb962nad
Call of Duty: Black Ops Cold War - Warning Attack - tričko
Tričko s motivem Call of Duty, krátké rukávy a kulatý výstřih, materiál: bavlna

499,- bez DPH 412,-
Detail
Skladem dle varianty
Objednací kód: GMERCHb961nad
Call of Duty: Black Ops Cold War Mug - Top Secret Documents - hrnek
Hrnek materiál keramika, s motivem Call of Duty, 400 ml, barva černá, 1 ks v sadě

299,- bez DPH 247,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 10:45
Objednací kód: GMERCHb971b
299,- bez DPH 247,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 10:45
Objednací kód: GMERCHb972b
Call of Duty: Black Ops Cold War - Stripes and Stars - hrnek kovový
Hrnek materiál nerezová ocel, s motivem Call of Duty, 400 ml, 1 ks v sadě

299,- bez DPH 247,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes od 10:45
Objednací kód: GMERCHb971a
299,- bez DPH 247,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 10:45
Objednací kód: GMERCHb972a
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 5,000 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus

1 099,- bez DPH 908,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ347
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 2,400 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra

559,- bez DPH 462,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ346
Call of Duty: Black Ops Cold War Points - 1,100 Points - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus

289,- bez DPH 239,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ345
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi