Uncharted - Hidden empty L vega

God of War (RECENZE) – Kratos je na PC v nejlepší formě

Zobrazit katalog

• Autor: Filip Němec

V letošním roce má vyjít jedna z nejočekávanějších PlayStation exkluzivit God of War Ragnarok, není proto divu, že Sony vydává předchozí díl na PC právě nyní. Akční adventura God of War z roku 2018 majitele stolních počítačů láká kromě nevšedního herního zážitku, který jim byl do této chvíle zapovězen, také na vylepšené vizuální zpracování. Jak se řecký bijec Kratos zabydlel na PC, zjistíte v naší recenzi.

God of War; screenshot: cover

zdroj: Santa Monica Studio

God of War (RECENZE PC) – Obsah článku

 1. Seznamte se: Kratos, zabiják bohů
 2. Otec a syn na tripu
 3. God of War nově s prvky RPG
 4. Bifröst, Yggdrasil, Midgard a další mytologická slovíčka
 5. Kratos poprvé na PC
 6. Nabídka, která se neodmítá
 7. Recenze God of War: závěrečné hodnocení
 8. HW nároky pro God of War PC

Seznamte se: Kratos, zabiják bohů


Pokud jste nikdy v životě nevlastnili konzoli PlayStation, vžít se do role spartského válečníka Krata vám nejspíš nikdy nebylo dopřáno. God of War z roku 2018 je však tzv. soft reboot, nezahazuje tedy předchozí tři díly (a řadu příběhových odboček), ale nepřímo na ně navazuje novým příběhem. Znát Kratovu minulost tak nutně nemusíte, přesto je dobré být alespoň trochu v obraze co se příběhového pozadí celé série týče. Od první chvíle se totiž jako nenápadná nitka line kolem hlavního příběhu, aby se z ní v určitý moment stalo lano, jež fanoušky série God of War začne neúprosně omotávat jako minulost, které neunikne ani silák Kratos.

God of War; gameplay: Kratos zabíjí

zdroj: vlastní

Nové God of War už k nevoli některých fanoušků není tak spektakulárním masakrem, kde se trhají vnitřnosti a protivníci jsou porcováni zaživa, Kratos však stále ví, jak zabíjet mytologické stvůry a nešetřit při tom krví.

Ten je totiž původně z bájné Sparty, kde si užíval vcelku spokojený život úspěšného velitele armády a také manžela krásné Lysandry a otce malé Calliope. I ti nejlepší ale občas selžou a Kratos v jedné z bitev tváří v tvář smrti slíbí věrnost bohu války Áreovi výměnou za svou záchranu. Tím se ovšem rozjede vychytralý plán samotného Dia, Kratos je totiž jeho potomkem – polobohem, kterého zplodil se smrtelníci a jenž ho (Dia) podle věštby má jednou zabít. Áres si mezitím užívá téměř dokonalých služeb Krata, snad jen kdyby ho nevázala ke světu smrtelníků jeho žena s dcerou, kvůli nimž si zachovává poslední zbytky lidskosti. Áres proto jeho rodinu zavraždí. Jenže Kratos nakonec zjistí, kdo za vším stojí a rozhodne se vyvraždit celý řecký pantheon, což se mu na konci třetího dílu konečně podaří a mizí neznámo kam.

Až právě v God of War z roku 2018 se dozvídáme, že Kratos skončil až kdesi na severu, autoři hry tak vyměnili ohranou řeckou mytologii za tu severskou. Zdá se však, že Kratos bude vždy přitahovat božskou pozornost, a tak ho čeká další dobrodružství, které s ním tentokrát absolvuje jeho syn Atreus. Zatímco příběh předchozích dílů byl často nepřehledně zamotaný a ve výsledku sloužil jen jako záminka k masakrování řeckých bohů a jejich pohůnků, ústřední linka God of War je daleko přímočařejší, ve výsledku je však nejvíce strhujícím, nejzajímavějším, ale i nejemotivnějším příběhem z celé série. A může za to právě syn Atreus.

God of War; gameplay: Kratos a Atreus God of War; gameplay: Kratos a syn

zdroj: vlastní

Kratos v nové roli otce pochopitelně zrovna dvakrát nevyniká, mají však už pouze jeden druhého a s tím se musejí oba naučit pracovat.

Otec a syn na tripu


Atreus je totiž pro sérii úplně novým prvkem jak po stránce příběhu, tak i hratelnosti. Je důkazem, že Kratos do značné míry dospěl a tak trochu se zklidnil (i když pořád dokáže holýma rukama rozervat vejpůl během pár sekund celý zástup nepřátel), zároveň jsme ale svědky toho, že ve své staronové roli otce neumí moc chodit. Čeká vás tak (na poměry série) celá řada momentů, kdy byste nejraději myš s klávesnicí vyměnili za papírový kapesníček. Ovšem cesta, na kterou se naši dva hrdinové vydávají, není jen o jejich sbližování, je také o Atreově výcviku.

Synátor totiž bude vaší prodlouženou rukou, v níž třímá šikovný luk. Díky němu se Atreus většinou nepřiplete přímo do centra boje, což je příjemně konzistentní i s příběhem, v němž minimálně z počátku nepůsobí jako rozený válečník. Stiskem tlačítka však můžete dát kdykoli Atreovi povel ke střelbě na vámi zaměřeného nepřítele a tím ho například omráčit. Jak ale bude výprava pokračovat, Atreus se naučí novým trikům, dostane lepší zbroj i šípy a jakmile ho Kratos trochu pocvičí, získá odvahu i skočit protivníkovi na hřbet, když zrovna taťka nestíhá.

God of War; gameplay: Atreus střelba God of War; gameplay: Atreus runy

zdroj: vlastní

Atreus je cenným parťákem nejen v boji, ale i dobrým průvodcem jednotlivých světů, které zná lépe než Kratos.

Díky šikovně vyřešenému ovládání sice hrajete pouze za Krata, ale současně ovládáte i Atrea, což působí až nečekaně svěže a zejména zábavně. God of War je tak trochu „buddy movie“ – jen s tím rozdílem, že v ústředních rolích se nachází otec a syn. Jejich rozbitá, postupně se však stmelující chemie funguje jak při soubojích, tak i ve filmových sekvencích či během prozkoumávání Midgardu i ostatních severských světů. Oba chlapáci nudnější chvíle vyplňují tlacháním o svém původu, božsko-rodinných problémech, ale také o severské mytologii a vy tak hltáte každé jejich slovo.

God of War nově s prvky RPG


Vylepšování Atreovy zbroje a luku jsem zmínil záměrně, jednou z mnoha změn v sérii God of War je totiž silnější příklon k RPG žánru a podle skvělých recenzí původní hry asi tušíte, že stejně jako ostatní prvky i tato změna sedla God of War přímo dokonale. Kratos při průzkumu severského světa nachází nejrůznější runy, které může zasadit třeba do topůrka své sekery Leviathan, nebo materiály jako je svartalfheimská ocel či niflheimská slitina, z níž vám trpasličí kováři ukovou novou zbroj nebo vylepší statistiky té stávající. Pochopitelně ale nechybí ani možnost za získané zkušenosti odemykat nová komba v několika stromech dovedností. Tento mix mnoha druhů brnění spolu se solidním množstvím úžasných a kreativních komb nabízí skvělou možnost upravit si svého Krata (a částečně i Atrea) podle svého herního stylu.

God of War; gameplay: Dragr God of War; gameplay: elemental

zdroj: vlastní

Paleta nepřátel je vcelku pestrá a jak je u série God of War zvykem, na každý druh protivníka platí něco trochu jiného.

Celý systém vylepšování postavy má jen jednu stinnou stránku, z počátku totiž může být trochu komplikovaný a matoucí. I já, přestože jsem v roce 2018 prošel hru na PS4 a loni si průchod kvůli platinové trofeji zopakoval na PS5, jsem byl (opět) trochu zmatený z robustnosti nabídek. I díky úvodnímu tutoriálu a povedeným českým titulkům se však rychle rozkoukáte. Co bych na God of War i dnes změnil, je ale možná až příliš velké množství surovin. Každý kus výbavy vyžaduje jiné komponenty a zorientovat se v nich není jednoduché, natož zjistit, kde je najít.

Výraznou novinkou je také sekyra Leviathan střídající ikonické Čepele Chaosu, které měl ve všech předchozích dílech Kratos připevněné k rukám řetězy jako připomínku jeho dluhu Áreovi. Sekyra Leviathan sice může působit trochu obyčejně, ale opak je pravdou. Požitek ze soubojů tvoří nejenom skvěle navržená komba, jež rozhodně lahodí oku, ale chování samotné zbraně vzbuzuje podobné pocity, jako jsem zažíval při sledování filmového Thora. Ne nadarmo se totiž sekyra Leviathan vrací Kratovi do ruky stejně jako Thorovi jeho Mjollnir.

God of War; gameplay: sekyra Leviathan

zdroj: vlastní

Pokud při hodu sekyrou zasáhnete nepřítele a poté si Leviathan přivoláte zpět, společně se sekyrou k vám přiletí také zbytky nepřátelského těla. Podobných detailů, kterých si na první pohled ani nevšimnete, je hra plná.

Bifröst, Yggdrasil, Midgard a další mytologická slovíčka


Ostatně není překvapením, že potkáme třeba právě i Thora. Autoři dle očekávání ždímají severskou mytologii do poslední kapičky, zároveň se ale nemusíte bát, že byste se v ní nezorientovali. Sám Kratos je totiž na severu nováček, a tak mu Atreus a další postavy pravidelně referují o fungování zdejšího světa a jeho historii. Pokud jste však viděli alespoň jednoho filmového Thora, budete mít solidní základ (jen tedy nečekejte toho vysekaného svalnatce z MCU). Na vrcholu potravního řetězce je Všeotec Odin, který buďto válčí, anebo naopak zrovna sjednocuje světy, mezi nimiž lze cestovat pomocí vesmírného stromu Yggdrasilu.

Ten se stane dopravním prostředkem také pro Krata a Atrea, v God of War totiž neprozkoumáte pouze Midgard, tedy svět lidí, ale také svět ledových obrů Jötunheim, zemi temných elfů Svartálfheim či Hel, severskou alternativu podsvětí. Protože severská mytologie je plná pompézních obrazů a scenérií, také světy God of War vypadají nádherně. Jednotlivá prostředí se navíc od sebe odlišují nejen úplně rozdílným vizuálem, ale také svým fungováním.

God of War; gameplay: chatrč God of War; gameplay: Svartalfaheim

zdroj: vlastní

Každý ze světů vypadá úplně jinak a jejich objevování vás jen tak neomrzí.

Všechny ale mají něco společného – pro sérii vůbec poprvé otevřené lokace. Pryč jsou lineární úrovně s naskriptovanými událostmi. Příběhové mise mají sice předem jasný postup, kdykoli ale můžete sejít z hlavní cesty a věnovat se jedné z mnoha vedlejších aktivit či prostému objevování světa a hledání desítek sběratelských předmětů. Vedlejší mise navíc nijak nezaostávají za hlavním příběhem a ve výsledku působí jako jeden celek. Pokud se ale budete přeci jen hnát pouze za hlavním questem, k jeho konci doběhnete za zhruba 25 hodin, věřte mi však, že se okamžitě pustíte právě do vedlejších úkolů, protože nebudete chtít úžasný svět God of War opustit – i po dohrání příběhu vám má Kratos, Atreus i okolní svět stále co říct.

Kratos poprvé na PC


God of War je vůbec první hrou z této série vycházející na PC. Titul následuje původně PS exkluzivity Horizon: Zero Dawn nebo Death Stranding a také v tomto případě platí, že jde po vizuální stránce o nejlepší verzi, která je na tom ještě o chlup lépe než God of War na PlayStationu 5. Největší rozdíl poznáte v kvalitě a ostrosti textur, které je radost zkoumat i z naprosté blízkosti, celkový dojem z nádherné grafiky pak dotváří i lepší hra světel a stínů, odrazy nebo částicové efekty. Nechybí ani odemknutí limitu FPS či podpora technologií jako Nvidia DLSS, GTAO a SSDO. Na mém PC s i5-10400F a RTX 3060 Ti běží God of War na maximální ultra detaily bez poklesu snímkování a po technické stránce jsem si jen v několika lokacích výjimečně všimnul opožděného vykreslování některých menších detailů.

God of War; gameplay: PS5 skála God of War; gameplay: PC skála

zdroj: vlastní

Rozdíly mezi konzolovou verzí pro PlayStation 5 (obrázek č. 1) a PC verzí (obrázek č. 2) jsou znát při přímém srovnání, bez něj ale vypadají obě hry podobně skvěle. V případě původní PS4 verze jsou rozdíly pochopitelně výrazně větší. Kvůli spoilerům je Kratova výbava u PS5 obrázku částečně vyretušována.

Zcela pochopitelně vás také bude zajímat, jak se God of War hraje na klávesnici a myši a nemám dobrou zprávu. Hra nezapře své konzolové kořeny a nejde ani tak o to, že by se autoři nesnažili naroubovat ovládání na bájnou dvojici M+K. Nejenom že všechna ta komba je výrazně jednodušší provádět na konzolovém ovladači, ono hraní hack and slash rubaček na myši obecně působí tak nějak toporně. Pokud si tedy budete chtít God of War skutečně užít, budete muset sáhnout po ovladači, přičemž kromě toho xboxového a dalších na PC tradičně podporovaných můžete využít i DualShock 4 nebo DualSense.

God of War; gameplay: PS5 Yggdrasil God of War; gameplay: PC Yggdrasil

zdroj: vlastní

Největší rozdíly jsou znát v kvalitě světel, stínů a zejména odrazů. Některé objekty, především ty v pozadí, mají také více detailů. (Obrázek č. 1: PS5 verze, obrázek č. 2: PC verze). Kvůli spoilerům je Kratova výbava u PS5 obrázku částečně vyretušována.

Nabídka, která se neodmítá


God of War je nepochybně videoherní klenot vybočující z řady dospělým a nesmírně poutavým příběhem nasáklým nejen severskou mytologií, ale také rodičovskými problémy spartského válečníka, který v jednu chvíli vychovává syna a pár sekund poté holýma rukama drtí na prach lebky nepřátel. Oproti předchozím dílům je vše intenzivnější – i díky kameře posazené těsně za Kratova záda máte pocit, že jste neustále v centru dění. Snahu udělat vše více vtahující dokládá právě kamera: ve hře totiž nenajdete žádný střih, celý God of War je jeden kontinuální záběr bez jediné loadingové obrazovky.

God of War tak musím doporučit všem majitelům stolních počítačů, kteří si sice museli tři roky počkat, ale zato se jim dostává God of War v té nejlepší formě. Zatímco v PS4 recenzi jsem God of War označil za milník ve vizuálním zpracování akčních adventur, na PC jde o jasnou ukázku toho, jak by měly vypadat konzolové porty. God of War je jedním z mála takzvaných system sellerů, tedy her, kvůli kterým si koupíte klidně novou konzoli, jen abyste si mohli zahrát jeden jediný titul a na závěr si tedy neodpustím malé varování: pokud se pustíte do hraní God of War, hrozí opravdu velká šance, že vás hra zasáhne natolik, že kvůli God of War Ragnarok koupíte PS4 nebo PS5.

God of War; gameplay: Kratos přemýšlí God of War; gameplay: Kratos na lodi

zdroj: vlastní

Přestože je Kratos pořád trochu bručoun, jeho nové já si rozhodně zamilujete, čemuž výrazně dopomáhají i skvělé modely postav či nový představitel Krata herec Christopher Judge (Hvězdná Brána).

• Zdroje: Vlastní


God of War (RECENZE)


Závěrečné hodnocení

Akční adventuru God of War vyvíjí Santa Monica Studio (PC verze Jetpack Interactive) a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Titul vychází s českou lokalizací (titulky) 20. 4. 2018 na PS4 a 14. 1. 2022 na PC.

Tato recenze byla napsaná pro PC verzi hry. Kopii pro recenzi poskytla česká pobočka Sony.

        Hodnocení10/10 PERFEKTNÍ
Verdikt:

God of War přichází na PC sice několik let po vydání původní hry, ale zato v té nejlepší formě. Majitelé stolních počítačů si tak kromě skvělé grafiky užijí také originální příběh o spartském válečníkovi Kratovi, který se musí porvat s nástrahami rodičovství i severské mytologie.

God of War; recenze

Klady

 • Výborné grafické zpracování PC verze
 • Poutavý a (na sérii) dospělý příběh
 • Skvělý soubojový systém
 • Rozsáhlý a detailní svět
 • Inovativní přístup k ovládání Atrea
 • Využití severské mytologie
 • Zábavné vedlejší úkoly
 • Kvalitní české titulky

Zápory

 • Příliš mnoho surovin pro vylepšování vybavení
 • Méně komfortní ovládání na myši a klávesnici
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Filip Němec

Filip Němec

Hry byly mým nejlepším přítelem i milenkou již od dětství. O hrách jsem začal psát už na střední škole, čímž jsem vysedávání u herních strojů ospravedlňoval nejdříve před rodiči a nyní před manželkou. V minulosti jsem ve formě textu i herních pořadů přispíval pro magazíny jako Games.cz, Eurogamer.cz či Zing.cz. V Alza Magazínu mám na starosti herní konzole všeho druhu a z her pak zejména závody, v osobní rovině jsem navíc hlavním strůjcem vyostřených diskusí mezi konzolisty a PC Master Race.

HW nároky pro God of War PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 10 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel i5-2500k (4 core 3.3 GHz) | AMD Ryzen 3 1200 (4 core 3.1 GHz) Intel i5-6600k (4 core 3.5 GHz) | AMD Ryzen 5 2400 G (4 core 3.6 GHz)
Grafická karta NVIDIA GTX 960, 4 GB | AMD R9 290X, 4 GB NVIDIA GTX 1060, 6 GB | AMD RX 570, 4 GB
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 8 GB 8 GB
Pevný disk 70 GB 70 GB

• Zdroj: Steam (10. 1. 2022)

S jakým herním PC na God of War?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza Gamebox Ryzen Starter

Základní sestava:

Alza Gamebox Ryzen Starter

Alza GameBox Core RTX2060

Optimální sestava:

Alza GameBox Core RTX2060

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

Sestava pro náročné:

Alza Gamebox Ryzen RTX3070

i Mohlo by vás zajímat
God Of War - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční Ve světě plném příšer, draků a bohů leží všechna odpovědnost na tobě – a když je tvůj život plný krve a chaosu, jak můžeš napravit chyby minulosti a ochránit tak svou budoucnost?

499,-
Koupit
Můžete mít ihned na 33 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: MSX2001
God of War: Ragnarok - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční

Cena nebyla stanovena
Hlídat
Těšíme se
Objednací kód: PSV0017
Alza GameBox Core RTX3060 Ti+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 4 TB 5400 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

38 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 26 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m4
Alza GameBox Core GTX1650
Herní PC Intel Core i3 10100F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1650 4GB, RAM 16GB DDR4, SSD 500 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

23 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a6s9c
Alza GameBox Core RTX3070
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 2 TB 7200 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

-4% 47 990,-
45 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4c9g5
Alza BattleBox Core RTX3080 Quiet
Herní PC Intel Core i9 10850K Comet Lake 5.2 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3080 10GB, RAM 32GB DDR4, SSD 2000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

69 990,-
Koupit
NEO pronájem
Můžete mít zítra od 16:00
Skladem poslední kus
Objednací kód: sklSCL3080K1
Alza GameBox RTX3060 PLAYzone CEE
Herní PC Intel Core i5 11400F Rocket Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

34 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 9:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: sklRB4b11c
Alza GameBox Ryzen RTX3060+
Herní PC AMD Ryzen 5 5600X 4.6 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 4 TB 5400 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

39 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 10 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s9b
Alza GameBox Core RTX2060
Herní PC Intel Core i3 10100F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 2060 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 2× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

29 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s4e
Alza GameBox Core RTX3060+
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 4 TB 5400 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

37 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m6b
Alza GameBox Core GTX1660 Super
Herní PC Intel Core i5 10400F Comet Lake 4.3 GHz, NVIDIA GeForce GTX 1660 Super 6GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

29 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7s4c
Alza GameBox RTX3060 PLAYzone CEE
Herní PC Intel Core i5 11400F Rocket Lake 4.4 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 12GB, RAM 16GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 3× USB 3.2, 4× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Home

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

34 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4b11cw
Alza BattleBox Core RTX3060 Ti IEM
Herní PC Intel Core i7 10700KF Comet Lake 5.1 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3060 Ti 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Pro

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

45 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB5b2m7
Alza Gamebox Ryzen RTX3070+
Herní PC AMD Ryzen 5 5600X 4.6 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4, SSD 1000 GB + HDD 4 TB 5400 ot/min, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, 2× USB 2.0, typ skříně: Midi Tower, Windows 11 Home

+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

49 990,-
Koupit
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklRB4a7t8b
Alza BattleBox Core RTX3070 TUF
Herní PC Intel Core i7 10700F Comet Lake 4.8 GHz, NVIDIA GeForce RTX 3070 8GB, RAM 32GB DDR4 + Intel Optane 32 GB, SSD 1000 GB + HDD 2 TB, Bez mechaniky, Wi-Fi, HDMI a DisplayPort, 4× USB 3.2, typ skříně: Midi Tower, Windows 10 Pro

+ ZDARMA Promo elektronický klíč Intel Gear Up Bundle - Crysis Trilogy - nutno uplatnit do 30.4.2022
+ ZDARMA Internet Security Bitdefender

48 990,-
Koupit
Můžete mít zítra od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: sklSCL3070m
0
Vytisknout
P-DC1-WEB07
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací