Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny jen pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 399 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Milí zákazníci, velice nás těší váš velký zájem o nákupy ❤️. Prosíme vás o trpělivost při doručení objednávek, děláme vše pro to, abychom je doručili co nejdříve. Děkujeme, tým Alza.cz 👍🏻.

Cyberpunk - Hidden empty L Immortals - Hidden empty P

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (RECENZE) – Pavoučí dobrodružství nové generace

Zobrazit katalog

• Autor: Štěpán Lenk

Marvel's Spider-Man: Miles Morales od studia Insomniac Games je výbornou akční adventurou a PlayStation exkluzivitou, která symbolicky uzavírá funkční období pozvolna odcházející PS4 a zároveň startuje éru nedávno vydané PlayStation 5. Jaký je ovšem rozdíl mezi dvěma generačními verzemi jedné hry? Jedná se pouze o zanedbatelné odlišnosti, nebo se dobrodružství Pavoučího Muže stává na next-genu úplně novým zážitkem? To se dozvíte v updatu naší původní recenze.

Jak se hraje na PS5Recenze PS4

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; wallpaper: key art
Alza Magazín

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (hra) | Marvel (IP) | Spider-Man (IP) | Marvel's Spider-Man (IP)

Akční adventura Marvel's Spider-Man: Miles Morales je spin-off herní série Marvel's Spider-Man. Titul vyvíjí studio Insomniac Games a vydává společnost Sony Interactive Entertainment. Hra vychází 12. 11. 2020 na PS4 a (19. 11. v ČR/SK) PS5. Titul obsahuje českou lokalizaci (titulky) a nemá multiplayer. | Homepage


Články: | Recenze 

Části článku:


Marvel's Spider-Man: Miles Morales (RECENZE PS5) – Obsah článku

 1. Jak se Miles Morales hraje na PS5?
 2. Spider-Man svižný jako nikdy předtím
 3. Recenze Marvel's Spider-Man: Miles Morales: závěrečné hodnocení

Jak se Miles Morales hraje na PS5?

Přechod na novou generaci konzole PlayStation je u pavoučího superhrdiny Milese Moralese rozpoznatelný takřka okamžitě, během nahrávání hry už totiž na mobilu nestačíte projet novinky na všech sociálních sítích. Loadingy jsou pěkně svižné a kromě prvotního načtení hry z hlavního menu jsou většinou otázkou pouhých pár vteřin.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: selfie s kočkou
Detaily na kostýmech Spider-Mana jsou stejně dechberoucí jako pořídit si selfie na špičce jeřábu s kočkou v batohu.

Abych byl upřímný, ani na konzoli PS4 se Spider-Man nenačítal vyloženě nesnesitelně dlouho, o pár desítek vteřin se ale přeci jen jednalo, což se při několika hodinových hracích seancích ve výsledku pěkně nasčítalo. Při hraní na PS5 tyto problémy odpadají, a dokonce i Fast Travel zde kvůli své rychlosti dělá čest svému názvu a přistihl jsem se, že na PS5 tuto funkci využívám o poznání častěji.

Hratelnost je na PS5 samozřejmě totožná jako na PS4, koneckonců, stále tu mluvíme o jedné a té samé hře, pouze na jiných platformách. Co se ale týká plynulosti samotné hry, to už je jiná pohádka. Jak už jsem psal v původní recenzi, základní PS4 už se v Marvel's Spider-Man: Miles Morales místy znatelně nechytala, docházelo k občasným propadům počtu snímků za vteřinu, zkrátka bylo poznat. že tato herní mašina už má svá nejlepší léta za sebou.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: update sting Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: letadlo Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: update ulice
Milesovi nová generace konzole PlayStation svědčí, ovšem ani majitelé PS4 verze nejsou nijak ochuzeni o kvality této hry.

S ničím podobným PS5 problém nemá a dění na obrazovce je naprosto plynulé, nemluvě o vyšším rozlišení (detaily na Spider-Manových kostýmech jsou naprosto šílené) a vylepšených světelných efektech, ostřejších texturách a všemožných odlescích, ať už se jedná o Spider-Manův odraz na skleněných newyorských mrakodrapech, či silnice a chodníky se slunečními paprsky tancujícími na namrzlém betonu. 

Spider-Man svižný jako nikdy předtím

Miles na PS5 dává hráčům na výběr mezi dvěma režimy zobrazení. První z nich preferuje 30 snímků za vteřinu a vysokou kvalitu obrazu nabízející vylepšené světelné efekty včetně ray tracingu a dalších vizuálních laskomin, zatímco druhý se soustředí na výkon, což sice znamená žádný ray tracing a vylepšené světelné efekty, ale zato hra běží v překrásně plynulých 60 snímcích, jež vyniknou především při akrobatickém poletování mezi newyorskými mrakodrapy. Ať už ale zvolíte jakýkoli z těchto dvou režimů, prakticky nemůžete sáhnout vedle, jelikož ta hra vypadá prostě fantasticky.

Spider-Man: Miles Morales rovněž využívá i schopností nového PS5 ovladače zvaného DualSense, tedy přesněji adaptivních triggerů a haptické odezvy. Nové funkce jsou poznat, to je bez debat, osobně mám ale pocit, že v tomto ohledu mohli tvůrci ze studia Insomniac Games vyvinout větší snahu. Tlačítko R2 sice klade větší odpor při vystřelení pavučiny a následném zhoupnutí, stejně tak ucítíte jemnou vibraci při přichycení pavoučího vlákna na stěnu budovy, po chvíli ale tyto nenápadné hmatové vjemy prakticky přestanete vnímat.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales – PS5 (gameplay)

Ukázka jedné z vedlejších misí ve „výkonnostním režimu” a 60 snímcích za vteřinu.

Kdybych měl své zkušenosti z hraní dvou generačních verzí Marvel's Spider-Man: Miles Morales nějak shrnout, můžu s klidným svědomím prohlásit, že se v obou případech jedná o skvělou hru, nezávisle na tom, jestli nové pavoučí dobrodružství absolvujete na konzoli PS4 nebo PS5. Při porovnání detailů je ale PS5 přeci jen o něco definitivnějším pavoučím zážitkem, proto kvůli vylepšené grafice, větší plynulosti a rychlejšímu načítání hry celkové hodnocení oproti PS4 verzi poskočilo z původních 83 na 87 %. 

Pokud jste ale současným vlastníkem PS4 (jak konzole, tak i verze hry) a v budoucnu plánujete přechod na PS5, nedělejte si starosti, že byste si museli Marvel's Spider-Man: Miles Morales kupovat podruhé v příslušné verzi. Hra totiž obsahuje bezplatný next-gen upgrade, který navíc hráčům umožňuje přímo z hlavního menu hry pohodlně přenést uložené pozice a získané trofeje do nové konzole, což zatím rozhodně není u každého titulu pravidlem. Takže i za to si studio Insomniac Games zaslouží velkou pochvalu.

Tato recenze byla napsaná pro PS5 verzi hry. Kopii hry poskytla česká pobočka Sony PlayStation.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Marvel's Spider-Man: Miles Morales: závěrečné hodnocení

        Hodnocení 87 % Alza Magazín
Verdikt:

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales je skvělou hrou akční adventurou nezávisle na tom, jestli si ji pořídíte na platformu PS4 nebo PS5. Next-gen verze ale z nového Spider-Mana vyždímá přeci jen trochu víc potenciálu, hlavně díky vylepšené a naprosto plynulé grafice a bleskovým loadingům. I na PS5 ovšem platí, že příběhová kampaň by mohla ukrást o něco více vašeho volného času.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; recenze

Klady

 • Skvělá hratelnost
 • Výborný soubojový systém
 • Zábavný příběh
 • Audiovizuální zpracování
 • New York
 • Nové superhrdinské schopnosti
 • Kvalitní české titulky

Zápory

 • Relativně krátká příběhové kampaň
 • Menší počet boss fightů
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Štěpán Lenk

Štěpán Lenk

Jmenuji se Štěpán Lenk a videohry jsou součástí mého života takřka od nepaměti. Myslel jsem, že z toho časem vyrostu a tuto zábavu nahradí jiné, dospělejší aktivity, ale zatím se tak naštěstí nestalo. Mým milovaným žánrem jsou RPG a upřednostňuji hratelnost před grafickým zpracováním.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales (RECENZE PS4) – Obsah článku

 1. Já jsem Spider-Man? Ty jsi Spider-Man!
 2. Není Spider-Man jako Spider-Man
 3. New York jako živý
 4. Obstál Miles Morales ve svém vlastním dobrodružství?
 5. Recenze Marvel's Spider-Man: Miles Morales: závěrečné hodnocení

Já jsem Spider-Man? Ty jsi Spider-Man!

Recenze: 19. listopadu 2020 • Autor: Štěpán Lenk

New York je živá a neustále se měnící metropole, jejíž ochranu si na svá bedra kdysi dávno vzal superhrdina Spider-Man, alias Peter Parker v červeno-modrém kostýmu. V událostech Marvel's Spider-Man z roku 2018 (následují spoilery, ale dva roky po vydání už si to snad můžeme dovolit) ovšem pavoučí schopnosti získal i mladík jménem Miles Morales, který je ovšem zatím stále ještě v zácviku pod Peterovým dohledem a se superhrdinskými záležitostmi pouze vypomáhá.

Marvel’s Spider-Man: Miles Morales Launch Trailer I PS5, PS4

Ochranu New Yorku na sebe v komiksové akční adventuře od Insomniac Games bere Miles Morales.

Jednoho dne (respektive po velmi výbušné úvodní akci s Rhinem) musí ovšem Peter na pár týdnů odjet z města a ochranu metropole tak svěří do rukou Milesovi. Ani jeden z nich ale netuší, že se ve městě schyluje k otevřené válce mezi technologickou korporací Roxxon a teroristickou organizací Underground vedenou superpadouchem jménem Tinkerer. Centrem jejich sváru je nový energetický zdroj zvaný Nuform, na který Roxxon hodlá napojit celé město a posléze celý svět. Zvládne nezkušený Miles svou první misi a ochrání svoji domácí čtvrť Harlem?

Příběh Marvel's Spider-Man: Miles Morales mě i přes jeho určitou předvídatelnost bavil, velké zásluhy na tom mají především povedené postavy v čele se sympatickým Milesem, jehož postupný přerod v zodpovědného superhrdinu je zde podán velice dobře. Kromě práce s charaktery ale příběhová kampaň dokáže ohromit vskutku monumentálními superhrdinskými pasážemi přímo nacpanými akcí a adrenalinem.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: Underground Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: street Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: venom
Krásně zpracovaný New York ohrožuje sílící válka mezi organizací Underground a technologickou korporací Roxxon.

Jediným zásadním problémem tak v tomto případě zůstává délka, hlavní dějovou linii totiž můžete dokončit klidně za 8–10 hodin podle toho, jak moc se budete kochat během prolétávání krásně zpracovaným vánočním New Yorkem a jak často se budete věnovat plnění vedlejších aktivit. Pokud ale pojedete poctivě a budete chtít odemknout všechny upgrady a kostýmy, výslednou dobu můžete klidně zdvojnásobit, osobně bych ale v přítomnosti Milese Moralese klidně strávil i více času. 

Není Spider-Man jako Spider-Man

Hratelnost Marvel's Spider-Man: Miles Morales je v mnoha ohledech velmi podobná předchozímu dílu. V kůži (kostýmu) pavoučího superhrdiny tak budete poletovat New Yorkem na svých hedvábných vláknech, pomáhat jeho obyvatelům a potírat zločin všude, kde se jen dá. Kromě hlavního příběhu hra oplývá slušnou řádkou vedlejších misí a aktivit, za které získáváte zkušenosti, případně speciální žetony sloužící k výrobě a upgradu technických vychytávek a odemykání nových kostýmů (celkem jich je 19) a jejich pasivních vlastností.

Mimo hlavní dějovou linii se tak můžete pustit do slušné řádky vedlejších misí, jež vám obyvatelé NYC zadávají prostřednictvím spidermanovské mobilní aplikace, hledat sběratelské předměty (časové schránky, bedny Undergroundu, pohledy, hudební samply), zastavovat zločince a jejich zločinné úmysly, čistit nepřátelská doupata nebo se věnovat tréninkovým výzvám, jež si pro vás před svým odjezdem připravil Peter.

Některé činnosti trochu zavání stereotypem (například náhodné zločiny, kterých je jen pár druhů), vedlejší mise jsou ale příjemně variabilní a ukazují, že být superhrdinou není vždy jen o epických bitvách se superpadouchy, ale často to znamená pomoci obyčejnému člověku s jeho zdánlivě banálním problémem.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales – gameplay

Ukázka jedné z menších vedlejších aktivit, kterým se v kůži Milese Moralese můžete věnovat.

Když už ale přijde na epické bitvy se (super)zločinci, dosahuje Marvel's Spider-Man: Miles Morales svého pomyslného vrcholu. Soubojový systém je stále perfektní a nabízí hráčům na pohled efektní mix akrobatických úderů, skoků, používání pavučin a přesně načasovaných úskoků, zamrzí snad jen poměrně celkem malý počet bossfightů s ikonickými záporáky. Miles má každopádně kromě svých pěstí a nohou k dispozici i několik gadgetů (vystřelovače pavučin, holografické drony, elektrické dálkové miny, gravitační granát), v porovnáním s arzenálem Petera Parkera v předchozí hře je ale nabídka o poznání menší.

Tento nedostatek ovšem Miles kompenzuje několika novými vlastnostmi, tedy svým uměním se krátce zneviditelnit a především bio-elektrickými schopnostmi zvanými „venom” (bůh ví proč, se známým symbiontem Venonem nemají nic společného), které vypadají zatraceně kůl a ještě vaši nabídku bojových chvatů rozšiřují o čtyři silné útoky (venompěst, venomsprint, venomskok, venommegašleh). Ať už své nepřátele udeříte plnou ranou, ve zběsilé rychlosti do nich narazíte, všechny v okolí vymrštíte do vzduchu či je omráčíte úderem do země svou bio-elektrickou pěstí, budete se při používání těchto schopností skvěle bavit a cítit se jako opravdový superhrdina.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: bio-electric
Bio-elektrické schopnosti Milese Moralese skvěle osvěžují už v základu velice povedený soubojový systém.

O to příjemnější je, že se venom síly během soubojů úspěšnými komby a údery poměrně rychle nabíjí a v jejich používání vás tak nikdo neomezuje otravnými cooldowny a podobnými limity. Milesovy ability lze navíc nadále vylepšovat levelováním a investováním skill pointů do tří dovednostních větví (bojové dovednosti, venom-schopnosti a maskovací dovednosti), díky kterým se pozvolna stává stále mocnějším a sebevědomějším superhrdinou. A z hráčského hlediska je skutečně zábavné tuto cestu absolvovat s ním.

New York jako živý

Co se týče audiovizuálního zpracování, nový Spidey nezklamal ani v tomto ohledu. Nutno podotknout, že Marvel's Spider-Man: Miles Morales byl zpočátku prezentován jako PS5 launch titul a zároveň i exkluzivita, hra ale souběžně vyšla i pro pomalu odcházející PS4, na které jsme ji také testovali. A musím říci, že tato de facto next-gen hra na staré generaci šlape více než obstojně.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: souboj Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: Vánoce Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: Venom hit
Audiovizuální zpracování Milesova dobrodružství je povedené a vypadá velmi dobře i v PS4 verzi.

Vizuálně hra vypadá skvěle, New York je snad ještě působivější a živější než v Marvel's Spider-Man a prolétávat mezi naleštěnými mrakodrapy, šplhat po činžovních domech či se houpat mezi stromy v Central Parku je stále úchvatné. O poznání kupředu poskočila i mimika jednotlivých postav, tvůrci si navíc pohráli i s pohybovými animacemi, díky čemuž se Miles pohybuje a bojuje jinak než Peter Parker, což je hezký detail.

Samozřejmostí je i povedený dabing, hudba a soundtrack, který má příjemně hip-hopový nádech, mnoho hráčů také jistě ocení i přítomnost českých titulků, jež jsou až na pár drobných nepřesností v překladu opravdu kvalitní. Co se ale plynulosti obrazu týče, zde už je místy opravdu poznat, že konzole PS4 v těchto dnech zpívá svou labutí píseň, během hry totiž občas dochází k poměrně citelným propadům fps, hlavně při pavučinovém cestování New Yorkem. Rovněž nahrávání je o poznání delší, než co nabídne nadcházející PS5 se svým SSD diskem.

Kromě výše zmíněných generačních neduhů a občas trochu chaotické kamery jsem ale na žádné zásadní technické nedostatky během hraní nenarazil a už se nemůžu dočkat, až si Milesovo dobrodružství zopakuji na PS5 a doplním tuto recenzi o next-gen dojmy. I ve své PS4 verzi ovšem audiovizuální stránka Marvel's Spider-Man: Miles Morales získává palec nahoru.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; gameplay: hrdinové
Dočkáme se v nevyhnutelném dalším díle obou dvou Spider-Manů ve společné akci?

Obstál Miles Morales ve svém vlastním dobrodružství?

Jak už jsem zmiňoval výše, hratelnost Marvel's Spider-Man: Miles Morales je v mnoha ohledech podobná předchozímu komiksovému počinu studia Insomniac Games. Nový hlavní hrdina, a především jeho unikátní schopnosti ovšem osvědčenou formuli dostatečně osvěžují a hra tak nepůsobí dojmem pouhé nastavované kaše. Tvůrci naopak hráčům servírují povedené komiksové dobrodružství s výbornou hratelností, skvělým soubojovým systémem a podařenou příběhovou kampaní, byť poněkud krátkou. Akční adventura Marvel's Spider-Man: Miles Morales od studia Insomniac Games vychází 12. listopadu na PS4 a PS5, v ČR/SK si na PS5 zahrajeme až 19. listopadu, tedy v den vydání konzole u nás.

Tato recenze byla napsaná pro PS4 verzi hry. Kopii hry poskytla česká pobočka Sony PlayStation.

• Zdroje: Vlastní

Recenze Marvel's Spider-Man: Miles Morales: závěrečné hodnocení

        Hodnocení 83 % Alza Magazín
Verdikt:

Nejnovější komiksová akční adventura od studia Insomniac Games přináší osvědčenou hratelnost, kterou ovšem osvěžuje novým pavoučím hrdinou v hlavní roli a jeho unikátními schopnostmi. Hráči se tak mohou těšit na zábavnou hratelnost, výborný soubojový systém a povedenou příběhovou kampaň, která by ovšem mohla být o něco delší.

Marvel's Spider-Man: Miles Morales; recenze

Klady

 • Skvělá hratelnost
 • Výborný soubojový systém
 • Zábavný příběh
 • Audiovizuální zpracování
 • New York
 • Nové superhrdinské schopnosti
 • Kvalitní české titulky

Zápory

 • Relativně krátká příběhové kampaň
 • Menší počet boss fightů
 • Občasné propady fps (na PS4)
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství sledujte také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Štěpán Lenk

Štěpán Lenk

Jmenuji se Štěpán Lenk a videohry jsou součástí mého života takřka od nepaměti. Myslel jsem, že z toho časem vyrostu a tuto zábavu nahradí jiné, dospělejší aktivity, ale zatím se tak naštěstí nestalo. Mým milovaným žánrem jsou RPG a upřednostňuji hratelnost před grafickým zpracováním.

i Mohlo by vás zajímat

Marvels Spider-Man: Miles Morales Ultimate Edition - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční Ultimate Edice obsahuje původní základní hru Marvels Spider-Man Remastered a nový díl Marvels Spider-Man: Miles Morales

1 999,- bez DPH 1 652,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: PSV0001UE
Marvels Spider-Man: Miles Morales - PS5
Hra na konzoli - PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční Zažij vzestup Milese Moralese, který jako nový hrdina ovládá neuvěřitelné, výbušné nové síly, aby sestal svou vlastní verzí Spider-Mana.

1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: PSV0001
Marvels Spider-Man: Miles Morales - PS4 - Hra na konzoli
Nové
Marvels Spider-Man: Miles Morales - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - Zažij vzestup Milese Moralese, který jako nový hrdina ovládá neuvěřitelné, výbušné nové síly, aby sestal svou vlastní verzí Spider-Mana.

1 599,- bez DPH 1 321,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: MSX930
Marvels Spider-Man - PS4 - Hra na konzoli
-50%
Marvels Spider-Man - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční Úplně nové Spider-Manovo dobrodružství od Marvelu a Insomniac Games. Těšit se můžeš na staré dobré akrobatické dovednosti, improvizaci a houpání se na pavučinách, ale i na nové prvky, které v žádné hře se Spider-Manem zatím k vidění nebyly. Od parkourového pohybu a využívání prostředí až po nové soubojové kousky a velkolepá místa: tohle je Spider-Man, jakého jsi ještě nikdy nehrál.

-50% 999,-
499,- bez DPH 412,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: MSX2003
Marvels Spider-Man GOTY - PS4 - Hra na konzoli
-38%
Marvels Spider-Man GOTY - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, české titulky, žánr: akční - edice obsahuje plnou hru a všechny 3 epizody z DLC City That Never Sleeps

-38% 1 299,-
799,- bez DPH 660,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 7:00
Objednací kód: MSX2003g
Marvels Spider-Man: Turf Wars - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, české titulky, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry.

219,- bez DPH 181,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ244
Marvels Spider-Man: Silver Lining - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, české titulky, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry.

219,- bez DPH 181,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ242
Marvels Spider-Man: The City that Never Sleeps - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - určeno pouze pro české SEN a PlayStation Store účty

549,- bez DPH 454,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ177
Marvels Spider-Man: The Heist - PS4 CZ Digital
Herní doplněk / DLC - PS4/PS4 Pro, elektronická licence, klíč pro CZ PS Store, české titulky, žánr: Akční, pro uplatnění je vyžadována základní hra - je vyžadována plná verze hry.

219,- bez DPH 181,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MSXESDCZ243
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi