Během svátku 28.9. jsou uzavřeny pobočky Děčín, Kladno, Brno-Lískovec a Frýdek-Místek. Všechny ostatní pobočky zůstávají otevřené pro výdej objednávek.
Semtex - Hidden empty L vega

Persona 5 Strikers (RECENZE) – Akčnější Phantom Thieves se znovu proženou Japonskem

Zobrazit katalog

• Autor: Jiří Fait

Ve světě pomalu fenomén, u nás nováček, který se začíná zabydlovat v českých hráčských srdcích a pomalu je měnit. I tak by se dala popsat RPG série Persona, jež minimálně od třetího dílu nabírá v světě stále více fanoušků. Po veleúspěšné Persona 5 (s dodatkem Royal), která na svou stranu zlákala i naši kolegyní Alexandru Vaníkovou, se značky ujala společnost Koei Tecmo (resp. jeho studio Omega Force), uřízla z titulu několik herních prvků a výsledkem je hack and slash RPG Persona 5 Strikers. Jak moc (nebo málo) tato úprava sérii prospěla, se dočtete v naší recenzi.

Recenze PS4Dojmy z hraní

Persona 5 Strikers; wallpaper: cover

zdroj: Atlus

Části článku:


Persona 5 Strikers (RECENZE PS4) – Obsah článku

 1. Persona 5 Strikers odbočuje a navazuje. Vadí to?
 2. Bylo nebylo jedno zkorumpované Tokio
 3. Akčnější pojetí je v Persona 5 Strikers dvousečný meč
 4. Hromadné souboje jsou to, oč tu běží
 5. Persona 5 Strikers dělá několik věcí dobře, ale…
 6. Recenze Persona 5 Strikers: závěrečné hodnocení
 7. HW nároky pro Persona 5 Strikers PC

Persona 5 Strikers odbočuje a navazuje. Vadí to?


I když je Persona 5 Strikers spin-off a nejedná se o „hlavní titul“ v sérii, stále však příběhově navazuje na Personu 5. Zde se věci trošičku kompilují, jelikož Strikers sice navazuje na pátý díl, ale už nebere v potaz události z velmi povedeného rozšíření Royal, které se nám také dostalo do rukou. Důvod je prostý – na Persona 5 Strikers se začalo dělat v době, kdy v Japonsku vyšla základní hra a edice Royal byla teprve v plenkách.

Ale o čem vlastně Persona je? A nevadí, že do Persona vlaku nastoupím až teď, na „pátém nástupišti“ (a ještě ke všemu vedlejším)? Za normálních okolností bych odpověděl, že to rozhodně nevadí, ale opět, v případě Persona 5 Strikers, zde nastává problém. Každý díl série byl v podstatě uzavřený a odlišný příběh, kde figurují vždy jiní hrdinové a záporáci. Stejné, nebo alespoň podobné je jen fungování světa. Přesněji řečeno Metaverze a obyvatel v něm. Metaverze je v podstatě alternativní vesmír, který se formuje kolem duševně značně pokřivených jedinců, živí se jejich tužbami, strachem a nenávistí a několik „vyvolených“ do něj může vstoupit, vyvolat chaos a po nějaké době také „změnit názor“ onoho jedince. Tím vyvoleným je většinou hlavní protagonista a několik jeho kamarádů.

Persona 5 Strikers; gameplay: train home Persona 5 Strikers; gameplay: Alice

Nostalgický návrat do míst, kde to všechno začalo, naruší japonský idol Alice Hiiragi

zdroj: vlastní

Svůj ucelený příběh měla i Persona 5, ovšem Persona 5 Strikers na něj přímo navazuje, takže pokud nechcete být úplně mimo z dění kolem, rozhodně dejte klasickému RPG šanci už jen z toho důvodu, že se jedná o výbornou hru. Bohužel budete potřebovat PS4, protože i když Persona 5 Strikers vychází také na PC, původní hra prozatím svou verzi pro osobní počítače nemá. Persona 4 se ovšem dostala na Steam v červnu roku 2020, takže můžeme doufat.

Bylo nebylo jedno zkorumpované Tokio


Jak už bylo řečeno, Persona 5 Strikers navazuje na původní díl, přesněji řečeno 4 měsíce po něm. Protagonista Joker a mluvící kočka Morgana se vracejí do Tokia, aby se znovu setkali se svými kumpány z Phantom Thieves of Heart, se kterými způsobili v Persona 5 poprask po celém světě. Tahle partička teenagerů donutila skrze Metaverzi změnit povahu nejednoho gaunera a roztavila srdce několika politikům, zvráceným učitelům, podvodným umělcům a dalším a donutila je veřejně se omluvit většinou s poklonou, při které čelem líbali podlahu.

Persona 5 Strikers; gameplay: Alice shadow Persona 5 Strikers; gameplay: Ann

S trochu cviku a s Anniným bičíkem roztavíte i ta nejzatvrzelejší srdce.

zdroj: vlastní

Nyní ovšem začínají prázdniny a hrdinové by si rádi užili léto ve stylu campingu a pro jednou si vychutnali mír a pohodu. Samozřejmě nic nejde podle plánu, opět se objevuje Metaverze (ovšem tentokrát v odlišné podobě) a samozřejmě i vyšinutí lidé, kteří v ní figurují. Vaším prvním veřejným nepřítelem se stane celebrita na vzestupu (japonský idol), Alice Hiiragi. Plánovaný roadtrip po Tokiu se změní na pracovní cestu napříč Japonskem a z prázdnin téměř nic nebude, ale to vůbec nevadí, protože aspoň můžete být při tom, no ne?

Akčnější pojetí je v Persona 5 Strikers dvousečný meč


Pokud jste hráli předchozí díly této série, určitě máte podobné zkušenosti s herním časem, který jste do ní nalili. Persona téměř v každém případě nabobtnala do obřích rozměrů a než jste se nadáli, už jste měli na kontě bezmála stovku nahraných hodin. Studio Omega Force (Dynasty Warriors, Hyrule Warriors: Age of Calamity) tedy osekalo ty nejvíce zřejmé části, jež časové nafukování způsobovaly – aktivity ve městě, zdokonalování Jokerových sociálních skillů, budování přátelství s vašimi společníky, nutnost chodit do školy a také se rozhodovat, čemu se budete věnovat. Na papíře může toto rozhodnutí vypadat dobře – tímto způsobem vývojáři ušetřili plus mínus 40 hodin.

Persona 5 Strikers – gameplay

Jeden z několika soubojů s mini-bossem v Persona 5 Strikers.

zdroj: vlastní

To však také znamená, že kromě soubojů v Metaverzi tak nějak nebudete mít co dělat. Sice se můžete chvíli potulovat po městě, vyzpovídat některá NPC, nakoupit v obchodě zásoby a přijmout pár vedlejších questů, které většinou zahrnují popis typu: „zabij určitý počet nepřátel“, ale to je tak všechno. Nemusíte zde nijak zvláště taktizovat, jelikož nejste omezováni časem, což, na druhou stranu, pro někoho může znamenat plus. Jsou všichni vaši svěřenci na pokraji sil? Stačí vyskočit z Metaverze a vzápětí se vrátit zpět plní elánu. Příběh a interakce v partě Phantom Thieves je naštěstí v Persona 5 Strikers zvládnutá na jedničku. Na začátku cesty navíc do party naberete novou členku Sophii, záhadnou umělou inteligenci, která dodává skupince novou šťávu a musím se také zmínit o policejním vyšetřovateli Zenikichim Hasegawovi – jakožto „dospělák“ a spojenec poskytuje celé partě Phantom Thieves novou dynamiku a jeho reakce na Metaverzi a vše kolem ní jsou jednoduše k popukání.

Hromadné souboje jsou to, oč tu běží


Strikers se z taktického prostředí přesunula do vod hack and slash, a i když to na první pohled může působit drasticky, nic tak zásadního se nezměnilo. Čas totiž můžete při vybírání schopností alespoň zapauzovat, což prakticky supluje tahový režim. Persona 5 Strikers proti vám sice vrhá masy bezejmenných „stínů“, ty ale rozcupujete během několika vteřin. Důležití protivníci jsou stíny, které na sebe berou podoby mýtických lidí, bytostí a podobně. Ti, stejně jako v původních titulech, disponují několika schopnostmi a, co je hlavní, mají své silné a slabé stránky, které můžete využít.

Z počátku se můžete v soubojích ztrácet a na obrazovce se před vámi bude odehrávat nekontrolovatelný barevný chaos, ale postupem času přijdete na to, že stačí hru zastavit, zorientovat se a použít na skupinku nepřátel ten element, proti kterému nemá žádnou ochranu. Což vlastně fungovalo i v Personě 4, 5 a pokud vím, tak i v předešlých dílech. Což mě osobně trochu vadí, jelikož se v pozdější fázi hry souboje (i na vyšší obtížnosti) v podstatě odvíjely podle tohoto vzorce. Zdá se, že ani přestup na akční hack and slash nevyřešil tento problém. Pokud totiž protivníka trefíte něčím, proti čemu „je slabý“, na několik vteřin jej vyřadíte z boje. Pak už jej stačí jen dorazit, nebo akci opakovat, jestliže máte dostatečný počet MP (many). A když nemáte? Přehršel lahviček, nápojů a podobných „consumables“, popřípadě cesta z Metaverze a zase zpátky váš problém vyřeší.

Persona 5 Strikers – gameplay

Postupem času jsem si souboje už jen málokdy zastavoval, a dával tak nepříteli šanci, aby na mě vyzrál.

zdroj: vlastní

Abych ale jen nehanil, musím říct, že stačí na kratičký okamžik polevit v ostražitosti a protivník vám může provést přesně to samé. Naštěstí souboje s bossy jsou provedeny skvěle. Ti mají několik fází, ve kterých jinak útočí a používají odlišné schopnosti, takže se zde dostane ke slovu i váš vnitřní taktik.

Persona 5 Strikers dělá několik věcí dobře, ale…


Velká část série Persona sice je o soubojích se stíny a bossy, ale druhou polovinu náplně bezesporu tvoří onen sociální aspekt, který zde v podstatě chybí. Jistě – souboje jsou do značné míry zábavné, grafická stylizace je pořád stejně „cool“ jako v případě Persony 5, soundtrack je obzvláště parádní a příběh vás pohltí, ale stejně… Stejně tomu něco chybí. Ovšem každá záminka, která mi dovolí navštívit univerzum této série, je dobrá záminka a až na pár případů jsem si titul vlastně užil naplno.

Persona 5 Strikers; gameplay: Sophia Persona 5 Strikers; gameplay: souboje

Persona 5 Strikers může být pro fanoušky série „jen“ taková příjemná odbočka. I když jde o pokračování, nelze se zbavit dojmu, že by to šlo udělat lépe a epičtěji.

zdroj: vlastní

Trochu se však obávám, že nováčci zde narazí. Spousta toho, co děla Personu Personou, zde jednoduše není. Je to jako byste se dívali na Impérium vrací úder bez toho, aniž byste zakusili Novou naději. I přesto se jedná o povedené akční RPG, které nemá vyloženě žádné zásadní chyby. Pokud však máte možnost, dejte nejprve šanci Personě 5 Royal. Poděkovat mi můžete později.

• Zdroje: Vlastní


Persona 5 Strikers (RECENZE)


Závěrečné hodnocení

Tato recenze byla napsaná pro PS4 verzi hry. Kopii pro recenzi poskytla společnost Cenega.

        Hodnocení8/10 VELMI DOBRÁ
Verdikt:

Příběhově velice povedený sequel k Personě 5. Postavy, prostředí a grafická stylizace je přesně taková, jakou milujeme z původní Persony 5. Strikers však jde cestou hack and slash, což může pro někoho být trefa do černého, nebo přestřelení – záleží, jakým stylem titul hrajete. Za nás jde však o dobře odvedenou práci, po které máme chuť na 6. díl.

Persona 5 Strikers; recenze

Klady

 • Kvalitní příběh
 • Nové postavy
 • Duch Persony 5 je věrně zachován
 • Souboje (pokud jim přijdete na kloub)
 • Bossové
 • Soundtrack

Zápory

 • Souboje (z počátku chaotické)
 • Pro některé zmatek, pokud půjde o první díl, který si v sérii zahrají
 • Opět souboje – jakmile jim přijdete na kloub, mohou být pro někoho až příliš jednoduché
Alza Magazín, banner, slim 2020

Všechny naše články, kde se dočtete nejen o informacích ze světa her, herního hardwaru a mobilních technologií, naleznete na stránkách Alza Magazínu. Naše herní recenze a zpravodajství můžete sledovat také na kanále Alza Gaming (facebook, instagram), kde se kromě denního přídělu novinek, dojmů, recenzí a memů můžete těšit také na pravidelné soutěže.

Jiří Fait

Jiří Fait

Jmenuji se Jiří Fait a dalo by se říct, že videohry jsou motorem mého života už od doby, co se mi poprvé dostala pod ruku kuličková myš. Takže jsem vlastně takový herní „boomer“ a jsem na to patřičně hrdý. Kromě sportu, který pod jhem EA a 2K přišel o duši, nepohrdnu téměř žádným žánrem, pokud mě příběh dané hry udrží před monitorem. Na poli herní žurnalistky ze sebe pořád oklepávám nezkušenou zelenou trávu, ale o to větší zábava je krůček po krůčku se posunovat kupředu.

Persona 5 Strikers (DOJMY Z HRANÍ PS4) – Obsah článku

 1. Persona 5 Strikers – jiná, a přece tak stejná
 2. Persona 5: JRPG Dynasty Warriors?
 3. Persona 5 Strikers je zábavný spinoff, ale…
 4. HW nároky pro Persona 5 Strikers PC

Persona 5 Strikers – jiná, a přece tak stejná


• Dojmy z hraní: 18. ledna 2021 • Autor: Jiří Fait

Persona 5 Strikers je další titul, který se firma z Koei Tecmo rozhodla konvertovat do Dynasty Warriors „musou“ stylu, ale i přesto si Persona zachovala svou tvář a osobitý styl, takže se nejedná o tak razantní překopání, jak by se mohlo na první pohled zdát. Tyto hry (podobně jako poslední Hyrule Warriors: Age of Calamity) se obvykle orientují kolem vysokého počtu nepřátel, kde hráč jedním švihem cupuje desítky nepřátel v rychlém hack and slash stylu. Persona 5 Strikers je však pozoruhodně odlišná od typické Warriors adaptace, jelikož i po několika hodinách hraní mám pocit, že před sebou stále vidím Personu.

Persona 5 Strikers - All-Out-Action Trailer - Nintendo Switch

Styl, dynamika charakterů, efektní komba – to všechno zde najdete. Je to Persona, ale podědila něco z „musou“ žánru.

zdroj: Nintendo

Strikers začíná v době, kdy končí původní Persona 5 (Persona 5 Royal se nebere v potaz). Hlavní protagonista Joker a číča Morgana se vracejí do Tokia, aby zde strávili letní prázdniny se zbytkem bandy z Phantom Thieves. Při plánování dovolené se Joker, Morgana a kamarád Ryuji v jedné chvíli náhle ocitnou v Metaverzi, což je „svět za světem“, kde se projevují naše nejsilnější (a často nejtemnější) emoce a tužby a berou na sebe podivné podoby. Namísto Palaces, které známe z Persona 5, se místům s „největší koncentrací pokřivených tužeb“ říká Jails (vězení) a ty jsou formované podvědomím Monarchy – což je v případě úvodního vězení rozmazlená a nemilosrdná Alice Hiragi, japonský idol.

Persona 5 Strikers; gameplay: Alice Persona 5 Strikers; gameplay: Yakuza

Obrázek 1: První boss, na kterého v Persona 5 Strikers narazíte, je „charismatická“ Alice. Obrázek 2: Že by pokývnutí směrem k sérii Yakuza, která se v posledním díle „Like a Dragon“ posunula více směrem k Persona stylu?

zdroj: vlastní

Struktura Persona 5 Strikers je v podstatně totožná s tou z originální hry, ovšem bez simulace sociálních elementů (jako třeba zvyšování „přátelství“ u jednotlivých členů party, či Jokerova osobnostní „hvězdice“). Příběh hry zde stále probíhá den za dnem, což se zobrazuje v kalendáři, ovšem na rozdíl od Persona 5 se ve Strikers nemusíte rozhodovat, jak strávíte v každém dni svůj čas. Navíc zde neexistuje žádný časový limit pro splnění Jail lokace, což hrálo v Persona 5 velkou (a často nervy drásající) roli.

Persona 5: JRPG Dynasty Warriors?


Hlavním tahounem jsou (mimo jiného) souboje. Koei Tecmo, nebo spíše vývojáři z Omega Force, do toho šli naplno, a i když se boje mohou na první pohled zdát chaotické a jednoduše Warriors-like, díky zakomponování speciálních abilit, all-out útoků a pauzování hry máte stále pocit, že hrajete Persona titul.

Můžete kombinovat základní a alternativní útoky do nepřeberných množstvích komb, stisknutím R1 tlačítka zastavíte čas a použijete dovednost vaší persony. Stejně jako v Persona 5, tyto útoky odčerpávají váš SP metr a dodávají celému titulu další strategický rozměr. Postavy mohou navíc používat různorodé střelné zbraně podržením L1. Jestliže zaútočíte na slabá místa nepřátel, můžete je tak „otevřít“ k all-out útokům, které se perfektně hodí na vyčištění lokace od slabších protivníků. Stejně jako v původní hře, i zde Joker používá několik person zároveň, a navíc je zde možnost se kdykoli přepnout na jiného člena vaší party. Ti, pokud je kontroluje AI, jsou navíc až překvapivě efektivní, což se hodí hlavně na vyšší obtížnosti.

Persona 5 Strikers; gameplay: Shybuia Persona 5 Strikers; gameplay: souboj

I když je Metaverze pokřivená realita podvědomí lidí, nedá se jí upřít osobitá grafická stylizace.

zdroj: vlastní

Oproti sérii  Warriors, Jails nefungují coby obří bojiště s hromadou nepřátel v dohledu – hráč musí doběhnout k nepříteli, aby vůbec boj zahájil. To znamená, že i zde můžete nepřítele překvapit ze zálohy a dostat při zahájení útoku výhodu a také lze souboj obejít a úplně se mu vyhnout. Oblasti obsahují vysokou úroveň vertikálnosti a celkově máte pocit, že jste v JRPG dungeonu než na masivním bitevním poli a la Dynasty Warriors.

Persona 5 Strikers je zábavný spinoff, ale…


Oproti soubojům je zbytek hry však až překvapivě prostý. Hráči se mohou toulat po Šibuji, nakupovat předměty ale chybí zde ona úroveň interaktivity, kterou se pyšní všechny hry ze série Persona. To pro některé nemusí vyloženě znamenat problém, jelikož samotný příběh a postavy v Phantom Thieves jsou stále stejně dynamické a zábavné. To určitě pocítíte hned v úvodu hry, který jednoduše působí jako pokračování Persony 5 (na rozdíl od spinoffů, jakými byly třeba Persona 4 Arena nebo další (taneční) pokusy).

Do mixu se navíc přidala i nová postava Sophie, což je záhadná AI, jež sama sebe popisuje jako „humanity's companion“ a perfektním způsobem doplňuje onu zaběhnutou dynamiku party. Bez větších spoilerů jí lze popsat jako roztomilejší verzi Teddyho z Persona 4, které navíc díky své „robotické inteligenci“, jež postrádá lidské emoční nuance, často způsobí nejednu vtipně zapeklitou situaci.

Persona 5 Strikers; gameplay: úkryt Persona 5 Strikers; gameplay: Sophia

Hráči Persony 5 budou ve Strikers jako doma. Možná opláčou některé sociální elementy původní hry, ale výborný soubojový systém a příběh, který má spád, je u titulu udrží.

zdroj: vlastní

Z počátku vám může přijít divné, že nemáte žádný limit pro dokončení dungeonu a nemůžete si svou postavu „sociálně“ rozvíjet, ovšem ve všech dalších oblastech Persona 5 Strikers napodobuje svého předchůdce opravdu povedeně. Malý sociální element zde zůstal v podobě „Bond“ systému, který se zvyšuje v závislosti na tom, kdo a jak spolu bojuje a jaké eventy společně plníte. Persona 5 Strikers tak zatím působí jako zdařilá Warriors adaptace, která si zachovává podstatu Persona série. Počáteční dojmy jsou tak příznivé a jen doufám, že se v dalších hodinách dočkám dostatečných zvratů a překvapení, díky kterým mi Phantom Thieves nezatuchnou.

Tyto dojmy z hraní byly napsány pro PS4 verzi hry.

• Zdroje: Vlastní

HW nároky pro Persona 5 Strikers PCMinimální HW požadavky Doporučené HW požadavky
Operační systém Windows 8.1 64-bit Windows 10 64-bit
Procesor Intel Core i5-2300 / AMD FX-6350 Intel Core i5-3470 / AMD FX-8350
Grafická karta NVIDIA GeForce GTX 660 (2GB) / AMD Radeon HD 7870 (2GB) NVIDIA GeForce GTX 680 (2 GB) / AMD Radeon HD 7970 (3 GB)
DirectX DirectX 11.0 DirectX 11.0
Operační paměť 6 GB 8 GB
Pevný disk 10 GB 20 GB

• Zdroj: Steam (9. 2. 2021)

S jakým herním PC na Persona 5 Strikers?

Chcete si ulehčit výběr? Níže pro vás máme tipy na vhodné herní počítače podle náročnosti.

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Základní sestava:

Alza GameBox Core GTX1660 Super

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Optimální sestava:

Alza BattleBox Core RTX3060 Gungnir

Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Corsair

Sestava pro náročné:

Alza BattleBox Ryzen RTX3070 Corsair

i Mohlo by vás zajímat

Persona 5 Strikers - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční - Navštivte 6 různých měst po celém Japonsku a podejte pomocnou ruku těm, kteří to potřebují. Bojujte proti Shadows, abyste odhalili zdroj korupce v Metaverse dungeonech.

1 499,- bez DPH 1 239,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MSX953
Hyrule Warriors: Age of Calamity - Nintendo Switch
Hra na konzoli - Nintendo Switch, krabicová verze, žánr: akční a RPG - Osud Hyrule visí na vlásku. Vraťte se o celé století zpět před události ze hry The Legend of Zelda: Breath of the Wild, veďte své jednotky na bojišti proti síle Calamity Ganon v titulu, kde je přežití středobodem všeho.

-7% 1 499,-
1 399,- bez DPH 1 156,-
Koupit
Můžete mít dnes od 8:00
Skladem > 5 ks
Objednací kód: NSW715
Fire Emblem Warriors: Fire Emblem Shadow Dragon DLC - Nintendo Switch Digital
Herní doplněk / DLC - Nintendo Switch, elektronická licence, klíč pro Nintendo eShop, žánr: Akční, RPG a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra

279,- bez DPH 231,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004400
Fire Emblem Warriors: Fire Emblem Awakening Pack DLC - Nintendo Switch Digital
Herní doplněk / DLC - Nintendo Switch, elektronická licence, klíč pro Nintendo eShop, žánr: RPG, pro uplatnění je vyžadována základní hra

279,- bez DPH 231,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004399
Fire Emblem Warriors Season Pass - Nintendo Switch Digital
Herní doplněk / DLC - Nintendo Switch, elektronická licence, klíč pro Nintendo eShop, žánr: RPG a Strategie, pro uplatnění je vyžadována základní hra

618,- bez DPH 511,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004398
Devil May Cry 5 (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční

660,- bez DPH 545,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004112
Devil May Cry 5 Deluxe Edition (PC) DIGITAL
Hra na PC - elektronická licence, klíč pro Steam, žánr: akční

939,- bez DPH 776,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MVE004111
Devil May Cry 5 - PS4
Hra na konzoli - PS4 / PS4 Pro, PS5 (s mechanikou), krabicová verze, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné PlayStation Plus - Ve světě Devil May Cry uplinulo několik let a hrozba démonické moci, která byla už dávno zapomenutá, se opět vrátila a ohrožuje existenci světa. Démonická invaze začíná semínkem "stromu démonů", který se zakořenil v Red Grave City. Tato pekelná invaze přitahuje pozornost mladého lovce démonů, Nera, spojence Danta, který se nyní ocitne bez démonické paže, která je zdrojem velké části jeho síly. Naštěstí mu pomáhá jeho společnice Nico.

499,- bez DPH 412,-
Koupit
Akční cena
Můžete mít dnes od 8:15
Skladem 2 ks
Objednací kód: MSX543
Devil May Cry 5: Special Edition - Xbox Series Digital
Hra na konzoli - Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční - Vylepšená verze hry Devil May Cry 5 s novou postavou, novými režimy a novými funkcemi pro novou generaci konzolí.

1 049,- bez DPH 867,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1704
Devil May Cry 5 - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční, pro online hraní vyžaduje předplatné Xbox Live Gold

1 569,- bez DPH 1 297,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1144
Devil May Cry 5: Digital Deluxe Edition - Xbox Digital
Hra na konzoli - Xbox One S / Xbox One X, Xbox Series X, Xbox Series S, elektronická licence, klíč pro Xbox Live, žánr: akční

1 799,- bez DPH 1 487,-
Koupit
Ihned ke stažení
Objednací kód: MXESD1145
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB12
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi