Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Prodloužili jsme otevírací dobu našich prodejen, ale pokud nemáte cestu kolem, objednávky nad 4 000 Kč stále doručujeme zdarma!

Black Friday Výměna nevhodného dárku

Garmin Vívoactive 4 a 4S – chytré hodinky pro náročné sportovce

Zobrazit katalog

Článek

Aktualizováno

Garmin vívoactive 3 jsou elegantní, chytré, sportovně všestranné GPS hodinky, ze kterých se staly jedny z nejoblíbenějších chytrých hodinek na trhu. V těchto dnech přichází na trh jejich nástupce, tedy přesněji dva nástupci – Garmin vívoactive 4 a Garmin vívoactive 4S. Jací jsou? Vyplatí se? Který model hodinek Garmin vívoactive si vybrat? Odpovědi na podobné dotazy, a nejen na ně, naleznete v tomto článku!

Srovnání Garmin vívoactive 3, 4 a 4S – OBSAH

 1. Proč právě Garmin vívoactive?
 2. Srovnání – vívoactive 3, vívoactive 4 a vívoactive 4S
 3. Garmin vívoactive a bezkontaktní platby
 4. Výdrž a odolnost chytrých hodinek Garmin vívoactive 4 a 4S
 5. Závěr – které z chytrých hodinek Garmin vívoactive vybrat?

Proč právě Garmin vívoactive?

Americká značka Garmin je ve světě chytrých hodinek známá především díky sportovně a outdoorově zaměřeným funkcím a produktům. Hodinky řady vívoactive jsou ale jiné. Garmin je vyvinul jako alternativu k běžným chytrým hodinkám. Mají elegantní vzhled, lehké tělo, dotykový displej, ale jelikož se jedná o Garmin, dostaly do vínku i širokou škálu chytrých a sportovních funkcí, na které jsme u této značky zvyklí. Sportovní výbava je tak bohatá, že v podstatě konkurují i dražším sportovním Garmin hodinkám, jako je například řada Garmin Fénix. Pro všechny generace hodinek vívoactive byla vždy typická ještě jedna důležitá vlastnost, skvělý poměr cena/výkon.

Srovnání – vívoactive 3, vívoactive 4 a vívoactive 4S

Hodinky Garmin vívoactive 3 byly jedněmi z prvních chytrých hodinek, které seděly i na užším zápěstí. Také proto se staly oblíbenými i mezi ženami, které do té doby jen těžko hledaly vhodné GPS hodinky. Velikost hodinek vívoactive 3 byla navržena jako unisex, dámské i pánské modely měly stejnou velikost. Postupně se tak dostáváme k důležité změně nové generace, hodinky řady vívoactive 4 jsou k dispozici ve dvou velikostech: menší vívoactive 4S a větší vívoactive 4.

garmin; vivoactive 4; 4s; chytre hodinky; smartwatch; wearables
Různé barevné varianty chytrých hodinek Garmin vívoactive 4 a vívoactive 4S.

V porovnání s vívoactive 3 jsou vívoactive 4S menší a vívoactive 4 větší než starší generace hodinek. Pokud máte úzké zápěstí a pokud je vám většina chytrých hodinek velká, mohly by vám vívoactive 4S sedět. S řadou vívoactive 4S cílí Garmin na ženy – je to poznat podle barevných variant hodinek, které se nabízí. Kromě bílo-zlaté a růžovo-zlaté je k dispozici unisex černá a cenově výhodnější šedo-stříbrná barevná varianta.

Naopak pro větší zápěstí nebo pro ty, kdo mají raději větší hodinky, jsou určeny vívoactive 4. Ty se nabízí pouze ve dvou barevných variantách: šedo-stříbrné a černé. Na větším zápěstí jsou vívoactive 4 velmi příjemné díky svému nízkému profilu a velmi dobře se nosí i v kombinaci s košilí, kde může mít mnoho typů hodinek problém s užším dlouhým rukávem.

Vívoactive 4 a 4S – nově s vestavěným hudebním přehrávačem

Velmi příjemnou inovací vívoactive 4/4S je vestavěný hudební přehrávač, který je nyní standardní funkcí u všech modelů nové řady (u starší řady byl přehrávač k dispozici u dražších vívoactive 3 Music). Hudební přehrávač umí nejen přehrávat hudební soubory (MP3) z disku hodinek přímo do bezdrátových Bluetooth sluchátek, ale dokáže spolupracovat i se streamovacími službami typu Spotify či Deezer.

i

Pokud využíváte některou z mnoha streamovacích služeb a máte prémiový účet, můžete si stáhnout playlisty přímo na disk hodinek a přehrávat je bez přítomnosti mobilního telefonu, tedy v offline režimu. Na displeji hodinek je pak k dispozici kompletní ovládání hudebního přehrávače včetně hlasitosti, přeskakování skladeb či zobrazení skladby a interpreta.

Další šikovné inovace obou nástupců

U vívoactive 4/4S je nově k dispozici i několik příjemných drobností, jako jsou animovaná fitness cvičení, která vás dokážou motivovat k pohybu i ve chvíli, kdy máte k dispozici jen málo času a nechcete se zdržovat dlouhou přípravou. Hodinky vám dále nabídnou například sledování pitného režimu nebo měření frekvence dýchání jak v průběhu dne, tak i během sportovní aktivity. Drobnou změnou v ovládání je přítomnost dvou tlačítek na boku hodinek (dosud bylo jen jediné). Dvě tlačítka fungují jako Enter/Escape v režimu chytrých hodinek nebo jako Start/Lap během tréninku.

Garmin vívoactive a bezkontaktní platby

Funkce chytrých hodinek nebo bezkontaktní platby Garmin Pay zůstávají v podstatě beze změny. Jak starší, tak i novější generaci hodinek lze bez potíží spárovat s chytrými telefony Android i iOS a u obou je možné na displeji sledovat příchozí volání, sms, notifikace a využívat další služby, jako je předpověď počasí nebo ovládání hudebního přehrávače telefonu. U telefonů s OS Android je navíc možné stručně odpovídat z displeje hodinek i na sms zprávy.

garmin; vivoactive 4; 4s; chytre hodinky; smartwatch; wearables
Systém bezkontaktních plateb Garmin Pay dnes podporuje většina velkých tuzemských bank.

Podobné je to i u bezkontaktních plateb Garmin Pay. Služba je k dispozici jak u starší, tak i u novější generace hodinek. V době představení generace vívoactive 3 žádná česká banka podporu platbám Garmin Pay nenabízela a Garmin za dobu 2 let udělal obrovský krok kupředu. Garmin Pay je nyní k dispozici u několika českých bank a další se v nejbližší době připojí. Mezi ty, které již dnes nabízejí podporu, patří: Moneta, Komerční banka, Creditas, mBank, Česká spořitelna a alternativní fintech Revolut.

Výdrž a odolnost chytrých hodinek Garmin vívoactive 4 a 4S

Podobně jako u starších vívoactive 3, i nové vívoactive 4/4S jsou vybaveny dotykovým displejem s odolnou úpravou Corning Gorilla Glass 3 a splňují odolnost proti vodě na úrovni 5ATM (odolají souvislému kontaktu s vodou při plavání).

garmin; vivoactive 4; 4s; chytre hodinky; smartwatch; wearables
Hodinky Garmin vívoactive 4/4S disponují v režimu hudba + GPS výdrží až 5 h / 6 h.

Při srovnání výdrže se u vívoactive 3 dostaneme při jednom nabití na hodnoty až 7 dní v režimu smartwatch, až 13 hodin v tréninku se zapnutým GPS a až 5 hodin v režimu „hudba + GPS“ (režim hudby pouze u modelu vívoactive 3 Music). Malé vívoactive 4S jsou z pohledu výdrže shodné se starší generací: až 7 dní smartwatch, až 13 hodin s GPS a až 5 hodin v režimu hudba + GPS. Větší vívoactive 4, které mají silnější akumulátor, nabízí až 8 dní v režimu smartwatch, až 15 hodin s GPS a až 6 hodin společně s hudebním přehráváním a GPS.

Závěr – které z chytrých hodinek Garmin vívoactive vybrat?

Na jednoduchou otázku v tomto případě neexistuje jednoduchá odpověď. Nové vívoactive 4/4S jsou krásné, zejména menší vívoactive 4S se designově velmi povedly. Největší změny se týkají především velikosti a standardně zabudovaného hudebního přehrávače. Sportovní výbava a nabídka chytrých funkcí je u obou generací přibližně stejná.

Klíčem k výběru hodinek může být jejich velikost. Pokud jsou pro vás vívoactive 3 stále velké, nebo naopak malé, vyplatí se vyzkoušet vívoactive 4/4S. Stejně tak pokud běháte s hudbou a hudební přehrávač v hodinkách oceníte, doporučujeme dát přednost vívoactive 4/4S před vívoactive 3 Music. Pokud však máte omezený rozpočet a hledáte hodinky s nejlepším poměrem cena/výkon, zvolte staré dobré vívoactive 3 a rozhodně neuděláte chybu. Pravidlo, že řada hodinek vívoactive nabízí za málo peněz hodně muziky, platí nyní u vívoactive 3 dvojnásob.

Garmin Vívoactive 4 a 4S (PREVIEW) – OBSAH

 1. Dvě tlačítka, dvě verze
 2. Garmin Vívoactive 4 a 4S osloví výdrží, displejem už ne
 3. Garmin Vívoactive 4(S) – navrženo pro sportovce
 4. Jedny hodinky, maximum údajů
 5. Muzika, platby i pitný režim. Chytré funkce nezklamou
 6. Garmin Vívoactive 4 a 4S – cena a dostupnost

i

Na veletrhu IFA 2019 jsme se dočkali představení mnoha atraktivních chytrých hodinek. Svou roli v tom sehrála také populární společnost Garmin, která vedle nových sérií Vívomove a Venu předvedla také čtvrtou generaci zvláště populární řady Vívoactive. Modely 4 a 4S přináší spoustu nových funkcí, propracovanější monitoring sportů, přehrávání hudby a mnoho dalšího. Objevte hodinky stvořené pro sportovce.

Dvě tlačítka, dvě verze

Čtvrtá generace zmíněné řady nabízí zákazníkům dvě základní verze s názvy Vívoactive 4 (45 mm) a Vívoactive 4S (40 mm). Ty mají zcela shodné funkce a liší se jen v rozměrech či výdrži baterie. Vívoactive 4 má rozměry 45,1 × 45,1 a tloušťku 12,8 mm, zatímco Vívoactive 4S je o něco menší – 40,0 × 40,0 × 12,7 mm. Je pravdou, že hodinky mohly být o něco tenčí, jelikož u chytrých hodinek vidíme stále častěji tloušťku 10 až 11 mm.

garmin; vivoactive;4;4s;chytre hodinky;smartwatch; wearables;

Při volbě modelu zároveň doporučujeme přeměřit zápěstí, abyste se vyhnuli zbytečnému vracení zboží. Garmin Vívoactive 4 je vhodný pro obvod zápěstí 135–200 mm, zatímco verze 4S je vhodná pro 110–175 mm. Další změnu najdeme v oblasti ovládání. Místo jediného prostředního tlačítka využijeme nově tlačítka hned dvě, což pochopitelně značně usnadní ovládání.

Garmin Vívoactive 4 a 4S osloví výdrží, displejem už ne

Velikost dotykového displeje se pochopitelně liší dle zvolené verze. Garmin Vívoactive 4 nabízí 1,3 palce s rozlišením 260 × 260 pixelů, zatímco menší verze 4S disponuje 1,1" displejem s 218 × 218 pixely. Toto rozlišení (a výslednou jemnost) nelze v současné době považovat za příliš vysoké, a displej tak nabízí určitý ústupek. Pro srovnání – například Xiaomi Amazfit GTR nabízí při 1,39" rozlišení 454 × 454 pixelů. Displej obou verzí kryje ochranné sklo Corning® Gorilla® Glass 3. generace a hodinky disponují vysokou odolností i při náročnějším sportování.

Nadstandardní je dále výdrž baterie, která u Vívoactive 4 zvládne 8 dní běžného užívání a 6 hodin při GPS a hudbě. Menší 4S verze naproti tomu pochopitelně zvládne o něco méně, konkrétně 7 dní, případně 5 hodin s GPS a muzikou. Jelikož mnohé chytré hodinky vydrží pouze jeden či několik málo dní, je 7–8 dní obdivuhodný výsledek.

garmin; vivoactive;4;4s;chytre hodinky;smartwatch; wearables;
Garmin Vívoactive 4 (45 mm) s grafem hydratace a výčtem tělesných údajů.

Garmin Vívoactive 4(S) – navrženo pro sportovce

Jak vyplývá ze samotného názvu, řada Garmin Vívoactive je určena zejména aktivním jedincům. Zatímco mnohé jiné chytré hodinky nabízí monitoring jen několika druhů sportů, je to právě řada Vívoactive, která disponuje širokým výběrem pohybových aktivit. Mezi nimi najdeme veslování, horolezectví, eliptický trenažér, kardiotrénink, jógu, pilates či dechová cvičení. Dále nechybí ani lyžování, snowboarding, paddleboarding, cyklistika, a dokonce i plavání s detekcí několika odlišných stylů. Úplnou novinkou je pak možnost sledovat tep i pod hladinou, což je poměrně inovativní funkce, kterou jen tak někde nenajdeme. Samozřejmostí tedy je vodotěsnost do 50 metrů (5 ATM).

V Garmin Vívoactive 4(S) nepřijdeme ani o měření chůze, pokročilé funkce pro monitorování golfu nebo běhu venku i na běžeckém pásu. Zvolit lze také oblíbené sporty, které se budou zobrazovat přednostně, takže není třeba ve velkém výběru pokaždé hledat svůj oblíbený režim. Mnozí uživatelé jistě ocení i zobrazení animovaných cviků přímo na hodinkách. V případě kardia, silového tréninku, jógy a pilates jsou k dispozici celé tréninky. Stačí se nechat vést.

Pohyb se samozřejmě počítá i v případě, kdy se zrovna nevěnujeme vyčerpávajícím sportovním aktivitám. Garmin Vívoactive 4 (S) nám tak kdykoliv prozradí počet ušlých kroků, spálené kalorie, překonanou vzdálenost a při dlouhém sezení nás zase upozorní, že je čas se trochu protáhnout. Při vytrvalostních sportech samozřejmě využijeme také zobrazení srdeční frekvence, kterou je vhodné udržovat na správné hodnotě. Jedině tak dospějeme k ideálním výsledkům a pevnému zdraví.

garmin; vivoactive;4;4s;chytre hodinky;smartwatch; wearables;
Garmin Vívoactive 4S – měření dechu, tělesné hodnoty, menstruační cyklus a hydratace.

Jedny hodinky, maximum údajů

Pohyb je sice zdravý, ale zanedbávat nelze ani jiné ukazatele. Proto jsou chytré hodinky Garmin Vívoactive 4(S) připraveny monitorovat hned několik důležitých údajů. V první řadě je to spánek, kde je rozlišována lehká, hluboká a REM fáze. Pro ještě dokonalejší přehled je pak sledován také dech a Pulse Ox. Další zajímavou funkcí je měření stresu, díky níž snadno zjistíme, nakolik jsme po celý den zatíženi. Když totiž něco máme „černé na bílém“ a víme, že to není jenom náš pocit, je změna hned o něco snazší.

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 a 4S také disponují šikovnou funkcí V02 max. Ta monitoruje množství kyslíku, které je tělo schopno využít, což značně ovlivňuje kondička. VO2 max lze tedy chápat jako nepřímý ukazatel naší fyzické zdatnosti, a údaj se tak s pravidelným cvičením samozřejmě rychle zlepšuje. U kyslíku ještě zůstaneme. K dispozici je totiž také již zmíněný Pulse Ox, který zjednodušeně řečeno měří množství kyslíku v krvi, a to jak ve dne, tak i v noci.

garmin; vivoactive;4;4s;chytre hodinky;smartwatch; wearables;
Garmin Vívoactive 4S z různých úhlů.

Z tepové frekvence, stresu a aktivity je dále vypočítáván tzv. Battery Energy Monitor. Tento údaj jednoduše ukazuje, kolik energie nám ještě zbývá, a to v hodnotách 1 až 100 (lze chápat jako procenta). Jedná se o zbývající energii napříč mnoha dny, a nízké hodnoty tak můžeme mít i ráno, zejména po nadměrné několikadenní zátěži a minimu odpočinku. Není však třeba snažit se zachovávat co nejvíce energie. Sportovní aktivity sice vyčerpávají aktuální energii, ale z dlouhodobého hlediska vytváří větší výdrž.

Kromě toho je sledováno správné dýchání a to 24 hodin 7 dní v týdnu, ve dne i v noci. Vedle běžného režimu lze dech sledovat již pouze u jógy a dechových cvičení, nikoliv při samotném sportu. I přes větší spotřebu baterie se někdy hodí také navigační technologie, ať už jde o GPS, GLONASS, nebo Galileo. S orientací nám pomůže také kompas, akcelerometr, gyroskop (novinka), stejně jako oceníme teploměr či detekci pádu uživatele.

garmin; vivoactive;4;4s;chytre hodinky;smartwatch; wearables;
Garmin Vívoactive 4 a 4S jsou perfektními parťáky při aktivním sportu i duchaplné relaxaci.

Muzika, platby i pitný režim. Chytré funkce nezklamou

Pro lepší náladu, ale i výkon při sportu, si rádi pustíme nějakou tu oblíbenou hudbu. Nově ji lze poslouchat přímo skrze hodinky, stačí připojit bezdrátová sluchátka a můžeme si jít třeba zaběhat. Těžký mobil už tak nikdy více nebude překážet žádné naší aktivitě. Garmin Vívoactive 4 a 4S zvládnou uložit až 500 skladeb, což na nějaký čas určitě postačí. Zatímco v předchůdci Vívoactive 3 scházelo přehrávání hudby bez propojení s telefonem, zájemci si mohli objednat speciální edici Vívoactive 3 Music. Vívoactive 4 a 4S však tuto funkci nabízí přímo, a nemusíme tak zbytečně přemýšlet, zda pořídit klasickou, nebo hudební verzi.

Okamžité zaplacení bez zbytečného zdržování v podobě vytahování peněženky či chytrého telefonu pak umožňuje bezkontaktní placení skrze Garmin Pay. Uvolníme si tak ruce, které můžeme jednoduše využít třeba pro skládání nakoupeného zboží do tašky. Při množství dnešních povinností lze také snadno opomenout dodržování správného pitného režimu. I na to však myslí chytré hodinky Garmin Vívoactive 4/4S. Při pití jednoduše zadáme, kolik jsme toho zrovna vypili, a přehledný graf nám následně ukáže, do jaké míry jsme byli přes den hydratováni. Tuto funkci samozřejmě není nutné používat neustále a můžeme ji využít třeba jen ke zmapování aktuálních zvyků.

Pro něžnější pohlaví je navíc připravena funkce sledování menstruačního cyklu. Právě ten ovlivňuje fyzické i psychické fungování a spojitost lze nalézt také s výživou. Dále Vívoactive 4 a 4S nepohrdne ani všednějšími funkcemi, jako je kalendář, nalezení hodinek/telefonu, předpověď počasí a třeba i možnost stáhnout nové ciferníky a aplikace. Pro ty, kteří chtějí být neustále v obraze, jsou připraveny notifikace o příchozích hovorech, SMS, ale třeba i e-mailech. O propojení s čímkoliv ostatním se pak starají technologie Bluetooth®, ANT+® a nově dokonce i Wi-Fi®. Další vychytávkou je možnost upravit ciferník, který se zobrazuje při určité aktivitě. Při běhu si tak lze zvolit, které údaje na obrazovce uvidíme.

Garmin Vívoactive 4 a 4S: dostupnost a cena

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 a 4S na český trh proniknou na přelomu září a října 2019. Počáteční cena je určena na 8 490 Kč, případně 7 790 Kč, v závislosti na zvolené verzi. Představeny byly čtyři barevné verze Vívoactive 4S (Grey Black, Silver Gray, LightGold Pink a RoseGold White) a dva modely Vívoactive 4 (Grey Black a Silver Gray). Všechny zmíněné barvy jsou dostupné také na našem území. Nejen pro úplné začátečníky připravila společnost Garmin krátká výuková videa (ukázka výše), která jsou dostupná na oficiálním Youtube kanálu. Upozorňujeme však, že k dispozici jsou pouze v anglickém jazyce.

Chytré hodinky Garmin Vívoactive 4 a 4S jsou poctivou inovací dosavadní oblíbené třetí řady. Zaměřují se především na sportovní využití, a tak jsme se vedle druhé verze a druhého tlačítka dočkali jen minimálních změn v designu a bohužel i průměrného displeje. O to více se Garmin zaměřil na přidání nových funkcí, ať už jde o poslech hudby přímo z hodinek, detekci pádu uživatele, či propracovanější dechová cvičení. U hodinek tradičně zůstává přesná GPS, Garmin Pay, vodotěsnost 5 ATM, sledování tepové frekvence, pohybových aktivit i spánku. Hlavní důraz je kladen na velký výběr sportů a propracované režimy měření i vedení uživatele. Vívoactive 4 a 4S jsou zkrátka chytré hodinky stvořené přímo pro sportovce.

i Mohlo by vás zajímat
Garmin Vívoactive 4 Grey Black
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

8 490,- bez DPH 7 017,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: PPvact06
Garmin Vívoactive 4 Silver Gray
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

7 790,- bez DPH 6 438,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 3:00
Objednací kód: PPvact05
Garmin Vívoactive 4S Grey Black
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

7 790,- bez DPH 6 438,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: PPvact02
Garmin Vívoactive 4S RoseGold White
Chytré hodinky - dámské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

7 790,- bez DPH 6 438,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: PPvact03
Garmin Vívoactive 4S Silver Gray
Chytré hodinky - pánské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

7 290,- bez DPH 6 025,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: PPvact01
Garmin Vívoactive 4S LightGold Pink
Chytré hodinky - dámské s měřením tepu ze zápěstí, Garmin Pay, výpočet kalorií, měření vzdálenosti, monitoring spánku, měření rychlosti, měření vystoupaných pater, intervalový trénink, GPS, výškoměr, teploměr, senzor Galileo, připojení pomocí ANT+, WiFi, Bluetooth a USB, stav baterie, přehrávač hudby, ovládání mobilu, notifikace z mobilu, hledání telefonu, NFC platby, hodnota vodotěsnosti 50 m (5 ATM), kompatibilní s Android a iOS, kapacita úložiště 4000 MB, gorilla glass sklíčko, materiál řemínku: silikon, materiál pouzdra: ocel

7 790,- bez DPH 6 438,-
Koupit
Šeková knížka
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: PPvact04
0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
Tipy na vánoční dárky Zobrazit
WEB22
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi