Dobrý den, dá se použít baterie z akukompresoru Powerplus powx1700? moc děkuji.
Prodloužená záruka + 3 roky. Nejvýhodnější varianta. 320,- |
|
Sháníte vybavení do dílny, které umí výrazně usnadnit práci? Rázový utahovák PowerPlus POWDP2015 vám pomůže ušetřit nejen čas, ale také prostor a peníze. Dual Power je novou generací platformy umožňující užití dvou typů baterií. Skládá se z 40V? a 20V baterie. Můžete tak tyto baterie kombinovat z jiným aku nářadím. Baterie je však potřeba dokoupit zvláště a v balení byste ji hledali marně. Rázový utahovák s 1/2" sklíčidlem má vysoký utahovací moment (220 Nm), takže se s ním pracuje skutečně snadno.
Rázový utahovák PowerPlus POWDP2015 má měkčenou rukojeť, praktickou sponu pro zavěšení na opasek, přepínač zpětného chodu a v neposlední řadě LED pracovní světlo. Můžete jej tedy používat i za zhoršených světelných podmínek. Potřebujete-li zkrátka nové vybavení do dílny, tento produkt se ukazuje jako vynikající řešení. Ulehčete si práci a nechte pracovat odborníky. Produkt je dodáván bez nabíječky a baterie.
Doplňující informace:
Napětí:
20/40 V
Otáčky naprázdno:
0 - 2 900 min-1
Počet rázů:
0 - 3 300 ipm
Max. kroutící moment:
220 Nm
Typ upnutí:
1/2"
Hmotnost:
1,4 kg
Na baterii či akumulátor, které mohou být součástí produktu, se vztahuje doba životnosti v délce šesti měsíců, protože se jedná o spotřební materiál.
Technické specifikace se mohou změnit bez výslovného upozornění. Obrázky mají pouze informativní charakter. Běžná cena znamená výrobcem/dodavatelem doporučená koncová cena.
Odkaz k produktu na stránkách výrobce: Zadejte odkaz recenze produktu