AP+ nový vizuál AP+ plus nový vizuál

Vrtačky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Typ
Úhlová
(12)
Mini
(5)
Stojanová
(12)
Příklep
S příklepem
(129)
Bez příklepu
(111)
Příkon
12 W
3200 W
-
Max. otáčky
230 ot/min
40000 ot/min
-
Max. krouticí moment
1,8 nm
215 nm
-
Vlastnosti
Regulace krouticího momentu
(128)
Regulace otáček
(211)
Ergonomické držadlo
(124)
Levý/pravý chod
(178)
Ukazatel stavu akumulátoru
(76)
Hmotnost
0,1 kg
38,5 kg
-
Nejnovější objednávky

Elektrické vrtačky můžete použít k detailnímu vrtání při kutilských činnostech, vyvrtávání otvorů na šrouby do zdí, ale například i k bourání. Jaké elektrické vrtačky najdete v nabídce a na co se zaměřit při jejich výběru? Odpovědi na tyto otázky přinášíme v textu níže, tak se směle vrhněte do dalšího čtení.

Pokračovat

Jaké druhy vrtaček existují?

Na trhu najdete mnoho druhů vrtaček. Liší se velikostí, výkonem nebo způsobem vrtání. Nejčastější varianty uvádíme níže. Většinu z těchto najdete i v naší široké nabídce.

Elektrické vrtačky bez příklepu

El. vrtačky bez příklepu jsou nejčastější podobou, s jakou se setkáte. Používají se k běžným pracovním úkonům, jako je např. vrtání do měkčích materiálů. Nemají funkci tzv. příklepu, který slouží pro vrtání do tvrdých povrchů. El. vrtačky bez příklepu se hodí například pro kutění v dílně, drobné domácí práce nebo práce se dřevem.

Elektrické příklepové vrtačky

Elektrické příklepové vrtačky jsou vhodné pro vrtání do tvrdých materiálů, jako jsou beton, zdivo nebo měkké kameny. Pro vrtání do měkčích materiálů, pro které se příklep nehodí (plech, plast a dřevo), je možné příklep vypnout. Mají zpravidla i opačný chod a regulaci otáček, proto je lze použít i jako elektrické šroubováky.

Příklepová aku vrtačka AlzaTools

i

El. vrtačka s příklepem jako 2v1

Vzhledem k tomu, že téměř každá el. vrtačka s příklepem umožňuje i provoz bez příklepové funkce, můžete ji pořídit jako 2v1. Místo dvou kusů nářadí tak vlastně získáte klasickou i příklepovou vrtačku v jednom zařízení.

Vrtačky na extra tvrdou práci aneb kladiva

Vrtačky kladiva patří mezi nářadí pro velmi těžkou práci. Jsou k mání ve třech provedeních. Vrtací kladiva se používají na vrtání do velmi tvrdých materiálů jako beton či panel. Bourací kladiva slouží k demoličním pracím například při rekonstrukcích a kombinovaná kladiva pak zvládají přesné vrtání i demolici zároveň.

Pokud vás zaujala kladiva, mohla by se vám hodit i SDS vrtačka či pneumatická vrtačka.

Stolní a stojanové vrtačky

Stolní a stojanové vrtačky jsou vhodné pro vrtání plochých předmětů. Dokáží vrtat velmi přesné otvory, protože vrtačku nedržíte v ruce, ale je pevně uchycena na sloupu. Lze nastavit hloubku vrtu. Stolní nebo sloupová vrtačka se hodí například pro výrobu nábytku nebo v případě, kdy potřebujete více velmi přesných otvorů.

i

Stolní elektrická vrtačka pro kutila i profíka

V nabídce je k nalezení stolní elektrická vrtačka pro profi práci, která se prodává přímo se stojanem a není určená k běžnému použití. Pořídit si ale můžete také jen stolní stojan zvlášť a upevnit do něj v podstatě jakoukoliv vrtačku, kterou už máte třeba doma.

Úhlové el. vrtačky

Úhlové el. vrtačky se na první pohled podobají spíše bruskám. Jejich speciální tvar vám umožní s nimi vrtat i v těžko přístupných místech, do jakých byste se s klasickou vrtačkou zkrátka nikdy nevlezli. Jsou vhodné spíše pro detailní vrtání. Do tvrdých materiálů úhlová vrtačka neproniknete tak snadno.

Magnetické vrtačky

Magnetické vrtačky jsou určeny speciálně pro vrtání do materiálů, jako je železo nebo ocel. Jsou připevněny k ose s magnetem, který přitahuje vrtačku blíže k magnetizujícímu materiálu a ulehčuje tak vaši práci při vrtání.

Minivrtačky

Minivrtačky využijete na tu nejdetailnější práci. Mohou posloužit k vyvrtávání mini dírek při práci v dílně nebo například i při modelářství. Mini vrtačka bývá k dostání s různými nástavci, proto s ní budete moci třeba i brousit.

Klasická elektrická vrtačka bez příklepu
Vrtačka bez příklepu

Stojanová vrtačka elektrická
Sloupová vrtačka elektrická

Malá vrtačka
Malá vrtačka

Podle čeho se vybírá elektrická vrtačka?

Každá elektrická vrtačka má trochu jiný krouticí moment, výkon, rozměry či funkce. Níže v tom uděláme pořádek.

Napájení elektrické vrtačky

Elektrické vrtačky mohou být napájeny kabelem či z akumulátoru. Starou dobrou variantou je také ruční pohon.

 • El. vrtačky do zásuvky jsou napájeny klasickým kabelem. Většinou mívají vyšší výkon než ty aku.
 • Aku vrtačky pohání energie z akumulátoru, který je třeba čas od času nabít. Pro práci s nimi nepotřebujete zásuvku, navíc nebudete při vrtání muset zápasit s překážejícím kabelem.
 • Ruční vrtačky známe spíše z dob minulých. I dnes je lze ale použít pro nějaké drobnější práce. Rotaci vrtáku u nich zajistíte vašimi vlastními silami, a to otáčením kličky.

Mezi nejoblíbenější patří Aku vrtačka 18V, která zvládne detailní vrtání, a zároveň má dostatečný výkon na pokoření tvrdších materiálů.

Jaký maximální krouticí moment by měla mít el. vrtačka?

Maximální krouticí moment určuje, jakou silou je el. vrtačka schopna utáhnout šroub nebo vyvrtat otvor. Některé dražší příklepové vrtačky mají kroutící moment nastavitelný. Díky tomu můžete určit, jak silně šroub utáhne.

 • 5 až 20 Nm – utahování šroubů v měkčích materiálech.
 • 20 až 50 Nm – vruty do průměru cca 10 mm.
 • 50 Nm a více – vrtání velkým průměrem do tvrdých materiálů, utahování šroubů v tvrdých materiálech.

Upínací sklíčidlo

Starší a levnější elektrické vrtačky mají zpravidla upínací sklíčidlo na kličku. Klička se může ztratit a výměna vrtáku je časově náročnější než u vrtaček s rychloupínacím sklíčidlem. U modelů s rychloupínacím sklíčidlem vyměníte vrták pootočením koncové části. Pokud chcete vrtat s vrtákem s velkým průměrem, zkontrolujte maximální velikost vrtáku, který lze do sklíčidla upevnit.

Ergonomie elektrické vrtačky

Elektrické vrtačky mají zpravidla přídavnou rukojeť pro stabilnější úchop. Pokud chcete používat příklepovou vrtačku pravidelně, vyberte si model s nízkou hmotností.

i

Stolní vrtačky nedržíte v rukou. Vrtaný předmět je pevně upevněn na vrtacím stole vrtačky. Hloubku vrtu ovládáte otočným ramenem. Díky tomu je práce s nimi velmi bezpečná.

Maximální rychlost otáček

Tento parametr udává maximální rychlost otáčení vrtáku. Vysoká rychlost otáček vám může pomoci vyvrtat otvor rychleji, ale vrták se při vysoké rychlosti může při nízkém kroutícím momentu zaseknout.

Příkon elektrické vrtačky

Příkon je výkonovým parametrem, který ovlivňuje maximální počet otáček a kroutící moment každé elektrické vrtačky. Tyto hodnoty se však více odvíjejí od zpřevodování samotného motoru. Obecně lze ale říci, že čím vyšší je příkon (Watt), tím lepší výkon vám elektrická vrtačka nabídne.

Jaké funkce navíc nabídne el. vrtačka?

Všichni výrobci se dnes předhánějí a snaží se, aby jejich el. vrtačka nabídla zákazníkovi co nejvíce zajímavých funkcí. Tyto patří mezi nejčastější a nejoblíbenější:

 • Obousměrný chod umožní zašroubovávat i vyšroubovávat.
 • Přídavná rukojeť vám usnadní vyvíjení tlaku na vrtaný materiál.
 • LED osvětlení se skvěle hodí pro vrtání za zhoršené viditelnosti.
 • Hloubkový doraz za vás pohlídá hloubku vrtání, abyste se neprovrtali třeba k sousedům.
 • Balení s doplňky najdete většinou u vrtačky s kufrem. Prodávají se také sady vrtaček i s vruty.
 • Regulace krouticího momentu a otáček poslouží k lepší optimalizaci vrtačky pro konkrétní úkony.

Nezapomeňte ani na vrtáky a další příslušenství

Pro každé vrtání budete samozřejmě potřebovat i vrtáky a další příslušenství. Vyberte si u nás například náhradní akumulátor, sadu bitů, závitníky nebo správný kutilský stojan na vrtačku.

i

Využijte naše akce na elektrické vrtačky

Přijde vám, že nikde nemůžete najít dostatečně levné elektrické vrtačky? Akce a slevy na Alze pro vás mají vždy nějakou zajímavou nabídku.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo a levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 2 kg
2 999,-

2.
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, do panelu, do betonu, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot/min, max. krouticí moment 30 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 0,9 kg
2 689,-

3.
Akuvrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 1350 ot/min, max. krouticí moment 38 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 1,3 kg
3 499,-

Další nejprodávanější
327 položek
Naše značka TOP kvalita za super cenu
4,6 44×
AlzaTools PRO CBHD20V Brushless BatteryONE 20V
Aku vrtačka s příklepem - 20 V, ocelové sklíčidlo 2 - 13 mm s aretací, 2 rychlosti: 0 - 500 nebo 0 - 2000 rpm, 2 frekvence příklepu: 0 - 7500 bpm nebo 0 - 30000 bpm, max. kroutící moment 60 Nm, nastavení kroutícího momentu 21+1, obousměrný chod, LED osvětlení, bezuhlíkový typ motoru, hmotnost 1,2 kg, součástí balení 8 vrtáků a 8 bitů + držák bitů, kovový hák na opasek a úložný kufřík, bez aku a nabíječky, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V, 5 let záruka
Super cena
1 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ATPT003
Lidovka Levné, ale dobře hodnocené
4,7 42×
BOSCH Vrtačka GSB 13 RE Professional 0.601.217.100
Vrtačka - s příklepem, 600 W, otáčky až 2800 ot/min, jednorychlostní, max. točivý moment 1,8 nm, sklíčidlo Press&Lock, rozsah sklíčidla 13 mm, hmotnost 1,8 kg
1 719,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC030j
Zlatá střední cesta Dobrý poměr cena/výkon
4,8 54×
METABO SB 18 L Set MD 2x2,0Ah 602317870
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, uhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,6 kg
Super cena
4 199,- Ušetříte 63,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOG027h
Pro náročné Kvalita bez kompromisů
5,0 13×
BOSCH GSB 18V-50 2x5,0 Ah + L-BOXX 0.601.9H5.101
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná do panelu, do betonu, na dřevo, do zdi a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 5 Ah v balení, hmotnost 1,1 kg
6 929,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC07023
4,6 10×
MAKITA HP488DWE 18V 2x1,5Ah G series
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo a levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 2 kg
2 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: MAKInar123
BOSCH Akumulátorová vrtačka GSB 120-LI 2x2Ah + sada bitů a vrtáků 23ks 0.601.9G8.102 - Aku vrtačka Varianty
4,7 87×
BOSCH Akumulátorová vrtačka GSB 120-LI 2x2Ah + sada bitů a vrtáků 23ks 0.601.9G8.102
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, do panelu, do betonu, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot/min, max. krouticí moment 30 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 0,9 kg
2 689,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC823a16
4,8 15×
BOSCH PSB 1800 Li 18V 2x1,5Ah v Systemboxu 0.603.9A3.30K
Akuvrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 1350 ot/min, max. krouticí moment 38 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 1,3 kg
3 499,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOCh0310
4,8 40×
BOSCH Akumulátorová vrtačka GSB 180-Li Professional 2x2Ah 0.601.9F8.307
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, do panelu, do betonu, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1900 ot/min, max. krouticí moment 54 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,64 kg
3 749,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOFAC8a28
Metabo BS 18Li mobilní dílna, 2x2Ah 602207880 - Aku vrtačka Varianty
4,9 35×
Metabo BS 18Li mobilní dílna, 2x2Ah 602207880
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1650 ot/min, max. krouticí moment 48 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,53 kg
3 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOG002mb
1,0
FIELDMANN FDUV 70115-A
Aku vrtačka - s příklepem, max. otáčky 1300 ot/min, max. rozsah sklíčidla 10 mm, ergonomické držadlo a LED osvětlení, 1× akumulátor v balení
Super cena
1 679,-
Skladem > 5 ks u dodavatele
Objednací kód: FIELD116
4,9 30×
BOSCH Vrtačka GSB 18-2 RE Professional 0.601.1A2.190
Vrtačka - s příklepem, 800 W, otáčky až 3000 ot/min, dvourychlostní, max. točivý moment 24 nm, sklíčidlo s ozubeným věncem, rozsah sklíčidla 13 mm, hmotnost 2,6 kg
2 999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC030k
4,6 45×
PowerPlus POWX1341
Přímá bruska s příkonem 200W, 40000 ot/min, napájení ze sítě, regulace otáček, LED osvětlení
1 599,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: PWP147
4,0 11×
Makita DF488D002 18V 2x1,5Ah G-serie
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo a levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 1,5 Ah v balení, hmotnost 1,7 kg
Super cena
2 399,- Ušetříte 100,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: MAKI009
4,9
Einhell Aku vrtačka TE-CD 12/1 Li (2x2,0 Ah)
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo, do zdi a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 30 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,76 kg
Cenová bomba
1 699,- Ušetříte 511,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF146k2
4,6 13×
BOSCH Stojanová vrtačka PBD 40 0.603.B07.000
Stojanová vrtačka 710W, otáčky 200-850/600-2500/min, laser, sklíčidlo rychloupínací 13 mm, maximální zdvih 90 mm, 11,2 kg
7 359,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: BOC032a
4,5 44×
BOSCH Aku vrtačka GSB 18V-50 2x2 Ah + L-Case 0.601.9H5.100
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo a do železa, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot/min, max. krouticí moment 50 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 1,5 kg
Super cena
4 399,- Ušetříte 391,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC07022
5,0
Makita DDF453RFE 18V, 2x3Ah v kufru
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na dřevo, do zdi a do železa, max. otáčky 1300 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a ukazatel stavu akumulátoru, 2× akumulátor o kapacitě 3 Ah v balení, hmotnost 1,9 kg
Cenová bomba
4 199,- Ušetříte 1 233,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: DANG0006
4,7
FIELDMANN FDMB 200172-E Model. bruska
Přímá bruska s příkonem 170W, 35000 ot/min, napájení ze sítě, regulace otáček
1 259,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RETMUL024
FIELDMANN FDV 10205-51AR Vrtačka s nář.
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na dřevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1400 ot/min, max. krouticí moment 18 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo a levý/pravý chod, 2× akumulátor o kapacitě 1,3 Ah v balení
1 699,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: RETMUL020
4,3 21×
AlzaTools CD20V BatteryONE 20V
Aku vrtačka - 20 V, sklíčidlo 2 - 13 mm s aretací, 2 rychlosti: 0 - 400 rpm nebo 0 - 1400 rpm, max. kroutící moment 35 Nm, nastavení kroutícího momentu 25+1, obousměrný chod, postranní magnety na bity, LED osvětlení, uhlíkový typ motoru, hmotnost 1,1 kg, součástí balení 6 vrtáků a 6 bitů, držák bitů, kovový hák na opasek a úložný kufřík, bez aku a nabíječky, kompatibilní se systémem BatteryONE 20V, 3 roky záruka
Super cena
749,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: ATPT001
4,4 13×
FIELDMANN FDMB 200171-E
Přímá bruska s příkonem 170W, 35000 ot/min, napájení ze sítě, regulace otáček
999,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOJ402b
4,8
Einhel Aku vrtačka bezuhlíková TE-CD 18 Li-Solo (bez aku)
Aku vrtačka - dvourychlostní, bezuhlíkový motor, max. otáčky 1800 ot/min, max. krouticí moment 60 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod a LED osvětlení
1 899,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOF136
5,0
Makita Aku vrtačka DHP453Z bez aku
Aku vrtačka - s příklepem, dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, do panelu, do betonu, na dřevo, do zdi a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1300 ot/min, max. krouticí moment 42 nm, max. rozsah sklíčidla 13 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo a levý/pravý chod, hmotnost 1,6 kg
1 419,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: makdhp453
BOSCH Akumulátorová vrtačka GSR 120-LI 2x2Ah + 23ks sada bitů 0.601.9G8.002 - Aku vrtačka Varianty
5,0 17×
BOSCH Akumulátorová vrtačka GSR 120-LI 2x2Ah + 23ks sada bitů 0.601.9G8.002
Aku vrtačka - dvourychlostní, vhodná na sádrokarton, na sklo, na dřevo a do železa, uhlíkový motor, max. otáčky 1500 ot/min, max. krouticí moment 30 nm, max. rozsah sklíčidla 10 mm, regulace krouticího momentu, regulace otáček, ergonomické držadlo, levý/pravý chod, ukazatel stavu akumulátoru a LED osvětlení, 2× akumulátor o kapacitě 2 Ah v balení, hmotnost 0,82 kg
2 669,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: BOC823a13

Vrtačky

aku nářadíBLACK+DECKER® s 18V aku systémem nabízí pokrokové řešení pro dům, dílnu i zahradu Pokrokovou řadu kvalitního elektrického nářadí pro dům, zahradu i dílnu představuje společnost BLACK+DECKER®. Řada POWERCONNECT™ je specifická tím, že pro všechny produkty lze využít jeden 18V akumulátor i jednu nabíječku, což přináší mnoho výhod i vítanou finanční...
Tavná pistole je praktická věc do domácnosti – skrývá se v ní ale i spousta možností kreativního využití. Na jakém principu vlastně funguje a co všechno si s její pomocí můžeme vyrobit?
Jak se vyznat mezi jednotlivými typy vrtáků? Který použít na dřevo, který na kov? A co dělat, když se vrták ztupí? V tomto článku pronikneme do tajů tohoto nářadí a odpovíme na ty nejzásadnější otázky. 
dílnaNový portál od společnosti Bosch nabízí spoustu výhod Nový portál Bosch PRO360 poskytuje zákazníkům řadu výhod. Můžete si zde například zobrazit veškeré své nářadí, najít svou záruku, získat informace o produktech a součástí je i bezplatné prodloužení záruky k nářadí Bosch Professional na 3 roky.
Pro všechny akční dámy představujeme nářadí pro ženy, se kterým zvládnete drobné i složitější opravy i úpravy všeho druhy. Speciálně uzpůsobené nářadí pro ženy se sníženou hmotností vyniká ergonomickými prvky i moderním designem, kterému vévodí oblíbená růžová barva. K...
S jedinou baterií můžete napájet široké spektrum zařízení, která využíváte na zahradě nebo v dílně. Umí to systém Bosch 18V POWER FOR ALL.
Více článků Všechny články

Vrtačky

V kategorii Vrtačky máme právě teď na Alza.cz celkem 327 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné vrtačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší vrtačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší vrtačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v vrtačky recenze
P-DC1-WEB03
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací