Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Využij dopravu zdarma! Vlož do košíku kód PLATIMONLINE při objednávce nad 1 000 Kč vč. DPH. Více informací zde

Nejspolehlivější internetový obchod v ČR! Čistíme sklady

Levné auta, vlaky a modely Vista

0
Na této stránce najdete levné auta, vlaky a modely Vista, respektive všechny auta, vlaky a modely Vista seřazené od nejlevnějšího až po nejdražší. Lépe tak vyniknou produkty, které jsou nyní cenově nejdostupnější. Aktuálně nejlevnějším produktem v této kategorii je Monti system 7 - Liaz Dakar, který stojí 209 Kč vč. DPH. Není zrovna tím pravým, co hledáte?
30 položek
Monti system 7 - Liaz Dakar - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 7 - Liaz Dakar
Stavebnice 1:48, doporučený věk od 6 let

209,- bez DPH 173,-
Koupit
Na cestě > 5 ks
Očekáváme 26.04.2019
Objednací kód: HRA790c
Monti system 63 - Land Rover-vlek s loďkou/člunem 1:35 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 63 - Land Rover-vlek s loďkou/člunem 1:35
Stavebnice doporučený věk od 6 let

229,- bez DPH 189,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8382
Monti system 45 - Fire Brigade-Renault Trafic 1:35 - Stavebnice
-12%
Monti system 45 - Fire Brigade-Renault Trafic 1:35
Stavebnice doporučený věk od 6 let

-12% 259,-
229,- bez DPH 189,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: HRAa8369
Monti system 11 - Czech Army Tatra 815  měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 11 - Czech Army Tatra 815 měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 22 x 15 x 6 cm, doporučený věk od 6 let

229,- bez DPH 189,-
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: HRAa2368
Monti system 19 - Autotransport Liaz měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-14%
Monti system 19 - Autotransport Liaz měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

-14% 289,-
249,- bez DPH 206,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: HRAa2370
Monti system 53 - Tahač Actros L-MB 1:48 - Stavebnice
-7%
Monti system 53 - Tahač Actros L-MB 1:48
Stavebnice doporučený věk od 8 let

-7% 279,-
259,- bez DPH 214,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8374
Monti system 12 - Expedice Tatra 815 měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 12 - Expedice Tatra 815 měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 22 x 15 x 6 cm, doporučený věk od 6 let

269,- bez DPH 222,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2359
Monti system 76 - Tatra 815 Truck Trial 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-19%
Monti system 76 - Tatra 815 Truck Trial 1:48
Stavebnice doporučený věk od 6 let

-19% 369,-
299,- bez DPH 247,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8385
Monti system 24 - Transportexpres Western star měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-21%
Monti system 24 - Transportexpres Western star měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 32 x 20,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 8 let

-21% 419,-
329,- bez DPH 272,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2366
Monti system 50 - Atlantic Delfinarium Bus měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-13%
Monti system 50 - Atlantic Delfinarium Bus měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

-13% 389,-
339,- bez DPH 280,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2374
Monti system 22 - Aral Liaz měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-10%
Monti system 22 - Aral Liaz měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

-10% 389,-
349,- bez DPH 288,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2363
Monti system 82 - Kontejner Liaz měřítko 1:48 - Stavebnice
-10%
Monti system 82 - Kontejner Liaz měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

-10% 389,-
350,- bez DPH 289,-
Koupit
Rozbaleno skladem
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2379
Monti system 26 - Europetrol Western star měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-12%
Monti system 26 - Europetrol Western star měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 32 x 20,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 8 let

-12% 419,-
369,- bez DPH 305,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2365
Monti system 52 - British Petroleum 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-7%
Monti system 52 - British Petroleum 1:48
Stavebnice doporučený věk od 8 let

-7% 419,-
389,- bez DPH 321,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8373
Monti system 31 - Gran Canaria-Bus Setra 1:48
Stavebnice doporučený věk od 6 let

389,- bez DPH 321,-
Koupit
Skladem poslední 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8360
Monti system 75 - Tatra 815 doprovod Rallye 1988 měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-20%
Monti system 75 - Tatra 815 doprovod Rallye 1988 měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 22 x 15 x 6 cm, doporučený věk od 3 let

-20% 489,-
389,- bez DPH 321,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2391
Monti system 82 - Kontejner Liaz měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 82 - Kontejner Liaz měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

389,- bez DPH 321,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2379
Monti system 61 - Noprosu 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-26%
Monti system 61 - Noprosu 1:48
Stavebnice doporučený věk od 8 let

-26% 549,-
409,- bez DPH 338,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8381
Monti system 25 - Intrans Container Western star měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 31,5 x 16,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

419,- bez DPH 346,-
Koupit
Skladem 1 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2364
Monti system 60 - Chemical Fluid Actros L-MB 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-22%
Monti system 60 - Chemical Fluid Actros L-MB 1:48
Stavebnice doporučený věk od 8 let

-22% 549,-
429,- bez DPH 355,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8380
Monti system 39 - Autorodeo trailer Western star měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 39 - Autorodeo trailer Western star měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 32 x 20 x 7,5 cm, doporučený věk od 3 let

429,- bez DPH 355,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2377
Monti system 67 - Scania Skanska měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
-20%
Monti system 67 - Scania Skanska měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 32 x 20,5 x 7,5 cm, doporučený věk od 6 let

-20% 549,-
439,- bez DPH 363,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2385
Monti system 44 - Dumper Truck Western star měřítko 1:48 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Monti system 44 - Dumper Truck Western star měřítko 1:48
Stavebnice rozměry 22 x 15 x 6 cm, doporučený věk od 8 let

439,- bez DPH 363,-
Koupit
Skladem 2 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa2378
Monti system 66 - Fruit Nectar Actros 1:48 - Stavebnice
-16%
Monti system 66 - Fruit Nectar Actros 1:48
Stavebnice doporučený věk od 8 let

-16% 549,-
459,- bez DPH 379,-
Koupit
Skladem 3 ks
Můžete mít dnes
Objednací kód: HRAa8384

Levné auta, vlaky a modely Vista

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné auta, vlaky a modely Vista

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB24
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi