Od 10.5. jsou pro vás všechny  naše pobočky opět otevřeny. Máme pro vás tisíce produktů skladem a ihned k odběru, rychle a bezpečně.

Hračky na ven Nová deskovka - Jsme v tom spolu!

My Little Pony - Equestria Girls vs. Roztomilí poníci

Zobrazit katalog
My Little Pony - Equestria Girls vs. Roztomilí poníci
0

Příběh roztomilých barevných poníků je nyní spjat se světem lidí! Zajímavý námět pohádkového filmu představuje poníky v říši Equestria, kde dojde ke ztrátě kouzelné korunky. Při hledání ztraceného klenotu projde hlavní představitel poníků Twilight Sparkle kouzelným zrcadlem a ke svému údivu se promění na krásnou dívku. Aby získala zpět kouzelnou korunku musí se porozhlédnout ve světě lidí a zde zažívá spoustu nejrůznějších dobrodružství se svými kamarádkami – Equestria Girls.


Skvěle propracovaný námět pohádky dává výrobcům hraček spoustu prostoru pro vytváření postaviček, které malé slečny touží vlastnit. Každá z dívek již vlastní alespoň jednoho legendárního poníka ze série hraček My Little Pony a nyní se těší na další a další postavy dívek Equestria v různém provedení. Panenky jsou vždy úzce spjaty se vzhledem poníka, ze kterého se proměnily a tak mají různou barvu pleti i originální barvy dlouhých vlasů.

Hračky ze série Equestria Girls dávají holčičkám naději, že pohádkový svět opravdu existuje a dokonce je možné, že tento svět je nějakým způsobem propojen se světem lidí. Jejich hry tak nabývají na důležitosti a podporují jejich nekonečnou fantazii. Z okatých panenek se stávají jejich nerozlučné kamarádky a z roztomilých poníků My Little Pony nejmilejší mazlíčci. Zajímavý pohádkový příběh je příslibem dalších pokračování a také panenky budou v nejrůznějších verzích a převlecích malé slečny ještě dlouho těšit svou přítomností. 

0
Vytisknout
Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB09
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi