AlzaBoxy CZ, SK,HU LEGO Vánoční děti

Stavebnice a skládačky

Zobrazit katalog
Cena
-
Dostupnost
Stav zboží
Značka
Vhodné od
0 let
72 let
-
Materiál
Papír
(3635)
Plast
(2144)
Dřevo
(895)
Kov
(441)
Karton
(336)
Počet dílků
1 ks
42000 ks
-
Téma
Zvířata
(1511)
Jiné téma
(1110)
Filmy a seriály
(882)
Dopravní prostředky
(783)
Příroda
(639)
Nejnovější objednávky

Stavebnice a puzzle se hodí nejen pro všechny malé architekty, ale také pro ty, kteří rádi tvoří. Velkou výhodu v podobě rozvoje dovedností vašeho dítěte nabízí interaktivní stavebnice. Puzzle a kreativní sada pro děti je zase naučí manuální zručnosti, trpělivosti a vytrvalosti. Jaký typ se hodí pro vašeho malého stavitele?

Pokračovat

Nejznámější dětské stavebnice všech dob – které máme v nabídce?

Dětské stavebnice najdete v tolika různých provedeních, že není možné si nevybrat. Některé druhy se hodí i pro nejmenší děti, jiné vyžadují větší zručnost a jsou určené starším dětem. Moderní verze nabízí spoustu možností a neuvěříte, co všechno z nich můžete postavit. Jaké druhy jsou v nabídce?

Puzzle jsou typickou a oblíbenou skládačkou

Skládání puzzle je tvůrčí činnost, která rozvíjí především logické myšlení dětí. V současné době si kromě klasického puzzle můžete poskládat také puzzle dřevěné, pěnové, dětské či populární 3D prostorové puzzle.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Interaktivní stavebnice GraviTrax si hraje s konceptem gravitace

Interaktivní stavebnice GraviTrax pracuje se sílou gravitace i proti ní. Děti tvoří z plastových šestihranných dílků co nejzajímavější kuličkovou dráhu, pomocí níž si procvičí fyzikální zákony. Mezi dílky dětské stavebnice se najde i urychlovač kuličky, katapult a další vymoženosti, díky kterým je hra ještě napínavější.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Merkur je oblíbená kreativní stavebnice pro kluky

Základem několika generacemi proslulé stavebnice pro kluky Merkur jsou kovové proužky, ze kterých pomocí šroubků a matiček postavíte nejrůznější dopravní prostředky. Stavění dětské stavebnice Merkur podporuje manuální zručnost, technické myšlení a trpělivost. Kromě dětí dokáže tato hra skvěle zabavit i rodiče, a to zejména technicky zaměřené tatínky.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Interaktivní stavebnice Playmobil ukáže dítěti reálný i nereálný svět

Interaktivní stavebnice Playmobil se vyznačuje tematicky zaměřenými herními sadami. Stavebnice pro holčičky nabízí činnosti jako vaření jídla v kuchyni, kupování svatebních šatů či starání se o domeček. Kluci si zase oblíbí rytířské, pirátské nebo sportovní edice. Výhodou je kombinovatelnost všech typů stavebnic Playmobil.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Kreativní sada pro děti Seva nabízí možnost postavit naprosto cokoliv

Podstatu Seva stavebnice tvoří modré podlouhlé kostičky a bílé spojovací dílky. Z tohoto základu je možné vytvořit model prakticky čehokoliv – letadla, auta, domu či traktoru. Kreativní sada pro děti Seva obsahuje také příslušenství pro detailnější modelování, takže si výsledný výtvor můžete klidně i vystavit nebo si s ním hrát.

 • Doporučený věk: od 4 let.

Stavebnice pro kluky Cobi je zaměřena na válečnou tematiku

Stavebnice pro kluky Cobi je určena všem milovníkům válečné a vojenské tematiky, kteří chtějí zažít válečné dobrodružství. Z kostek lze postavit vše nutné pro misi – tanky, letouny, auta Jeep, tornáda, stíhačky či vrtulníky. Dětské stavebnice Cobi u dětí zábavnou formou vyvolají zájem o historii a procvičí trpělivost i kreativitu.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Teifoc stavebnice pro děti obsahuje skutečné cihly

Se stavebnicí Teifoc se děti promění ve skutečné stavitele. Kreativní sady, ze kterých lze postavit různé domy a pevnosti, obsahují miniatury pálených cihliček, maltu i zednickou lžíci. Tato stavebnice pro děti je šetrná k životnímu prostředí a dílky z jednotlivých sad můžete mezi sebou kombinovat.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin je vhodná pro všechny šikovné ručičky

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin spočívá v sestavování elektrických obvodů. Umisťováním součástek na základní desku si děti můžou vytvořit nespočet projektů od lampičky přes požární sirénu až po detektor lži. Nejšikovnější elektrikáři si mohou z této dětské stavebnice vytvořit i vlastní projekty. Zařízení funguje na baterie.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Před koupí jakékoliv dětské stavebnice se ujistěte, zda jsou baterie součástí balení, či je musíte koupit zvlášť.

Mega Blocks pro malé i velké stavitele

Mega Blocks jsou stavebnicové kostky, ze kterých si děti mohou postavit vláček, autíčko či zvířátka. Pro větší děti je zde k dispozici policejní auto, vojenský vrtulník či postavy ze seriálu Hra o trůny. Tato stavebnice pro děti je vhodná k procvičení jemné motoriky, ale také rozvine jejich tvořivost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

LEGO si zamiluje dítě jakéhokoli věku

LEGO stavebnice patří mezi ty nejznámější již dlouhou dobu. Je složená z pestrobarevných dílků, minifigurek a dalšího herního příslušenství. Z dětské stavebnice LEGO si můžete postavit naprosto cokoliv, záleží jen na jejím typu. Dům, auto, vlak nebo třeba hrad – vše, co vám fantazie dovolí.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Pro ty nejmenší poslouží stavebnice LEGO DUPLO, kterou si díky větším dílkům užijí i nejmladší stavitelé již od 1,5 roku.

Dřevěné kostky děti využijí ke stavění hradeb, domů či jiných budov

Dřevěné kostky jsou ideální pro nejmenší děti. Z kostek děti mohou stavět nekonečné hradby, budovy či poznávat první tvary. Ocení je však také rodiče, a to obzvláště malých dětí, které ještě nemají takovou zručnost a mohly by křehčí hračky rozbít. Děti totiž dřevěné kostky jen tak nerozbijí.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kuličkové dráhy nejsou pouze pro malé děti

Kuličkové dráhy jsou velmi zábavné. Postavit dráhu a pustit po ní kuličku zní velmi jednoduše, avšak celý průběh a stavění dětské stavebnice může být hezky zapeklité. Za veškerou píli, kreativitu a logické myšlení při stavění je dítě odměněno v momentě, kdy kulička doputuje do cíle přesně tak, jak si naplánovalo.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Interaktivita je důležitý faktor pro rozvoj dítěte – pořiďte dětem interaktivní hračky

Interaktivita mezi dítětem a hračkou je velmi důležitá, díky tomu dítě snadno udrží pozornost a hra jej nepřestane bavit. Interaktivní hračky či stavebnice jsou vytvořeny pro rozvoj dítěte. Díky nim se naučí základní dovednosti, jako například rozpoznávat geometrické tvary, počítat, poznávat písmena nebo i číst.

Nejoblíbenější interaktivní stavebnice podle materiálů

Interaktivní stavebnice se vyrábí z různých materiálů a mohou se lišit i způsobem, jakým se skládají. Děti většinou začínají u dřevěných kostek a plastových stavebnic, později se můžou dostat i ke kovovým nebo elektronickým skládačkám, které obsahují malé dílky a jsou náročnější na představivost a celkovou zručnost.

Dřevěné stavebnice jsou vhodné pro různorodé stavění

Dřevěné stavebnice jsou určeny dětem, které rády něco tvoří a vyrábí. S dřevěnou stavebnicí si mohou postavit vlastní 3D modely dle libosti. Letadlo, věž, chatu, dům, ale i neobvyklé budovy, jako jsou radnice, vodní mlýn nebo například kostel. Interaktivní dětské stavebnice ze dřeva navíc rozvíjí kreativitu a modelovací schopnosti.

 • Doporučený věk: od 2 let.

Plastové stavebnice pro děti přináší spoustu zábavy

Plastové stavebnice potěší zejména nejmenší děti. Sady obsahují spoustu různých barev a tvarů, s nimiž mohou tvořit jedinečná umělecká díla. Plastová stavebnice pro děti podporuje koordinaci, vytrvalost a manuální zručnost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kovové stavebnice využijí již starší děti

Kovové stavebnice se hodí pro zručné stavitele. Součástky z kovu jsou pevné a drží pohromadě za pomoci matek či zářezů, do kterých zapadají. Děti si z nich vyrobí oblíbené roboty či modely aut, letadel a budov.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Magnetické stavebnice zaujmou všechny milovníky magnetů

Magnetické stavebnice seznámí děti s fyzikálními zákony a fungováním magnetismu. Z magnetických součástek si při troše fantazie postaví vozítka, domečky či skluzavku pro autíčka. Pustit se můžou ale i do vytváření bláznivých geometrických tvarů a chemických struktur, z této dětské stavebnice lze vytvořit spoustu zajímavých staveb.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Elektronické stavebnice pro kluky rozvíjí technické myšlení

Elektronické stavebnice jsou ideální pro všechny děti, které se zajímají o elekroniku a vše s ní spojené. Stavění funguje na principu spojování součástek na základní desce a skládání vlastních modelů, ať už dle manuálu, nebo fantazie. Elektronické stavebnice pro kluky podněcují v dětech zvídavost a technické myšlení.

 • Doporučený věk: od 6 let.

i

Pěnové a molitanové stavebnice přinesou zábavu těm nejmenším dětem

Ty nejmenší děti si zajisté oblíbí pěnové či molitanové stavebnice, které se vyrábí například ve formě puzzle či kostek. Puzzle zároveň poslouží jako podložka na zem.

Kreativní sada pro děti je vhodná pro všechny tvůrce

Kreativní sada pro děti naučí vaše ratolesti tvořit a rozvíjet jejich myšlení formou hry. Je vhodná nejen pro kreativní umělce, ale také pro všechny, kteří rádi vytváří svá vlastní díla. Děti si tak mohou v závislosti na druhu sady vytvořit cokoliv je napadne, ať už je to dům, auto, zahrada či nějaké zvířátko.

Kreativní sady hledejte v kategorii kreativní tvoření pro děti.

Podle čeho vybrat dětské stavebnice?

Dětské stavebnice se vyrábí v mnoha variantách, vybírejte proto podle zájmů vašich dětí. Dále se určitě zaměřte na věk, z jakého materiálu jsou stavebnice vyrobené či jaké mohou mít další vlastnosti.

Výběr dětské stavebnice podle věku vaší ratolesti

Vybírejte stavebnice podle věku. Dětské stavebnice pro nejmenší jsou určeny dětem již od 1 roku, ovšem najdete i takové, které se doporučují dětem až od 6 let.

 • Dětské stavebnice od 1 roku obsahují větší kostky s menším počtem dílků. Oblíbené jsou například LEGO DUPLO, Mega Blocks či jiné plastové skládačky.
 • Dětské stavebnice od 2 let obsahují plastové či dřevěné větší části, které děti snadno uchopí a zároveň zamezí spolknutí dílků. Pro tyto děti jsou vhodné například LEGO či Playmobil.
 • Dětské stavebnice od 3 let již mohou obsahovat menší části. Oblíbenou volbou jsou třeba puzzle, kuličkové dráhy, dřevěné či magnetické stavebnice.
 • Stavebnice pro děti od 6 let vyžadují pokročilejší myšlení a kreativitu. Mezi těmito hračkami najdete elektronické či kovové skládačky.
 • Stavebnice pro děti od 8 let jsou náročnější a mohou obsahovat menší části dílků. Mezi takovými najdete GraviTrax, Boffin, ale i třeba puzzle s větším počtem dílků.

V nabídce najdete interaktivní stavebnice, které potrápí i dospělé hlavy. Jsou určené dospělým jedincům či vyspělejším dětem. Zároveň také potěší všechny sběratele.

Dětské stavebnice vybírejte podle toho, co vaše děti baví

Tematické stavebnice vybírejte dle zájmů vašich dětí. Baví je hrát si s kuličkami, zvířátky, vojáky či auty? Nebo jsou kreativní a rády něco tvoří? Výběr dětské stavebnice byste proto měli zaměřit na to, co mají vaše děti v oblibě. Tak budete mít jistotu, že ji jen tak neodloží a vyhrají si s ní celé hodiny.

Jaké další vlastnosti může dětská stavebnice mít?

Dětská stavebnice má nespočet vlastností, děti si tak mohou vytvořit cokoliv je napadne. Za zmínku jistě stojí:

 1. svítící skládačky, které rozzáří každý pokojíček,
 2. oblíbená je také stavebnice mozaika,
 3. dále vločky, vafle či ozubená kolečka, která fungují na principu zasouvání dílků do sebe.

i

K dispozici jsou i šroubovací stavebnice, které se jistě zalíbí všem kutilům. K této stavebnici je v balení dětský šroubovák, šroubky, matice či klíč. Děti si tak mohou sešroubovat hračku podle vlastních představ a zároveň se naučí něčemu novému.

Stavebnice pro kluky a holky – je mezi nimi rozdíl?

Pro malé děti můžete stavebnice vybírat bez ohledu na pohlaví. V základě mají rozvíjet jemnou motoriku, zručnost a trpělivost. Jakmile děti povyrostou, vybírejte pro holky kreativní stavebnice a pro chlapce ty s technickým zaměřením.

Stavebnice pro holčičky nabízí domečky na hraní, zvířátka či městečka

Stavebnice pro holčičky rovněž zahrnují spoustu druhů, oblíbenou variantou jsou například LEGO či kostky, ze kterých si dívky mohou postavit domeček pro panenky, vybudovat celé město či vytvořit nejrůznější zvířátka. Tou správnou volbou také bývají kuličkové dráhy, puzzle nebo různé dřevěné stavebnice.

Interaktivní stavebnice pro kluky – magnetická, elektronická, či kovová hračka?

Interaktivní stavebnice pro kluky zahrnují spoustu druhů skládaček. Kluci si mohou vybírat mezi vojenskou tematikou, gravitací, magnetismem nebo se mohou pustit do elektroniky. Zajisté si oblíbí i šroubovací stavebnice, které je naučí manuální zručnosti.

i

Technické stavebnice pro děti ocení nejen kluci

Technické stavebnice pro děti uvedou vaše ratolesti do dospěláckého světa, kde si mohou vytvořit vlastní budovy, železnice či auta. Dítě se tak naučí základní fyzické a matematické prvky, procvičí si manuální zručnost nebo prostorovou představivost.

interaktivní stavebnice pro kluky
Stavebnice pro kluky

interaktivní stavebnice pro holčičky
Stavebnice pro holčičky

Návod je součástí každé dětské stavebnice

Dnešní dětské stavebnice mohou být pořádně zapeklité (zejména ty elektronické a interaktivní stavebnice) a při stavění potrápí leckdy i dospělé. Přemýšlíte, kam se obrátit, když si nebudete vědět rady? Návod bývá součástí každé dětské stavebnice, takže se nemusíte bát, že byste dílo nedostavěli. Nejrůznější tipy najdete i na internetu.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 8 let, řada LEGO® Harry Potter, rok uvedení 2023, balení obsahuje 403 dílků
563,-

2.
LEGO® Icons 10313 Kytice lučního kvítí Na objednávku – termín upřesníme > 5 ks
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO®️ Icons, rok uvedení 2023, balení obsahuje 939 dílků
1 167,-

3.
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO® Harry Potter, rok uvedení 2023, balení obsahuje 2660 dílků
3 335,-

Další nejprodávanější
8 685 položek
5,0 145×
LEGO® Harry Potter™ 76421 Domácí skřítek Dobby™
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 8 let, řada LEGO® Harry Potter, rok uvedení 2023, balení obsahuje 403 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 450,-
563,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO76421
4,9 23×
LEGO® Harry Potter™ 76419 Bradavický hrad a okolí
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO® Harry Potter, rok uvedení 2023, balení obsahuje 2660 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 2 668,-
3 335,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO76419
4,9 153×
LEGO® Icons 10281 Bonsaj
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO®️ Icons, rok uvedení 2021, balení obsahuje 878 dílků
Koupit s kódem ALZADNY15 871,-
1 025,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO10281
4,9 26×
LEGO® City 60337 Expresní vláček
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 7 let, řada LEGO® City, rok uvedení 2022, balení obsahuje 764 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 2 479,-
3 099,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO60337
4,9 45×
LEGO® Marvel Avengers 76217 Já jsem Groot
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 10 let, řada LEGO® Marvel, rok uvedení 2022, balení obsahuje 476 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 783,-
979,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO76217
4,9 59×
LEGO® Star Wars™ 75335 BD-1™
LEGO stavebnice - pro děti a dospělé, vhodné od 14 let, řada LEGO® Star Wars, rok uvedení 2023, balení obsahuje 1062 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 583,-
1 979,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO75335
5,0 137×
LEGO® Icons 10280 Kytice
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO®️ Icons, rok uvedení 2021, balení obsahuje 756 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 029,-
1 286,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO10280
5,0 121×
LEGO® Harry Potter™ 75979 Hedvika
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 10 let, řada LEGO® Harry Potter, rok uvedení 2020, balení obsahuje 630 dílků
989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO75979
4,6 66×
LEGO® City Trains 60198 Nákladní vlak
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 6 let, na dálkové ovládání, řada LEGO® City, rok uvedení 2018, balení obsahuje 1226 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 3 040,-
3 800,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO60198
4,9 13×
LEGO® Gábinin kouzelný domek 10788 Gábinin kouzelný domek
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 4 let, řada LEGO® Gábinin kouzelný domek, rok uvedení 2023, balení obsahuje 498 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 371,-
1 714,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO10788
4,9 46×
LEGO® DUPLO® 10913 Box s kostkami
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 1,5 roku, řada LEGO® DUPLO®, rok uvedení 2019, balení obsahuje 65 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 458,-
573,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO10913
5,0 88×
LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 2 let, řada LEGO® DUPLO®, rok uvedení 2018, balení obsahuje 59 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 077,-
1 346,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO10874
5,0 31×
LEGO® City 60316 Policejní stanice
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 6 let, řada LEGO® City, rok uvedení 2022, balení obsahuje 668 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 038,-
1 297,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO60316
4,8 15×
LEGO® Technic 42161 Lamborghini Huracán Tecnica
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 9 let, řada LEGO® Technic, rok uvedení 2023, balení obsahuje 806 dílků
Koupit s kódem ALZADNY15 985,-
1 159,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO42161
4,9 56×
LEGO® Technic 42141 Závodní auto McLaren Formule 1
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO® Technic, rok uvedení 2022, balení obsahuje 1434 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 3 088,-
Super cena
3 860,- Ušetříte 39,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO42141
4,8 57×
LEGO® Technic 42138 Ford Mustang Shelby® GT500®
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 9 let, se setrvačníkem, řada LEGO® Technic, rok uvedení 2022, balení obsahuje 544 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 791,-
989,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO42138
4,9 36×
LEGO® Friends 41703 Dům přátelství na stromě
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 8 let, řada LEGO® Friends, rok uvedení 2022, balení obsahuje 1114 dílků
1 649,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO41703
5,0
LEGO® City 60381 Adventní kalendář LEGO® City 2023
Adventní kalendář - pro děti, vhodné od 5 let, řada LEGO® City, rok uvedení 2023 - novinky, balení obsahuje 258 dílků
Koupit s kódem ALZADNY5 494,-
Cenová bomba
520,- Ušetříte 79,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO60381
4,6 15×
LEGO® Disney 43230 Kamera na počest Walta Disneyho
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO® Disney, rok uvedení 2023, balení obsahuje 811 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 655,-
2 069,-
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO43230
4,9 111×
LEGO® Speed Champions 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34)
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 9 let, řada LEGO® Speed Champions, rok uvedení 2023, balení obsahuje 319 dílků
Koupit s kódem ALZADNY10 436,-
Cenová bomba
484,- Ušetříte 65,-
Skladem > 10 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO76917
4,9 27×
LEGO® Star Wars™ 75362 Jediský raketoplán T-6 Ahsoky Tano
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 9 let, řada LEGO® Star Wars, rok uvedení 2023, balení obsahuje 601 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 242,-
1 553,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO75362
5,0 38×
LEGO® Star Wars™ 75304 Helma Dartha Vadera
LEGO stavebnice - pro dospělé, vhodné od 18 let, řada LEGO® Star Wars, rok uvedení 2021, balení obsahuje 834 dílků
Koupit s kódem ALZADNY20 1 338,-
1 672,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO75304
5,0 21×
LEGO® Minecraft® 21244 Rytířská základna
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 8 let, řada LEGO® Minecraft®, rok uvedení 2023, balení obsahuje 427 dílků
Koupit s kódem ALZADNY10 833,-
925,-
Skladem > 5 ks
Do půlnoci objednáš, ráno v AlzaBoxu máš.
Info
Objednací kód: LO21244
4,9 64×
LEGO® Speed Champions 76901 Toyota GR Supra
LEGO stavebnice - pro děti, vhodné od 7 let, řada LEGO® Speed Champions, rok uvedení 2021, balení obsahuje 299 dílků
Koupit s kódem ALZADNY10 356,-
Super cena
395,-
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO76901

Stavebnice a skládačky

hračkyJak vybrat hračku pro chlapce od 11 do 14 let Při výběru hračky pro kluka ve věku 11 až 14 let je dobré zvážit jeho zájmy a koníčky. Mezi nejoblíbenější hračky pro kluky staršího školního věku let patří LEGO, RC modely, herní konzole, hoverboardy a hračky založené na filmových (potažmo komiksových) světech jako...
Stavebnice Playmobil má co nabídnout chlapcům i dívkám každého věku, které nadchne zábavným skládáním i kreativní hrou. Proto nám přišlo důležité seznámit vás s nejpopulárnějšími řadami této oblíbené stavebnice a dát vám třeba i žhavý tip na dárek pro všechny šikovné...
Zorientovat se v nabídce LEGO může být ošemetné. Kostičky LEGO totiž mají nepřeberné množství tvarů, barev i určení. Nejoblíbenější řadou je LEGO DUPLO® si oblíbí ty nejmenší děti od 1,5 roku. A oblíbíte si ji i vy, a to díky jejího důrazu na bezpečnost. Náš průvodce...
Star WarsHasbro Fan Zóna: Vše pro fanoušky Star Wars a Marvel Fan Zóna na Alza.cz je určena pro všechny oddané fanoušky Star Wars a Marvelu. Figurky, oblečení, doplňky, to vše najdou pohodlně na jednom místě.
Robotické hračky MaDe vaše malé ratolesti hravou formou naučí nové dovednosti. MaDe je český výrobce a dovozce hraček. Právě teď na trh uvádí dvě zajímavé novinky: Robotruck a Andyho, programovatelného robota pro nejmenší. Podrobnosti o společnosti MaDe a novinkách...
Imaginarium patří ke světovým lídrům v designu a inovaci hraček. A protože Alzák poznal Kiconica, je od 1.6. 2021 k dostání na ALZA CZ a SK úvodní portfolio 350 vybraných produktů.
Více článků Všechny články

Stavebnice a skládačky

V kategorii Stavebnice a skládačky máme právě teď na Alza.cz celkem 8684 produktů.
Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné stavebnice a skládačky Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší stavebnice a skládačky Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší stavebnice a skládačky Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v stavebnice a skládačky recenze
P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací