Desítka Harry Potter

Stavebnice

Stavebnice a puzzle se hodí nejen pro všechny malé architekty, ale také pro ty, kteří rádi tvoří. Velkou výhodu v podobě rozvoje dovedností vašeho dítěte nabízí interaktivní stavebnice. Puzzle a kreativní sada pro děti je zase naučí manuální zručnosti, trpělivosti a vytrvalosti. Jaký typ se hodí pro vašeho malého stavitele?

Pokračovat

Nejznámější dětské stavebnice všech dob – které máme v nabídce?

Dětské stavebnice najdete v tolika různých provedeních, že není možné si nevybrat. Některé druhy se hodí i pro nejmenší děti, jiné vyžadují větší zručnost a jsou určené starším dětem. Moderní verze nabízí spoustu možností a neuvěříte, co všechno z nich můžete postavit. Jaké druhy jsou v nabídce?

Puzzle jsou typickou a oblíbenou skládačkou

Skládání puzzle je tvůrčí činnost, která rozvíjí především logické myšlení dětí. V současné době si kromě klasického puzzle můžete poskládat také puzzle dřevěné, pěnové, dětské či populární 3D prostorové puzzle.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Interaktivní stavebnice GraviTrax si hraje s konceptem gravitace

Interaktivní stavebnice GraviTrax pracuje se sílou gravitace i proti ní. Děti tvoří z plastových šestihranných dílků co nejzajímavější kuličkovou dráhu, pomocí níž si procvičí fyzikální zákony. Mezi dílky dětské stavebnice se najde i urychlovač kuličky, katapult a další vymoženosti, díky kterým je hra ještě napínavější.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Merkur je oblíbená kreativní stavebnice pro kluky

Základem několika generacemi proslulé stavebnice pro kluky Merkur jsou kovové proužky, ze kterých pomocí šroubků a matiček postavíte nejrůznější dopravní prostředky. Stavění dětské stavebnice Merkur podporuje manuální zručnost, technické myšlení a trpělivost. Kromě dětí dokáže tato hra skvěle zabavit i rodiče, a to zejména technicky zaměřené tatínky.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Interaktivní stavebnice Playmobil ukáže dítěti reálný i nereálný svět

Interaktivní stavebnice Playmobil se vyznačuje tematicky zaměřenými herními sadami. Stavebnice pro holčičky nabízí činnosti jako vaření jídla v kuchyni, kupování svatebních šatů či starání se o domeček. Kluci si zase oblíbí rytířské, pirátské nebo sportovní edice. Výhodou je kombinovatelnost všech typů stavebnic Playmobil.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Kreativní sada pro děti Seva nabízí možnost postavit naprosto cokoliv

Podstatu Seva stavebnice tvoří modré podlouhlé kostičky a bílé spojovací dílky. Z tohoto základu je možné vytvořit model prakticky čehokoliv – letadla, auta, domu či traktoru. Kreativní sada pro děti Seva obsahuje také příslušenství pro detailnější modelování, takže si výsledný výtvor můžete klidně i vystavit nebo si s ním hrát.

 • Doporučený věk: od 4 let.

Stavebnice pro kluky Cobi je zaměřena na válečnou tematiku

Stavebnice pro kluky Cobi je určena všem milovníkům válečné a vojenské tematiky, kteří chtějí zažít válečné dobrodružství. Z kostek lze postavit vše nutné pro misi – tanky, letouny, auta Jeep, tornáda, stíhačky či vrtulníky. Dětské stavebnice Cobi u dětí zábavnou formou vyvolají zájem o historii a procvičí trpělivost i kreativitu.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Teifoc stavebnice pro děti obsahuje skutečné cihly

Se stavebnicí Teifoc se děti promění ve skutečné stavitele. Kreativní sady, ze kterých lze postavit různé domy a pevnosti, obsahují miniatury pálených cihliček, maltu i zednickou lžíci. Tato stavebnice pro děti je šetrná k životnímu prostředí a dílky z jednotlivých sad můžete mezi sebou kombinovat.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin je vhodná pro všechny šikovné ručičky

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin spočívá v sestavování elektrických obvodů. Umisťováním součástek na základní desku si děti můžou vytvořit nespočet projektů od lampičky přes požární sirénu až po detektor lži. Nejšikovnější elektrikáři si mohou z této dětské stavebnice vytvořit i vlastní projekty. Zařízení funguje na baterie.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Před koupí jakékoliv dětské stavebnice se ujistěte, zda jsou baterie součástí balení, či je musíte koupit zvlášť.

Mega Blocks pro malé i velké stavitele

Mega Blocks jsou stavebnicové kostky, ze kterých si děti mohou postavit vláček, autíčko či zvířátka. Pro větší děti je zde k dispozici policejní auto, vojenský vrtulník či postavy ze seriálu Hra o trůny. Tato stavebnice pro děti je vhodná k procvičení jemné motoriky, ale také rozvine jejich tvořivost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

LEGO si zamiluje dítě jakéhokoli věku

LEGO stavebnice patří mezi ty nejznámější již dlouhou dobu. Je složená z pestrobarevných dílků, minifigurek a dalšího herního příslušenství. Z dětské stavebnice LEGO si můžete postavit naprosto cokoliv, záleží jen na jejím typu. Dům, auto, vlak nebo třeba hrad – vše, co vám fantazie dovolí.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Pro ty nejmenší poslouží stavebnice LEGO DUPLO, kterou si díky větším dílkům užijí i nejmladší stavitelé již od 1,5 roku.

Dřevěné kostky děti využijí ke stavění hradeb, domů či jiných budov

Dřevěné kostky jsou ideální pro nejmenší děti. Z kostek děti mohou stavět nekonečné hradby, budovy či poznávat první tvary. Ocení je však také rodiče, a to obzvláště malých dětí, které ještě nemají takovou zručnost a mohly by křehčí hračky rozbít. Děti totiž dřevěné kostky jen tak nerozbijí.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kuličkové dráhy nejsou pouze pro malé děti

Kuličkové dráhy jsou velmi zábavné. Postavit dráhu a pustit po ní kuličku zní velmi jednoduše, avšak celý průběh a stavění dětské stavebnice může být hezky zapeklité. Za veškerou píli, kreativitu a logické myšlení při stavění je dítě odměněno v momentě, kdy kulička doputuje do cíle přesně tak, jak si naplánovalo.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Interaktivita je důležitý faktor pro rozvoj dítěte – pořiďte dětem interaktivní hračky

Interaktivita mezi dítětem a hračkou je velmi důležitá, díky tomu dítě snadno udrží pozornost a hra jej nepřestane bavit. Interaktivní hračky či stavebnice jsou vytvořeny pro rozvoj dítěte. Díky nim se naučí základní dovednosti, jako například rozpoznávat geometrické tvary, počítat, poznávat písmena nebo i číst.

Nejoblíbenější interaktivní stavebnice podle materiálů

Interaktivní stavebnice se vyrábí z různých materiálů a mohou se lišit i způsobem, jakým se skládají. Děti většinou začínají u dřevěných kostek a plastových stavebnic, později se můžou dostat i ke kovovým nebo elektronickým skládačkám, které obsahují malé dílky a jsou náročnější na představivost a celkovou zručnost.

Dřevěné stavebnice jsou vhodné pro různorodé stavění

Dřevěné stavebnice jsou určeny dětem, které rády něco tvoří a vyrábí. S dřevěnou stavebnicí si mohou postavit vlastní 3D modely dle libosti. Letadlo, věž, chatu, dům, ale i neobvyklé budovy, jako jsou radnice, vodní mlýn nebo například kostel. Interaktivní dětské stavebnice ze dřeva navíc rozvíjí kreativitu a modelovací schopnosti.

 • Doporučený věk: od 2 let.

Plastové stavebnice pro děti přináší spoustu zábavy

Plastové stavebnice potěší zejména nejmenší děti. Sady obsahují spoustu různých barev a tvarů, s nimiž mohou tvořit jedinečná umělecká díla. Plastová stavebnice pro děti podporuje koordinaci, vytrvalost a manuální zručnost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kovové stavebnice využijí již starší děti

Kovové stavebnice se hodí pro zručné stavitele. Součástky z kovu jsou pevné a drží pohromadě za pomoci matek či zářezů, do kterých zapadají. Děti si z nich vyrobí oblíbené roboty či modely aut, letadel a budov.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Magnetické stavebnice zaujmou všechny milovníky magnetů

Magnetické stavebnice seznámí děti s fyzikálními zákony a fungováním magnetismu. Z magnetických součástek si při troše fantazie postaví vozítka, domečky či skluzavku pro autíčka. Pustit se můžou ale i do vytváření bláznivých geometrických tvarů a chemických struktur, z této dětské stavebnice lze vytvořit spoustu zajímavých staveb.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Elektronické stavebnice pro kluky rozvíjí technické myšlení

Elektronické stavebnice jsou ideální pro všechny děti, které se zajímají o elekroniku a vše s ní spojené. Stavění funguje na principu spojování součástek na základní desce a skládání vlastních modelů, ať už dle manuálu, nebo fantazie. Elektronické stavebnice pro kluky podněcují v dětech zvídavost a technické myšlení.

 • Doporučený věk: od 6 let.

i

Pěnové a molitanové stavebnice přinesou zábavu těm nejmenším dětem

Ty nejmenší děti si zajisté oblíbí pěnové či molitanové stavebnice, které se vyrábí například ve formě puzzle či kostek. Puzzle zároveň poslouží jako podložka na zem.

Kreativní sada pro děti je vhodná pro všechny tvůrce

Kreativní sada pro děti naučí vaše ratolesti tvořit a rozvíjet jejich myšlení formou hry. Je vhodná nejen pro kreativní umělce, ale také pro všechny, kteří rádi vytváří svá vlastní díla. Děti si tak mohou v závislosti na druhu sady vytvořit cokoliv je napadne, ať už je to dům, auto, zahrada či nějaké zvířátko.

Kreativní sady hledejte v kategorii kreativní tvoření pro děti.

Podle čeho vybrat dětské stavebnice?

Dětské stavebnice se vyrábí v mnoha variantách, vybírejte proto podle zájmů vašich dětí. Dále se určitě zaměřte na věk, z jakého materiálu jsou stavebnice vyrobené či jaké mohou mít další vlastnosti.

Výběr dětské stavebnice podle věku vaší ratolesti

Vybírejte stavebnice podle věku. Dětské stavebnice pro nejmenší jsou určeny dětem již od 1 roku, ovšem najdete i takové, které se doporučují dětem až od 6 let.

 • Dětské stavebnice od 1 roku obsahují větší kostky s menším počtem dílků. Oblíbené jsou například LEGO DUPLO, Mega Blocks či jiné plastové skládačky.
 • Dětské stavebnice od 2 let obsahují plastové či dřevěné větší části, které děti snadno uchopí a zároveň zamezí spolknutí dílků. Pro tyto děti jsou vhodné například LEGO či Playmobil.
 • Dětské stavebnice od 3 let již mohou obsahovat menší části. Oblíbenou volbou jsou třeba puzzle, kuličkové dráhy, dřevěné či magnetické stavebnice.
 • Stavebnice pro děti od 6 let vyžadují pokročilejší myšlení a kreativitu. Mezi těmito hračkami najdete elektronické či kovové skládačky.
 • Stavebnice pro děti od 8 let jsou náročnější a mohou obsahovat menší části dílků. Mezi takovými najdete GraviTrax, Boffin, ale i třeba puzzle s větším počtem dílků.

V nabídce najdete interaktivní stavebnice, které potrápí i dospělé hlavy. Jsou určené dospělým jedincům či vyspělejším dětem. Zároveň také potěší všechny sběratele.

Dětské stavebnice vybírejte podle toho, co vaše děti baví

Tematické stavebnice vybírejte dle zájmů vašich dětí. Baví je hrát si s kuličkami, zvířátky, vojáky či auty? Nebo jsou kreativní a rády něco tvoří? Výběr dětské stavebnice byste proto měli zaměřit na to, co mají vaše děti v oblibě. Tak budete mít jistotu, že ji jen tak neodloží a vyhrají si s ní celé hodiny.

Jaké další vlastnosti může dětská stavebnice mít?

Dětská stavebnice má nespočet vlastností, děti si tak mohou vytvořit cokoliv je napadne. Za zmínku jistě stojí:

 1. svítící skládačky, které rozzáří každý pokojíček,
 2. oblíbená je také stavebnice mozaika,
 3. dále vločky, vafle či ozubená kolečka, která fungují na principu zasouvání dílků do sebe.

i

K dispozici jsou i šroubovací stavebnice, které se jistě zalíbí všem kutilům. K této stavebnici je v balení dětský šroubovák, šroubky, matice či klíč. Děti si tak mohou sešroubovat hračku podle vlastních představ a zároveň se naučí něčemu novému.

Stavebnice pro kluky a holky – je mezi nimi rozdíl?

Pro malé děti můžete stavebnice vybírat bez ohledu na pohlaví. V základě mají rozvíjet jemnou motoriku, zručnost a trpělivost. Jakmile děti povyrostou, vybírejte pro holky kreativní stavebnice a pro chlapce ty s technickým zaměřením.

Stavebnice pro holčičky nabízí domečky na hraní, zvířátka či městečka

Stavebnice pro holčičky rovněž zahrnují spoustu druhů, oblíbenou variantou jsou například LEGO či kostky, ze kterých si dívky mohou postavit domeček pro panenky, vybudovat celé město či vytvořit nejrůznější zvířátka. Tou správnou volbou také bývají kuličkové dráhy, puzzle nebo různé dřevěné stavebnice.

Interaktivní stavebnice pro kluky – magnetická, elektronická, či kovová hračka?

Interaktivní stavebnice pro kluky zahrnují spoustu druhů skládaček. Kluci si mohou vybírat mezi vojenskou tematikou, gravitací, magnetismem nebo se mohou pustit do elektroniky. Zajisté si oblíbí i šroubovací stavebnice, které je naučí manuální zručnosti.

i

Technické stavebnice pro děti ocení nejen kluci

Technické stavebnice pro děti uvedou vaše ratolesti do dospěláckého světa, kde si mohou vytvořit vlastní budovy, železnice či auta. Dítě se tak naučí základní fyzické a matematické prvky, procvičí si manuální zručnost nebo prostorovou představivost.

interaktivní stavebnice pro kluky
Stavebnice pro kluky

interaktivní stavebnice pro holčičky
Stavebnice pro holčičky

Návod je součástí každé dětské stavebnice

Dnešní dětské stavebnice mohou být pořádně zapeklité (zejména ty elektronické a interaktivní stavebnice) a při stavění potrápí leckdy i dospělé. Přemýšlíte, kam se obrátit, když si nebudete vědět rady? Návod bývá součástí každé dětské stavebnice, takže se nemusíte bát, že byste dílo nedostavěli. Nejrůznější tipy najdete i na internetu.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, téma: Zvířátka, rok uvedení 2020, počet dílků 175 ks
1 339,-

2.
LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček Skladem > 5 ks a na 13 prodejnách
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Vlaky a Vozidla, rok uvedení 2018, počet dílků 59 ks
1 279,-

3.
LEGO® DUPLO® 10913 Box s kostkami Skladem > 10 ks a na 25 prodejnách
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, rok uvedení 2019, počet dílků 65 ks
589,-

Další nejprodávanější
5 045 položek
LEGO® DUPLO® Classic 10934 Zvířátka – kreativní sada
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, téma: Zvířátka, rok uvedení 2020, počet dílků 175 ks

1 138 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
1 339,- bez DPH 1 107,-
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10934
LEGO® DUPLO® 10874 Parní vláček
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Vlaky a Vozidla, rok uvedení 2018, počet dílků 59 ks

1 279,- bez DPH 1 057,-
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10874
LEGO® DUPLO® 10929 Domeček na hraní
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Domy, Mini panenky a Stavby, rok uvedení 2019, počet dílků 129 ks

1 269,- bez DPH 1 049,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10929
LEGO® DUPLO® 10914 Velký box s kostkami
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, rok uvedení 2019, počet dílků 85 ks

1 089,- bez DPH 900,-
Můžete mít ihned na prodejně Zlín
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10914
Ravensburger 268320 GraviTrax PRO Startovní sada
Stavebnice pro holky i kluky, 153 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

1 206 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
1 419,- bez DPH 1 173,-
Můžete mít ihned na prodejně Chomutov
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAbz06729
LEGO® DUPLO® | Disney 10941 Narozeninový vláček Mickeyho a Minnie
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Vlaky a Vozidla, postavičky: Mickey a Minnie, rok uvedení 2021, počet dílků 22 ks

501 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
589,- bez DPH 487,-
Můžete mít ihned na 16 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10941
LEGO DUPLO 10875 Nákladní vlak
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Vlaky a Vozidla, rok uvedení 2018, počet dílků 105 ks

2 509,- bez DPH 2 074,-
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10875
Boffin II 165 Motion
Elektronická stavebnice - 50 součástek, umožňuje sestavení 165 projektů, na 4 AA baterie, které nejsou součástí balení, vhodné od 8 let

-23% 1 499,-
1 155,- bez DPH 954,-
Můžete mít ihned na prodejně Zlín
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAa5598
LEGO DUPLO 10882 Koleje
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Vlaky, rok uvedení 2018, počet dílků 23 ks

389,- bez DPH 321,-
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10882
Ravensburger GraviTrax 275045 Startovní sada
Stavebnice pro holky i kluky, 100 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

909 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
1 069,- bez DPH 883,-
Můžete mít dnes od 11:15
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAif9617
LEGO® DUPLO® 10913 Box s kostkami
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, rok uvedení 2019, počet dílků 65 ks

589,- bez DPH 487,-
Můžete mít ihned na 25 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10913
Wiky Skládací pěnová podložka zvířátka 120x90 cm
Pěnové puzzle pro holky i kluky, téma: zvířata, velikost dílku: 30×45cm, vhodné od narození

579,- bez DPH 479,-
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAbz11058
LEGO DUPLO Town 10931 Náklaďák a pásový bagr
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Bagry, Náklaďáky a Vozidla, rok uvedení 2020, počet dílků 20 ks

-7% 419,-
389,- bez DPH 321,-
Můžete mít ihned na 14 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10931
Plastica Pěnové Puzzle, ohrádka, 34 ks
Pěnové puzzle pro holky i kluky, 34 dílků v balení, téma: zvířata, vhodné od 3 let

579,- bez DPH 479,-
Můžete mít ihned na 15 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAbz22824
LEGO DUPLO My First 10955 Vláček se zvířátky
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, téma: Vlaky a Vozidla, rok uvedení 2021, počet dílků 15 ks

389,- bez DPH 321,-
Můžete mít ihned na 15 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10955
Bino Vozík s kostkami, 19 ks
Dřevěné kostky pro holky i kluky, vhodné od 1 roku

169,- bez DPH 140,-
Můžete mít ihned na 25 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAa10992
Merkur Velká sada vel. 8
Stavebnice pro holky i kluky, 1405 ks dílků v balení, materiál: kov, vhodné od 6 let

4 309,- bez DPH 3 561,-
Můžete mít ihned na prodejně Ostrava
Skladem 2 ks
Objednací kód: LO905f
LEGO® DUPLO® Jurassic World™ 10939 T-Rex a Triceratops na útěku
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Dinosauři, rok uvedení 2021, počet dílků 36 ks

599,- bez DPH 495,-
Můžete mít dnes od 9:45
Skladem > 10 ks
Objednací kód: LO10939
Merkur Fire set
Stavebnice pro holky i kluky, 690 ks dílků v balení, téma: dopravní prostředky, materiál: kov, vhodné od 6 let

1 269,- bez DPH 1 049,-
Můžete mít dnes od 11:15
Skladem 1 ks
Objednací kód: LO904j
Ravensburger GraviTrax 275120 Dráha
Stavebnice pro holky i kluky, 44 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

373 Kč se slevovým kódem  22ONADNES15
439,- bez DPH 363,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Zličín - Chrášťany
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAif9623
Plastica Pěnové Puzzle Abeceda
Pěnové puzzle pro holky i kluky, 52 dílků v balení, vlastnosti: logické, velikost dílku: 32×32cm, vhodné od 1 roku

599,- bez DPH 495,-
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Skladem > 10 ks
Objednací kód: HRAif13281
LEGO® DUPLO® 10954 Vláček s čísly – Učíme se počítat
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 1,5 roku, téma: Vlaky, rok uvedení 2021, počet dílků 23 ks

379,- bez DPH 313,-
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Zličín - Chrášťany
Skladem 1 ks
Objednací kód: LO10954
SEVA KLASIK – Největší
Stavebnice pro holky i kluky, 1162 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 4 let

1 539,- bez DPH 1 272,-
Můžete mít ihned na prodejně Brno - Lískovec
Skladem > 5 ks
Objednací kód: HRAbz13048
LEGO DUPLO Princess TM 10899 Zámek z Ledového království
LEGO stavebnice pro děti, vhodné od 2 let , téma: Hrady, Ledové království, Mini panenky, Princezny a Stavby, postavičky: Anna, Elsa a Olaf, rok uvedení 2019, počet dílků 59 ks

1 079,- bez DPH 892,-
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Skladem > 5 ks
Objednací kód: LO10899

Stavebnice

Star WarsHasbro Fan Zóna: Vše pro fanoušky Star Wars a Marvel Fan Zóna na Alza.cz je určena pro všechny oddané fanoušky Star Wars a Marvelu. Figurky, oblečení, doplňky...
Robotické hračky MaDe vaše malé ratolesti hravou formou naučí nové dovednosti. MaDe je český výrobce a...
Imaginarium patří ke světovým lídrům v designu a inovaci hraček. A protože Alzák poznal Kiconica, je...
článekSkládání puzzle – zábava pro děti i dospělé Skládání puzzle je kreativní zábava, při které si nejen užijete relax, ale zároveň potrénujete mozek...
Společnost LEGO patří mezi nejlepší výrobce hraček. Ikonickou stavebnici vyrábí už téměř 90 let. Za dobu...
Společnost LEGO je synonymem úspěchu. Rodinná firma funguje už téměř 90 let. Od počátku až do dnešních dnů...
Více článků Všechny články

Stavebnice

V kategorii Stavebnice máme právě teď na Alza.cz celkem 5046 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné stavebnice Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší stavebnice Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší stavebnice Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v stavebnice recenze

Výhodné pořízení elektroniky bez provozních starostí.

Tisíce produktů ihned k odběru na našich pobočkách.

Rozbalené, zánovní a použité zboží

Zboží za lepší ceny a nadstandardní služby pro firmy

Kontaktujte nás na WhatsAppu

Kontaktujte nás na Messengeru


P-DC1-WEB19
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi
Na vašem soukromí nám záleží My, společnost Alza.cz a.s., IČO 27082440 používáme soubory cookies k zajištění funkčnosti webu a s Vaším souhlasem i mj. k personalizaci obsahu našich webových stránek. Kliknutím na tlačítko „Rozumím“ souhlasíte s využívaním cookies a předáním údajů o chování na webu pro zobrazení cílené reklamy na sociálních sítích a reklamních sítích na dalších webech.
Více informací Méně informací