Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Naše pobočky jsou otevřeny pro výdej zboží. Při jejich návštěvě dbejte pokynů obsluhy.

Vyzkoušejte bezpečné doručení zboží do jednoho z našich 451 AlzaBoxů.

Služby reklamace a vrácení zboží fungují beze změny.

Velkolepý výprodej - Hračky

Stavebnice

0

Stavebnice a puzzle jsou vhodné nejen pro všechny malé architekty, ale také pro ty, kteří rádi něco tvoří. Velkou výhodou tohoto typu hraček je rozvoj dovedností vašeho dítěte. Díky stavebnicím a puzzle bude manuálně zručnější, trpělivější, vytrvalejší a kreativnější. Jaký typ se hodí pro vašeho malého stavitele?

Pokračovat

Nejznámější dětské stavebnice všech dob – které máme v nabídce?

Dětské stavebnice najdete v tolika různých provedeních, že není možné si nevybrat. Některé druhy se hodí i pro nejmenší děti, jiné vyžadují větší zručnost a jsou určené starším dětem. Moderní verze nabízí spoustu možností a neuvěříte, co všechno z nich můžete postavit. Jaké druhy jsou v nabídce?

Puzzle jsou typickou a oblíbenou skládačkou

Skládání puzzle je tvůrčí činnost, která rozvíjí především logické myšlení dětí. V současné době si kromě klasického puzzle můžete poskládat také puzzle dřevěné, pěnové, dětské či populární 3D prostorové puzzle.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Interaktivní stavebnice GraviTrax si hraje s konceptem gravitace

Interaktivní stavebnice GraviTrax pracuje se sílou gravitace i proti ní. Děti tvoří z plastových šestihranných dílků co nejzajímavější kuličkovou dráhu, pomocí níž si procvičí fyzikální zákony. Mezi dílky se najde i urychlovač kuličky, katapult a další vymoženosti, díky kterým bude hra ještě napínavější.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Merkur je oblíbená kreativní stavebnice pro kluky

Základem několika generacemi proslulé stavebnice pro kluky Merkur jsou kovové proužky, ze kterých pomocí šroubků a matiček postavíte nejrůznější dopravní prostředky. Hra podporuje manuální zručnost, technické myšlení a trpělivost. Kromě dětí dokáže skvěle zabavit i rodiče, a to zejména technicky zaměřené tatínky.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Interaktivní stavebnice Playmobil ukáže dětem reálný i nereálný svět

Interaktivní stavebnice Playmobil se vyznačuje tematicky zaměřenými herními sadami. Stavebnice pro holčičky nabízí činnosti jako vaření jídla v kuchyni, kupování svatebních šatů či starání se o domeček. Kluci si zase oblíbí rytířské, pirátské nebo sportovní edice. Výhodou je kombinovatelnost všech typů stavebnic Playmobil.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Seva stavebnice nabízí možnost postavit naprosto cokoliv

Podstatu Seva stavebnice tvoří modré podlouhlé kostičky a bílé spojovací dílky. Z tohoto základu je možné vytvořit model prakticky čehokoliv – letadla, auta, domu či traktoru. Seva obsahuje také příslušenství pro detailnější modelování, takže si výsledný výtvor můžete klidně i vystavit nebo si s ním hrát.

 • Doporučený věk: od 4 let.

Stavebnice pro kluky Cobi je zaměřena na válečnou tematiku

Stavebnice pro kluky Cobi je určena všem milovníkům válečné a vojenské tematiky, kteří chtějí zažít válečné dobrodružství. Z kostek lze postavit vše nutné pro misi – tanky, letouny, auta Jeep, tornáda, stíhačky či vrtulníky. Se stavebnicí Cobi u dětí zábavnou formou vyvoláte zájem o historii a procvičíte trpělivost i kreativitu.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Teifoc stavebnice pro děti obsahuje skutečné cihly

Se stavebnicí Teifoc se děti promění ve skutečné stavitele. Kreativní sady, ze kterých lze postavit různé domy a pevnosti, obsahují miniatury pálených cihliček, maltu i zednickou lžíci. Tato stavebnice pro děti je šetrná k životnímu prostředí a dílky z jednotlivých sad můžete mezi sebou kombinovat.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin je vhodná pro všechny šikovné ručičky

Elektronická stavebnice pro kluky Boffin spočívá v sestavování elektrických obvodů. Umisťováním součástek na základní desku si děti můžou vytvořit nespočet projektů od lampičky přes požární sirénu až po detektor lži. Nejšikovnější elektrikáři si mohou vymyslet i vlastní projekty. Zařízení funguje na baterie.

 • Doporučený věk: od 8 let.

Před koupí jakékoliv stavebnice se ujistěte, zda jsou baterie součástí balení, či je musíte koupit zvlášť.

Mega Blocks pro malé i velké stavitele

Mega Blocks jsou stavebnicové kostky, ze kterých si děti mohou postavit vláček, autíčko či zvířátka. Pro větší děti je zde k dispozici policejní auto, vojenský vrtulník či postavy ze seriálu Hra o trůny. Tato stavebnice pro děti je vhodná k procvičení jemné motoriky, ale také rozvine jejich tvořivost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

LEGO je oblíbenou stavebnicí dětí všeho věku

LEGO stavebnice patří mezi ty nejznámější již dlouhou dobu. Je složená z pestrobarevných dílků, minifigurek a dalšího herního příslušenství. Ze stavebnice LEGO si můžete postavit naprosto cokoliv, záleží jen na jejím typu. Dům, auto, vlak nebo třeba hrad – vše, co vám fantazie dovolí.

 • Doporučený věk: od 1,5 roku.

Pro ty nejmenší poslouží stavebnice LEGO DUPLO, kterou si díky větším dílkům užijí i nejmladší stavitelé již od 1,5 roku.

Dřevěné kostky děti využijí ke stavění hradeb, domů či jiných budov

Dřevěné kostky jsou ideální pro nejmenší děti. Z kostek děti mohou stavět nekonečné hradby, budovy či poznávat první tvary. Ocení je však také rodiče, a to obzvláště malých dětí, které ještě nemají takovou zručnost a mohly by křehčí hračky rozbít. Děti totiž dřevěné kostky jen tak nerozbijí.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kuličkové dráhy nejsou pouze pro malé děti

Kuličkové dráhy jsou velmi zábavné. Postavit dráhu a pustit po ní kuličku zní velmi jednoduše, avšak celý průběh může být hezky zapeklitý. Za veškerou píli, kreativitu a logické myšlení při stavění je dítě odměněno v momentě, kdy kulička doputuje do cíle přesně tak, jak si naplánovalo.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Nejoblíbenější interaktivní stavebnice podle materiálů

Interaktivní stavebnice se vyrábí z různých materiálů a mohou se lišit i způsobem, jakým se skládají. Děti většinou začínají u dřevěných kostek a plastových stavebnic, později se můžou dostat i ke kovovým nebo elektronickým skládačkám, které obsahují malé dílky a jsou náročnější na představivost a celkovou zručnost.

Dřevěné stavebnice jsou vhodné pro různorodé stavění

Dřevěné stavebnice jsou určeny dětem, které rády něco tvoří a vyrábí. S dřevěnou stavebnicí si mohou postavit vlastní 3D modely dle libosti. Letadlo, věž, chatu, dům, ale i neobvyklé budovy, jako jsou radnice, vodní mlýn nebo například kostel. Navíc také rozvíjí dětskou kreativitu a modelovací schopnosti.

 • Doporučený věk: od 2 let.

Plastové stavebnice pro děti přináší spoustu zábavy

Plastové stavebnice potěší zejména nejmenší děti. Sady obsahují spoustu různých barev a tvarů, s nimiž mohou tvořit jedinečná umělecká díla. Plastová stavebnice pro děti podporuje koordinaci, vytrvalost a manuální zručnost.

 • Doporučený věk: od 1 roku.

Kovové stavebnice využijí již starší děti

Kovové stavebnice se hodí pro zručné stavitele. Součástky z kovu jsou pevné a drží pohromadě za pomoci matek či zářezů, do kterých zapadají. Děti si z nich vyrobí oblíbené roboty či modely aut, letadel a budov.

 • Doporučený věk: od 6 let.

Magnetické stavebnice zaujmou všechny milovníky magnetů

Magnetické stavebnice seznámí děti s fyzikálními zákony a fungováním magnetismu. Z magnetických součástek si při troše fantazie postaví vozítka, domečky či skluzavku pro autíčka. Pustit se můžou ale i do vytváření bláznivých geometrických tvarů a chemických struktur.

 • Doporučený věk: od 3 let.

Elektronické stavebnice pro kluky rozvíjí technické myšlení

Elektronické stavebnice jsou ideální pro všechny děti, které se zajímají o elekroniku a vše s ní spojené. Stavění funguje na principu spojování součástek na základní desce a skládání vlastních modelů, ať už dle manuálu, nebo fantazie. Elektronické stavebnice pro kluky podněcují v dětech zvídavost a technické myšlení.

 • Doporučený věk: od 6 let.

i

Pěnové a molitanové stavebnice přinesou zábavu těm nejmenším dětem

Ty nejmenší děti si zajisté oblíbí pěnové či molitanové stavebnice, které se vyrábí například ve formě puzzle či kostek. Puzzle zároveň poslouží jako podložka na zem.

Podle čeho vybrat dětské stavebnice?

Dětské stavebnice se vyrábí v mnoha variantách, vybírejte proto podle zájmů vašich dětí. Dále se určitě zaměřte na věk, z jakého materiálu jsou stavebnice vyrobené či jaké mohou mít další vlastnosti.

Výběr dětské stavebnice podle věku vaší ratolesti

Vybírejte stavebnice podle věku. Dětské stavebnice pro nejmenší jsou určeny dětem již od 1 roku, ovšem najdete i takové, které se doporučují dětem až od 6 let.

 • Dětské stavebnice od 1 roku obsahují větší kostky s menším počtem dílků. Oblíbené jsou například LEGO DUPLO, Mega Blocks či jiné plastové skládačky.
 • Dětské stavebnice od 2 let obsahují plastové či dřevěné větší části, které děti snadno uchopí a zároveň zamezí spolknutí dílků. Pro tyto děti jsou vhodné například LEGO či Playmobil.
 • Dětské stavebnice od 3 let již mohou obsahovat menší části. Oblíbenou volbou jsou třeba puzzle, kuličkové dráhy, dřevěné či magnetické stavebnice.
 • Stavebnice pro děti od 6 let vyžadují pokročilejší myšlení a kreativitu. Mezi těmito hračkami najdete elektronické či kovové skládačky.
 • Stavebnice pro děti od 8 let jsou náročnější a mohou obsahovat menší části dílků. Mezi takovými najdete GraviTrax, Boffin, ale i třeba puzzle s větším počtem dílků.

V nabídce najdete interaktivní stavebnice, které potrápí i dospělé hlavy. Jsou určené dospělým jedincům či vyspělejším dětem. Zároveň také potěší všechny sběratele.

Dětské stavebnice vybírejte podle toho, co vaše děti baví

Tématické stavebnice vybírejte dle zájmů vašich dětí. Baví je hrát si s kuličkami, zvířátky, vojáky či auty? Nebo jsou kreativní a rády něco tvoří? Výběr dětské stavebnice byste proto měli zaměřit na to, co mají vaše děti v oblibě. Tak budete mít jistotu, že ji jen tak neodloží a vyhrají si s ní celé hodiny.

Jaké další vlastnosti může dětská stavebnice mít?

Dětská stavebnice má nespočet vlastností. Za zmínku jistě stojí svítící skládačky, které rozzáří každý pokojíček. Oblíbená je také stavebnice mozaika, dále vločky, vafle či ozubená kolečka, která fungují na principu zasouvání dílků do sebe. Děti si tak mohou vytvořit cokoliv je napadne.

i

K dispozici jsou i šroubovací stavebnice, které se jistě zalíbí všem kutilům. K této stavebnici je v balení dětský šroubovák, šroubky, matice či klíč. Děti si tak mohou sešroubovat hračku podle vlastních představ a zároveň se naučí něčemu novému.

Interaktivní stavebnice pro kluky – magnetická, elektronická, či kovová hračka?

Interaktivní stavebnice pro kluky zahrnují spoustu druhů skládaček. Kluci si mohou vybírat mezi vojenskou tematikou, gravitací, magnetismem nebo se mohou pustit do elektroniky. Zajisté si oblíbí i šroubovací stavebnice, které je naučí manuální zručnosti.

Stavebnice pro holčičky nabízí domečky na hraní, zvířátka či městečka

Stavebnice pro holčičky rovněž zahrnují spoustu druhů, oblíbenou variantou jsou například LEGO či kostky, ze kterých si dívky mohou postavit domeček pro panenky, vybudovat celé město či vytvořit nejrůznější zvířátka. Tou správnou volbou také bývají kuličkové dráhy, puzzle nebo různé dřevěné stavebnice.

Skrýt popis
Pomohla vám tato informace?
Tento formulář slouží pouze k hodnocení informací v popisu výše.
Pokud máte dotaz k produktům, službám, dopravě či jiný požadavek, využijte zákaznické podpory.
Co bychom v něm měli zlepšit? Chybí vám zde něco? Je něco uvedeno špatně? Podělte se.

Nejprodávanější

1.
Zopa Pěnová podložka Play Maxi 200*180 cm Skladem > 5 ks a na 12 prodejnách
Pěnové puzzle pro holky i kluky, 1 ks dílků v balení, vhodné od narození
-16%
1 189,-
999,-

2.
Tlapková patrola puzzle velké 12ks Skladem > 10 ks a na 13 prodejnách
Puzzle pro holky i kluky, 560 ks dílků v balení, znáte z Tlapková patrola, vhodné od 3 let
539,-

3.
Mega Bloks Pytel kostek pro kluky (60 ks) Skladem > 10 ks a na 3 prodejnách
Stavebnice pro kluky, 60 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 1 roku
349,-

Další nejprodávanější
1 832 položek
Zopa Pěnová podložka Play Maxi 200*180 cm - Pěnové puzzle
-16%
Zopa Pěnová podložka Play Maxi 200*180 cm
Pěnové puzzle pro holky i kluky, 1 ks dílků v balení, vhodné od narození

-16% 1 189,-
999,- bez DPH 826,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 12 prodejnách
Objednací kód: HRAif12444
Mega Bloks Pytel kostek pro kluky (60 ks) - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Mega Bloks Pytel kostek pro kluky (60 ks)
Stavebnice pro kluky, 60 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 1 roku

349,- bez DPH 288,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: HRAa4544
Tlapková patrola puzzle velké 12ks
Puzzle pro holky i kluky, 560 ks dílků v balení, znáte z Tlapková patrola, vhodné od 3 let

539,- bez DPH 445,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Objednací kód: HRAb1742
Magformers Wow Starter
Magnetická stavebnice pro holky i kluky, 16 ks dílků v balení, vhodné od 3 let

799,- bez DPH 660,-
Koupit
Akční cena
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Objednací kód: HRAif6172
Ravensburger GraviTrax 275113 Stavba - Stavebnice
-25%
Více než99%spolehlivost
Ravensburger GraviTrax 275113 Stavba
Stavebnice pro holky i kluky, 29 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

-25% 569,-
429,- bez DPH 355,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 6 prodejnách
Objednací kód: HRAif9622
Ravensburger GraviTrax 275045 Startovní sada - Stavebnice
-17%
Více než99%spolehlivost
Ravensburger GraviTrax 275045 Startovní sada
Stavebnice pro holky i kluky, 100 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

-17% 1 569,-
1 309,- bez DPH 1 082,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 13 prodejnách
Objednací kód: HRAif9617
Kapla 200 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Kapla 200
Stavebnice pro holky i kluky, 200 ks dílků v balení téma:, budovy, materiál: dřevo, vhodné od 3 let

1 339,- bez DPH 1 107,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: HRAjd1417
Boffin 750 - Elektronická stavebnice
-13%
Více než99%spolehlivost
Boffin 750
Elektronická stavebnice - obsahuje 80 součástek, umožňuje sestavit až 750 projektů, vhodné od 8 let

-13% 2 279,-
1 979,- bez DPH 1 636,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 4 prodejnách
Objednací kód: HRAa5595
Ravensburger GraviTrax 260751 Výtah - Stavebnice
-25%
Více než99%spolehlivost
Ravensburger GraviTrax 260751 Výtah
Stavebnice pro holky i kluky, vhodné od 8 let

-25% 569,-
429,- bez DPH 355,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: HRAif11993
Mega Bloks Pytel kostek pro holky (60 ks) - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Mega Bloks Pytel kostek pro holky (60 ks)
Stavebnice pro holky, 60 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 1 roku

349,- bez DPH 288,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: HRAa4545
Pěnové puzzle - Zvířata
pro holky i kluky, 10 ks dílků v balení téma:, zvířata, vhodné od 3 let

359,- bez DPH 297,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 7 prodejnách
Objednací kód: HRAa5528
Merkur Velká sada vel. 8 - Stavebnice
Více než99%spolehlivost
Merkur Velká sada vel. 8
Stavebnice pro holky i kluky, 1405 ks dílků v balení, materiál: kov, vhodné od 6 let

-1% 5 149,-
5 089,- bez DPH 4 206,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 18:00
Objednací kód: LO905f
Plastica Pěnové Puzzle Čísla
Pěnové puzzle pro holky i kluky, 10 ks dílků v balení, vlastnosti: logické, velikost dílku: 32×32cm, vhodné od 1 roku

279,- bez DPH 231,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 5 prodejnách
Objednací kód: HRAif13280
Magformers Rainbow - Magnetická stavebnice
-9%
Magformers Rainbow
Magnetická stavebnice pro holky i kluky, 30 ks dílků v balení, vhodné od 3 let

-9% 1 109,-
1 009,- bez DPH 834,-
Koupit
Skladem 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: HRAif6173
Magformers Primo box
Magnetická stavebnice pro holky i kluky, 31 ks dílků v balení, vhodné od 3 let

1 229,- bez DPH 1 016,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: HRAif6186
Geomag - Glitter 68 dílků
Magnetická stavebnice pro holky i kluky, 68 ks dílků v balení, vhodné od 3 let

699,- bez DPH 578,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: HRAa5767
Magformers Universal box
Magnetická stavebnice pro holky i kluky, 47 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 3 let

2 229,- bez DPH 1 842,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít dnes od 18:00
Objednací kód: HRAif6182
Hubelino – Podložka na stavění zelená - Podložka
-15%
Hubelino – Podložka na stavění zelená
Podložka pod kuličkovou dráhu Hubelino, kompatibilní s kostkami LEGO Duplo, rozměry 32 x 44,5 cm, doporučený věk od 3 let

-15% 329,-
od 278,- bez DPH 230,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: HRAa7147
Ravensburger GraviTrax 275076 Kladivo - Stavebnice
-32%
Více než99%spolehlivost
Ravensburger GraviTrax 275076 Kladivo
Stavebnice pro holky i kluky, 7 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

-32% 339,-
229,- bez DPH 189,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 2 prodejnách
Objednací kód: HRAif9618
Peppa pig - Obrázkové kostky
-36%
Více než99%spolehlivost
Peppa pig
Obrázkové kostky pro holky i kluky, vhodné od 3 let

-36% 279,-
179,- bez DPH 148,-
Koupit
Velkolepý výprodej
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na prodejně Karlovy Vary
Objednací kód: HRAif8312
EkoToys Kostky barevné 500 ks
Dřevěné kostky pro holky i kluky, vhodné od 2 let

1 189,- bez DPH 983,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Karlovy Vary
Objednací kód: HRAif12279
Ravensburger 268504 GraviTrax Transfer - Stavebnice
-13%
Více než99%spolehlivost
Ravensburger 268504 GraviTrax Transfer
Stavebnice pro holky i kluky, 9 ks dílků v balení, materiál: plast, vhodné od 8 let

-13% 299,-
259,- bez DPH 214,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít ihned na prodejně Praha - Holešovice
Objednací kód: HRAb1876
Dřevěné kostky Kubus - Krteček a přátelé - Obrázkové kostky
-33%
Více než99%spolehlivost
Dřevěné kostky Kubus - Krteček a přátelé
Obrázkové kostky pro holky i kluky, vhodné od 3 let

-33% 299,-
199,- bez DPH 164,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned na 3 prodejnách
Objednací kód: HRAa7826
Hubelino Kuličková dráha – Set s kostkami Basic 123 ks - Kuličková dráha
Více než99%spolehlivost
Hubelino Kuličková dráha – Set s kostkami Basic 123 ks
Kuličková dráha pro kluky i holky, vhodné od 4 let

-2% 2 159,-
2 109,- bez DPH 1 743,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít dnes od 18:00
Objednací kód: HRAif7349

Stavebnice

článekSkládání puzzle – zábava pro děti i dospělé Skládání puzzle je kreativní zábava, při které si nejen užijete relax, ale zároveň potrénujete mozek...
Společnost LEGO patří mezi nejlepší výrobce hraček. Ikonickou stavebnici vyrábí už téměř 90 let. Za dobu...
Společnost LEGO je synonymem úspěchu. Rodinná firma funguje už téměř 90 let. Od počátku až do dnešních dnů...
LEGOStavebnice LEGO v proměnách času I – jak vznikl tento fenomén? Nahlédněte s námi do historie jedné z nejoblíbenějších stavebnic pro děti i dospělé, která brzy oslaví...
Vyměňte dětem počítač za hlavolam. Poradíme, jak vybrat ten, který zabaví i v domácí izolaci. Nejenže...
Společnosti Lego a Nintendo oznámily Lego Super Mario - na první pohled klasickou Lego stavebnici, která...
Více článků Všechny články

Stavebnice

V kategorii Stavebnice máme právě teď na Alza.cz celkem 1835 produktů.

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Podívejte se na produkty seřazené podle ceny od nejlevnějšího v kategorii levné stavebnice Produkty seřazené od nejdražšího po nejlevnější hledejte v kategorii nejdražší stavebnice Zboží seřazené dle prodejnosti od nejvíce po nejméně prodávané najde v kategorii nejprodávanější, nejlepší stavebnice Produkty řazené dle hodnocení uživatelů od nejlepšího najdete v stavebnice recenze

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Pro organizace Jak nakoupit
P-DC1-WEB29
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi