Vyberte prvek na stránce, kterého se chyba týká

Humorné a satirické knihy

Zobrazit katalog
Cena
-
Stav zboží
Značka
65. pole
(1)
Academia
(3)
Agrofin
(1)
Akcent
(12)
Akropolis
(4)
Počet stran
0 stran
1624 stran
-
Rok vydání
-
Žánr
Humor, satira
(4)
Česká a slovenská próza
(1)
Osobní rozvoj
(1)
Světová literatura
(1)
Jazyk
Anglicky
(5)
Česky
(685)
Slovensky
(15)
Před 11 hodinami objednal Martin, Letovice
Před 18 hodinami objednala Marta, Most 1
 
Robin Skladem > 10 ks
254,-Před 18 hodinami objednal Petr, Bruntál
Před 1 dnem objednala firma, Káraný
Před 1 dnem objednala firma, Praha 4
Před 1 dnem objednal zákazník, Praha 7 - Holešovice
Před 1 dnem objednala firma, Brno
Před 2 dny objednal Robin, Králíky
Před 2 dny objednal Luděk, Býšť
Před 3 dny objednal David
Před 4 dny objednala Klára, Praha 11
Před 4 dny objednal Stanislav, Praha 2 - Nové Město
0

Nejprodávanější

1.
Kniha – autor Mark Manson, 200 stran, česky, pevná s přebalem lesklá
-15%
299,-
254,-

2.
Kniha - - Brilantní humorné čtení (nejen) pro mámy aneb Deník vyčerpané matky. - autor Gill Sims, 376 stran
-15%
349,-
297,-

3.
Kniha – autor Miroslav Macek, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá
-17%
299,-
249,-

Další nejprodávanější
Autor
Halina Pawlowská (19)
Halina Pawlowská

(* 21. března 1955, Praha)

Halina Pawlowská je česká spisovatelka, publicistka, moderátorka, scenáristka a také vydavatelka. Má dvě děti, vystudovala scenáristiku a dramaturgii na FAMU. V roce 1988 začala pracovat v redakci zábavy v Československé televizi, později se věnovala novinám a publicistice.

Veřejností je známa mimo jiné jako moderátorka televizních pořadů z 90. let Zanzibar a V žitě (později Žito). Celkem 7 let vedla společenský týdeník Story a poté založila vlastní časopis Šťastný Jim. Napsala též několik filmových scénářů, které byly posléze zfilmovány (Vrať se do hrobu!, Díky za každé nové ráno – v obou zmíněných filmech se objevila v malých rolích).

V roce 1994 obdržela Českého lva právě za scénář k filmu Díky za každé nové ráno a poté dvakrát po sobě získala televizní ocenění TýTý Pořad roku za Banánové rybičky vysílané Českou televizí. Populární pořad o tom, jak přežít různé životní situace, si můžete vychutnat i v knižním vydání (Banánové rybičky, Banánové chybičky - pokračování).

Od Haliny Pawlowské si můžete přečíst například knihy Díky za každé nové ráno (1994), Ať zešílí láskou (1995), Jak být šťastný (1996), Hroši nepláčou (1996), Záhada žlutých žabek (2005). Z novější tvorby pak Velká žena z východu (2011), Strašná nádhera (2012).

Pelham Grenville Wodehouse (14)
Patrick Taylor (11)
Stephen Clarke (9)
Peter Mayle (7)
Simon Brett (7)
Jonas Jonasson (6)

Jonas Jonasson

* 6. července 1961, Švédsko

Jonas Jonasson je švédský novinář a spisovatel. Úspěch zaznamenal především jako autor humoristických románů.

Jeho románová prvotina o vynalézavém důchodci Stoletý stařík, který vylezl z okna a zmizel (Hundraaringen som klev ut genom fönstret och försvann, 2009) byla přeložena do 40 jazyků a v roce 2010 se stala nejprodávanější knihou ve Švédsku. Získal za ni řadu literárních ocenění a na její motivy byl natočen divácky úspěšný stejnojmenný snímek.

"Rozhodně mě ovlivnil Švejk. Když na něj přijde, nemůžete jistě říct, jestli to byl nejhloupější člověk první světové války, nebo jestli byl jediný, kdo rozuměl, o co tehdy šlo. To samé se dá říct o Allanovi." Jonas Jonasson

Podobný čtenářský ohlas získala také jeho druhá kniha – Analfabetka, která uměla počítat (Analfabeten som kunde räkna). Humoristický román se opět točí kolem postavy nevšedního hlavní hrdiny, konkrétně černošské dívky Nombeko Mayeki, je plný neočekávaných momentů a situačního humoru s prvky ironie.

Miloslav Švandrlík (6)
Jiří Winter-Neprakta (5)
Svatopluk Káš (5)
C.D. Payne (4)


(* 5. července 1949 Akron, Ohio)


C. D. Payne je americký spisovatel a jeden z předních představitelů absurdního humoru. Proslavil se zejména sérií knih o fiktivním mladíkovi Nicku Twispovi, která nese název Mládí v hajzlu.

"Vždycky jsem platil za vtipálka, který lidi rozesmává, a s tím pokračuji celý život. Od doby, kdy jsem věděl, že budu spisovatel, jsem věděl také, že budu humorista," tvrdí Payne.

Příběhy předčasně vyspělého puberťáka Nicka Twispa si okamžitě zamiloval celý svět. Hlavní hrdina zažívá nečekané životní situace a dobrodružné eskapády, jen aby se zbavil svého panictví a získal přízeň ženy svého srdce. Dosažení jeho cílů mu však zabraňuje úžasná schopnost zaplétat se do nesnází všeho druhu. Je to hlavně otevřený humor, který baví a dojímá čtenáře všech věkových generací. Jen C. D. Payne dokáže tak dokonale vylíčit svět dětské naivity a přitom poukázat na stereotypní život dospělých.

Fredrik Backman (4)
Karel Poláček (4)
Petr Šabach (4)

Petr Šabach

(* 23. srpna 1951, Praha)

Petr Šabach je známý česky prozaik, autor humoristických povídek a novel. Jeho knihy se staly předlohou pro filmová zpracování, mezi něž se řadí divácky velmi úspěšné snímky - Pelíšky (podle knihy Hovno hoří, 1998), Pupendo (Opilé banány, 2003), U mě dobrý (povídka Mr. Class z knihy Jak potopit Austrálii 2008) či Občanský průkaz (2010). V roce 1993 vznikl podle povídky Šakalí léta stejnojmenný filmový muzikál, na kterém se jako režisér podílel Jan Hřebejk.

Po úspěšném absolvování studia na Filozofické fakultě UK započal svou literární tvorbu vydáním povídkového souboru Jak potopit Austrálii (1986). Roku 1994 pak vychází populární sbírka povídek Hovno Hoří, která obsahuje tři prozaické texty. Do období socialismu 60. let je rovněž zasazen autobiograficky motivovaný příběh s názvem Opilé banány. Podobného nostalgického ražení je i humorná próza Občanský průkaz, která přibližuje dobu normalizace.

Dále byly vydány Tři vánoční povídky (2007), soubor drobných próz s hudební tematikou Škoda lásky (2009), sbírka šesti humorných textů S jedním uchem naveselo (2011) či přemýšlivá novela o dvou starých přátelích s názvem Máslem dolů (2012).

Tom Robbins (4)
Zdeněk Svěrák (4)


(* 28. března 1936, Praha)


Zdeněk Svěrák je přední český dramatik, scénárista, herec a autor písňových textů. Napsal také několik knížek pro děti a humorných povídek pro dospělé.

Po studiích na Vysoké škole pedagogické se věnoval práci v Československém rozhlase, kde vznikla postava Járy Cimrmana a kde také poprvé potkal Jaroslava Uhlíře, se kterým dodnes spolupracuje.

V roce 1967 vzniklo Divadlo Járy Cimrmana, pro které Svěrák napsal první hru s názvem Akt, a poté vytvořil autorskou dvojici s Ladislavem Smoljakem. Kromě her, sepsali také několik filmových scénářů, například pro filmy Vrchní, prchni!, Tři veteráni a jiné. V některých filmových snímcích se také objevovali jako herci.

V 80. letech Svěrák spolupracoval s režisérem Vítem Olmerem. Na začátku 90. let pak vytvářel scénáře pro svého syna, režiséra Jana Svěráka. Vznikly tak velmi známé a populární snímky jako Obecná škola, Tmavomodrý svět, Vratné láhve či slavný film Kolja, který kromě dalších ocenění získal Oscara za nejlepší neanglicky mluvený film roku 1996.

Vedle scénářů je autorem textů mnoha oblíbených a proslulých písní, v nichž také zpívá. Oceňovaná je i jeho tvorba pro děti a mládež. Napsal několik pohádek a podílel se na vzniku večerníčku Radovany a radovánky. Pro dospělé sepsal několik knih drobné prózy s názvy Povídky (2009), Nové povídky (2012) a Po strništi bos (2014), které jsou plné jemného a inteligentního humoru.

Betty MacDonaldová (3)
Dave Barry (3)
David Sedaris (3)
Charles Bukowski (3)

(*16. srpna 1920, Německo – 10. března 1994, USA)

Charles Bukowski, původním jménem Heinrich Karl Bukowski, byl americký spisovatel a básník, který rád šokoval společnost otevřeným vulgárním vyjadřováním a kontroverzní tematikou.

Bukowského rozsáhlá tvorba byla často inspirovaná vlastním životem a vztahy s nejrůznějšími ženami, které sám poznal. Psal také o sexu a alkoholu s důrazem na všudypřítomné šílenství. Jeho jedinečný styl spočíval v přímočarém až naturalistickém vyjadřování. Popisoval chudobu, hladovění a prostopášný život lidí pohybujících se na okraji, díky čemuž nastavil dokonalý obraz nejnižší vrstvy americké společnosti.

První román s názvem Na poště (Post Office, 1971) se dočkal velkého čtenářského ohlasu a brzy byl přeložen do 15 jazyků. Mezi další populární díla patří například román Ženský (1978, česky 1995), Šunkový nářez (1982, česky 1995), Hollywood (1989, česky 1992) aj.

Oblíbené byly také povídkové soubory, jako Zápisky starého prasáka (Notes of a Dirty Old Man, Essex House 1969, česky 1998), Všechny řitě světa i ta má (1973, česky 1991), kde mimojiné popsal vlastní operaci hemoroidů. 

Ivan Krejčí (3)
Ivanka Devátá (3)
Jaroslav Hašek (3)
Jerome Klapka Jerome (3)
Miroslav Horníček (3)
Oldřich Dudek (3)
Barbora Šťastná (2)
Blanka Čechová (2)
David Foenkinos (2)
David Nicholls (2)
Frauke Scheunemannová (2)
Hana Hrabáková (2)
Hendrik Groen (2)
Irena Dousková (2)
Irena Fuchsová (2)
Ivan Kraus (2)
Jan Jícha (2)
Jiří Traxler (2)
Karel Čapek (2)

Karel Čapek

(* 9. ledna 1890, Malé Svatoňovice - 25. prosince 1938, Praha)

Karel Čapek byl jedním z nejvýznamnějších českých spisovatelů. Kromě toho je znám také jako novinář, filosof, překladatel a amatérský fotograf. Narodil se do rodiny lékaře a byl nejmladším ze tří dětí. Jeho bratrem byl Josef Čapek, malíř a spisovatel. Studoval na gymnáziu v Hradci Králové a Brně a v roce 1915 získal doktorát na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy. Kvůli své nemoci nebyl odveden do armády, nemusel tedy bojovat v první světové válce.

Po studiu působil krátce jako vychovatel a učitel, krátce na to však přešel k novinařině. Jako redaktor působil například v Lidových novinách, poté byl dramaturgem i režisérem Vinohradského divadla a 8 let působil jako předseda Československého PEN klubu.

Karel Čapek rád cestoval a zajímal se o dění kolem sebe. V jeho obsáhlém díle se odráží jeho inteligence a sečtělost. Varoval před fašismem a rasismem a vyjádřil také obavu, že jednou technika získá moc nad člověkem. Jeho úvahy a odkazy jsou aktuální dodnes. Ve svém díle využíval bohaté slovní zásoby, neobvyklých slov a rozvitých souvětí. Karel Čapek zemřel na zápal plic, pohřben je na vyšehradském hřbitově v Praze.

Výčet jeho rozsáhlého díla zahrnuje například fejetonový román Továrna na absolutno (1922), román Krakatit (1922), povídky s detektivní tematikou Povídky z jedné kapsy a Povídky z druhé kapsy (1929), volnou trilogii s filosofickými myšlenkami Hordubal, Povětroň, Obyčejný život (1933-1934) nebo protifašistický román s využitím alegorie Válka s mloky (1936).

Čapek je dále autorem vědeckofantastického dramatu R.U.R (1920), v němž poprvé zazní slovo robot, alegorie Ze života hmyzu (1921), divadelní hry Věc Makropulos (1922) nebo protidiktátorských dramat Bílá nemoc (1937) a Matka (1938). Z jeho pera pochází také cestopisy (Italské listy, Anglické listy), pohádky pro děti (Dášeňka čili život štěněte, 1933), překlady nebo politické texty (Hovory s T.G. Masarykem, 1928–1935). V roce 1989 natočil režisér Štěpán Skalský film Člověk proti zkáze pojednávající o posledních letech života Karla Čapka.

Dílo Karla Čapka si můžete vychutnat i prostřednictvím audioknih, například:
Válka s mloky
Bílá nemoc
Dášenka čili život štěněte
Hordubal
R.U.R.
Hovory s T. G. Masarykem
Krakatit
Věc Makropulos

Další audioknihy Karla Čapka.

M. M. Cabicar (2)
Maria Sempleová (2)
Martin Čáp (2)
Oliver Burian (2)
René Melichar (2)
Richard Skolek (2)
Tatiana Kejvalová (2)
Wendy Northcuttová (2)
Božena Svobodová (2)
Ilja Hurník (2)
Lukáš Pavlásek (2)
Mark B. Mills (2)
Adam Chromý (1)
Adam Kay (1)
Alena Hrachovcová (1)
Alexander Boldizar (1)
Anna Tůmová (1)
Arkadij a Boris Strugačtí (1)
Arnošt Goldflam (1)
Asa Hellberg (1)
Barbora Topinková (1)
Benjamin Kuras (1)
Benjamin Parzybok (1)
Blanka Svobodová (1)
C. S. Lewis (1)
Caitlin Moranová (1)
Catherine O'Flynnová (1)
Clare Bennettová (1)
Dagmar Urbánková (1)
Dan Rhodes (1)
Dana Emingerová (1)
Danny Wallace (1)
David Mach (1)
David Nobbs (1)
Dawn Frenchová (1)
Douglas Adams (1)
Edward St Aubyn (1)
Eliška Novotná (1)
Emma Straubová (1)
Etgar Keret (1)
Eva Brabcová (1)
Eva Hölzelová (1)
Evžen Boček (1)

Evžen Boček, povoláním kastelán na zámku v Miloticích, je současný český autor humoristické prózy. Ve svých knihách často tématizuje šlechtu a prostředí českých zámků. Zdrojem humoru bývají generační, sociální i kulturní rozdíly a prokreslení aristokratičtí hrdinové.

Debutoval Deníkem kastelána (1999), při jehož tvorbě se inspiroval vlastními profesními zážitky. Příběh vypráví o hrdinovi, který opouští velkoměsto a odjíždí na poklidný venkov, aby zachránil svou rodinu a našel smysl života.

Za román Poslední aristokratka získal ocenění Miloslava Švandrlíka za nejhumornější knihu roku 2012. Hlavní postavou je potomek šlechtického rodu, František Antonín hrabě Kostka z Kostky, který žije v New Yorku. Po pádu komunistického režimu se vrací do Čech, kde zdědí zámek i jeho personál. A právě zde se rozjíždí série nečekaných komických situací a hlášek, které pobavily nejednoho čtenáře. Kniha je pokračováním čtenářsky úspěšného románu Aristokratka ve varu, kde se rovněž setkáváme se šlechtičnou Marií Kostkovou z Kostky i s bláznivými zaměstnanci „nejchudšího“ zámku v Čechách.

Gill Sims (1)
Graeme Simsion (1)
Hana Whitton (1)
Helen Fieldingová (1)
Homer Hickam (1)
Charles Dickens (1)
Christopher Moore (1)
Iva Lecká (1)
Ivan Mládek (1)
J. B. Morrison (1)
James May (1)
Jan Balabán (1)
Jan Folný (1)
Jan Nejedlý (1)
Jan Růžička (1)
Jan Weiler (1)
Jana Kuželová (1)
Jaroslav Čejka (1)
Jenny Nowak (1)
Jerzy Kosinski (1)
Jiří Charvát (1)
Jiří Jilík (1)
Jiří Kratochvil (1)
Jiří Růžička (1)
Jiří Žáček (1)
Josef Hausmann (1)
Josef Laufer (1)
Josef Škvorecký (1)
Joshua Ferris (1)
Julie Halpernová (1)
Karen Joy Fowlerová (1)
Karine Lambert (1)
Karolína Rellig (1)
Kateřina Castaneda (1)
Kathy Letteová (1)
Kingsley Amis (1)
Kristina Hlaváčková (1)
Lajos Grendel (1)
Lewis Carroll (1)
Máirtín Ó Cadhain (1)
Marie Doležalová (1)
Mark Twain (1)
Marta Davouze (1)
Marta Kučíková (1)
Martin Váša (1)
Michael Honig (1)
Michail Bulgakov (1)
Michal Hvorecký (1)
Michal Šanda (1)
Michal Vaněček (1)
Michal Viewegh (1)

(* 31. března 1962, Praha)

Michal Viewegh je českým spisovatelem, scénáristou a publicistou. Proslavil se zejména jako autor společenských románů a parodických próz. Je také držitelem prestižní Ceny Jiřího Ortena z roku 1993.

Jeho otec byl inženýrem chemie, matka právničkou. Po absolvování gymnázia v Benešově (1980) dva roky studoval na Vysoké škole ekonomické v Praze, načež studium přerušil a chvíli pracoval jako noční hlídač v podniku Chemapol Praha, příležitostně i jako průvodčí vlaku a stavební figurant. Poté se do školy vrátil a v roce 1988 dokončil studia češtiny a pedagogiky na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy. Stal se učitelem na základní škole na Zbraslavi, redaktorem nakladatelství Český spisovatel a od roku 1995 spisovatelem z povolání.

Od 80. let přispíval do Mladé fronty, Mladého světa, psal také do časopisu Playboy, Literárních a Lidových novin. Proslavil se rovněž jako autor literárních předloh a scénářů k známým a divácky úspěšným filmům, jako jsou Výchova dívek v Čechách (1996), Báječná léta pod psa (1997), Román pro ženy (2005), Účastnici zájezdu (2006), Nestyda (2008), Svatá čtveřice (2012) a jiné.

Miloň Čepelka (1)
Miloš Čermák (1)
Miroslav Macek (1)
Miroslav Pech (1)
Miroslav Šilar (1)
Neil Patrick Harris (1)
Nick Hornby (1)
Nina Stibbeová (1)
Ondřej S. Nečas (1)
Patrick Zandl (1)
Pavel Čechák (1)
Pavel Frýbort (1)
Pavel Kantorek (1)
Pavel Kohout (1)
Pepper Harding (1)
Petr Feldstein (1)
Petr Novotný (1)
Petr Urban (1)
Petra Nachtmanová (1)
Philip Roth (1)
Piu Marie Eatwellová (1)
Radka Hartmanová (1)
Rob Grant (1)
Robert Fulghum (1)
Romain Puértolas (1)
Sebastian Faulks (1)
Selma Lonning Aaro (1)
Simon Singh (1)
Sophie de Villenoisy (1)
Stanislav Biler (1)
Sue Townsendová (1)
Suzanne Rindellová (1)
Svatopluk Ondra (1)
Štěpán Kučera (1)
Thomas Bernhard (1)
Umberto Eco (1)
Václav Gruber (1)
Václav Kahuda (1)
Václav Vlk (1)
Viktorie Veselá (1)
Vlastimil Vondruška (1)

Vlastimil Vondruška * 9. května 1955, Kladno

PhDr. Vlastimil Vondruška, CSc. je český historik, publicista a autor historických detektivních příběhů. Za literární činnost získal v roce 1987 Cenu literárního fondu, roku 2005 byl oceněn Zlatou stuhu v kategorii Literatura faktu a populárně naučná literatura pro mládež a v letech 2006 a 2007 obdržel také Cenu čtenářů nakladatelství MOBA.

Roku 1979 úspěšně zakončil studium historie a národopisu na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze a poté se několik let věnoval vědecké práci v Československé akademii věd, kde spolupracoval s Ústavem pro etnografii a folkloristiku. V 80. letech byl ředitelem historické části Národního muzea a od 90. let začal společně se svou ženou podnikat v oblasti výroby kopií historického skla.

Oblibu k psaní získal už v mládí, nyní je autorem více než 50 vědeckých studií, mnoha historických románů pro dospělé a několika populárních a oceňovaných knížek pro děti a mládež. Je také ve spolupráci s Českým rozhlasem, kde pravidelně vystupuje a představuje posluchačům zajímavé události z českých dějin a života lidí ve středověku.

Své čtenáře si v současnosti získal zejména historickou ságou z doby vlády Přemyslovců: Přemyslovská epopej I - Velký král Přemysl I. Otakar, Přemyslovská epopej II - Jednooký král Václav I.,Přemyslovská epopej III - Král rytíř Přemysl II. Otakar a Přemyslovská epopej IV. - Král básník Václav II. Velmi populární jsou také cykly historických detektivek z dávných časů minulých (Hříšní lidé Království českého, 1995), dále napínavé prózy z 16. století (Letopisy královské komory I –VIII, 2006–2013) a od roku 2002 pravidelně vychází čtenářsky poutavý cyklus s královským prokurátorem Oldřichem z Chlumu z doby vlády krále Přemysla Otakara II.

Zita Marinovová (1)
Zuzana Součková (1)
Alena Damijo (1)
David Foster Wallace (1)
Fan Vavřincová (1)
Cheese (1)
Martina Loskotová (1)
Matt Beaumont (1)
Stanislav Štěpánek (1)
Tomáš Bezrouk (1)
Václav Bauman (1)
Colm Tóibín (1)
Denny Newman (1)
George Beahm (1)
Ivan Svoboda (1)
Jan Matěj Krnínský (1)
Jan Pavel (1)
Jan Peringer (1)
Jaroslav Kopecký (1)
Jiří Slíva (1)
Josef Formánek (1)
Josef Holcman (1)
Ludvík Vaculík (1)
Marcella Marboe (1)
Mária Ďuranová (1)
Milan Kocmánek (1)
Ondřej Horák (1)
Ota Ulč (1)
Peter Getting (1)
Peter Krištúfek (1)
Peter Pišťanek (1)
Petr Skalka (1)
Petr Zajíček (1)
Regina Andrásová (1)
Rudolf Těsnohlídek (1)
Shalom Auslander (1)
Stanislav Brabec (1)
Tomáš Klimek (1)
Torgny Lindgren (1)
Vítězslav Jareš (1)
Will Self (1)
John Kennedy Toole (1)
Andrej Astvacaturov (1)
Felicia Day (1)
Katarina Bivaldová (1)
Jan Stavinoha (1)
Ingvar Ambjornsen (1)
Libuše Palková (1)
Emma Chichester Clarková (1)
Vu Trong Phung (1)
Jan Vyoral (1)
Jules Janin (1)
Loe Erlend (1)
Lucie Hušková (1)
Petr Motýl (1)
Zuzana Francková (1)
Počet stran
0 stran
1 624 stran

Rok vydání
1990
2018

Nakladatel
Domino (1)
Motto (1)
XYZ (1)
LEDA spol. s r.o. (1)
Ocenění
Man Bookerova cena (1)
Humor, satira (4)
Česká a slovenská próza (1)
Osobní rozvoj (1)
Světová literatura (1)
anglicky (5)
česky (685)
slovensky (15)
Zobrazit položky
Lidovka
Kafe a cigárko
Kniha – autor Marie Doležalová, 264 stran, česky, polotuhá flexo

99,- bez DPH 90,-
Koupit
Skladem > 20 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP195747
Zlatá střední cesta
Jen aby, řekla moje žena
Kniha – autor Michael Třeštík, 160 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Jen aby, řekla moje žena - Kniha
-10%
-10% 199,-
179,- bez DPH 163,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP250026
Pro náročné
Malý pražský erotikon
Kniha – autor Patrik Hartl, 440 stran, česky, brožovaná bez přebalu matná

Malý pražský erotikon - Kniha
-24%
-24% 329,-
249,- bez DPH 226,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít ihned.
Objednací kód: FKP175628
Saturnin se vrací: Oficiální pokračování
Kniha – autor Miroslav Macek, 232 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Saturnin se vrací: Oficiální pokračování - Kniha
-17%
-17% 299,-
249,- bez DPH 226,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP244367
Úsměvy smutných mužů: Zápisky z léčebny
Kniha - Místy úsměvné, místy drsné zápisky z protialkoholní léčebny. Příběhy čtyř pacientů, kteří se skamarádí při nelehkém úkolu - zbavit se závislosti, černého draka v sobě. – autor Josef Formánek, 114 stran, česky, pevná bez přebalu matná

Úsměvy smutných mužů: Zápisky z léčebny - Kniha
-13%
-13% 239,-
209,- bez DPH 190,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP172248
Jak se žije padesátkám: aneb Čarodějnice neupalovat!
Kniha – autor Daniela Kovářová; Radim Uzel, 248 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Jak se žije padesátkám: aneb Čarodějnice neupalovat! - Kniha
-23%
-23% 289,-
221,- bez DPH 201,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP242936
Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele
Kniha – autor Mark Manson, 200 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Důmyslné umění, jak mít všechno u prdele - Kniha
-15%
-15% 299,-
254,- bez DPH 231,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP242314
Bude to bolet, doktore?
Kniha - autor Adam Kay, 240 stran, česky, Pevná s přebalem lesklá

Bude to bolet, doktore? - Kniha
-23%
-23% 298,-
229,- bez DPH 208,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP0264927
Hřbitovní hlína
Kniha - Kultovní klasika irské literatury vyšla poprvé v roce 1949 a od té doby se dočkala filmového i divadelního zpracování. Zkrátka je to kniha jak zábavná a náročná, tak i fascinující. – autor Máirtín Ó Cadhain, 364 stran, česky

Hřbitovní hlína - Kniha
-15%
-15% 398,-
338,- bez DPH 307,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP219357
Proč máma pije: Deník vyčerpané matky
Kniha - - Brilantní humorné čtení (nejen) pro mámy aneb Deník vyčerpané matky. - autor Gill Sims, 376 stran

Proč máma pije: Deník vyčerpané matky - Kniha
-15%
-15% 349,-
297,- bez DPH 270,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP0271865
Ajťák vrací úder
Kniha – autor Lukáš Pavlásek, 240 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Ajťák vrací úder - Kniha
-12%
-12% 269,-
237,- bez DPH 215,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít dnes.
Objednací kód: FKP249704
Teorie velkého třesku od A do Z
Kniha – autor Amy Rickman, 256 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Poslední 4 kusy za tuto cenu
Teorie velkého třesku od A do Z - Kniha
-60%
-60% 249,-
99,- bez DPH 90,-
Koupit
Skladem 4 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP128853
Z právního hlediska neslušné
Kniha - autor Cheese, 144 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá

Z právního hlediska neslušné - Kniha
-22%
-22% 250,-
195,- bez DPH 177,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0274398
Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině
Kniha - autor Zuzana Peterová, 164 stran, česky, Pevná bez přebalu lesklá

Můj psí deník aneb Jak přežít v rodině - Kniha
-21%
-21% 199,-
157,- bez DPH 143,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0272890
Solární baroni: Příprava mé vraždy
Kniha – autor Alena Vitásková, 200 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Solární baroni: Příprava mé vraždy - Kniha
-23%
-23% 299,-
230,- bez DPH 209,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP241761
Ike Můj italský corso pes: aneb psí život v Itálii
Kniha – autor Lucie Hušková, 208 stran, česky, pevná, plátěný potah

Ike Můj italský corso pes: aneb psí život v Itálii - Kniha
-23%
-23% 279,-
215,- bez DPH 195,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP227251
Saturnin
Kniha – autor Zdeněk Jirotka; Adolf Born, 136 stran, česky, pevná bez přebalu matná

Saturnin - Kniha
-17%
-17% 399,-
332,- bez DPH 302,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0173933
Z deníku ajťáka
Kniha – autor Lukáš Pavlásek, 146 stran, česky, brožovaná bez přebalu lesklá

Z deníku ajťáka - Kniha
-11%
-11% 245,-
218,- bez DPH 198,-
Koupit
Skladem > 5 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP197284
Velká kniha vtipu Petra Urbana
Kniha – autor Petr Urban, 256 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Velká kniha vtipu Petra Urbana - Kniha
-15%
-15% 399,-
339,- bez DPH 308,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP214388
Robin
Kniha – autor Zdena Frýbová, 240 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Robin - Kniha
-18%
-18% 310,-
254,- bez DPH 231,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP125789
Morčata
Kniha – autor Ludvík Vaculík, 150 stran, česky, pevná s přebalem matná

Morčata - Kniha
-9%
-9% 253,-
231,- bez DPH 210,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP42681
Jak cestovat s lososem a jiné eseje
Kniha – autor Umberto Eco, 400 stran, česky, pevná bez přebalu lesklá

Jak cestovat s lososem a jiné eseje - Kniha
-12%
-12% 258,-
228,- bez DPH 207,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP238536
Dělám si to sám
Kniha – autor Martin Váša, 256 stran, česky, pevná s přebalem lesklá

Dělám si to sám - Kniha
-12%
-12% 239,-
210,- bez DPH 191,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP237582
Ono samo se to…: Příhody, u kterých budete slzet smíchy!
Kniha - autor Kristina Hlaváčková, 160 stran, česky, Brožovaná bez přebalu lesklá

Ono samo se to…: Příhody, u kterých budete slzet smíchy! - Kniha
-11%
-11% 199,-
176,- bez DPH 160,-
Koupit
Skladem > 10 ks
Můžete mít zítra.
Objednací kód: FKP0262857

Horké novinky týdne

-11%
Gigolo
199 Kč 176 Kč
-12%
Hroši nepláčou
229 Kč 202 Kč
-22%
Z právního hlediska neslušné
250 Kč 195 Kč
-22%
Medvědín
249 Kč 194 Kč
-9%
Byl jsem při tom
198 Kč 180 Kč
-12%
Proč jsem se neoběsila
229 Kč 202 Kč
-11%
Blonďatá stíhačka
169 Kč 151 Kč

Zadejte název zboží

Poznámka (odkaz, PartNumber apod.):

Zkuste nové Alza Premium Moje Alza Přihlásit Jak nakoupit
WEB2
Váš osobní asistent
Alza Premium
Rád pro vás zjistím stav objednávky či pomohu s výběrem zboží.
Napsat dotaz
Zavolejte mi
Nová konverzace
Zavoláme Vám a odborně poradíme
+420 225 340 111
Dotaz na objednávku
Dotaz na zboží
Prosím zadejte svůj telefon:
Zavolejte mi