Nabídka práce v odděleníExpanze

13 volných míst

Alze neustále tvoříme
nejlepší půdu pod nohama.

fotografie zaměstnanců oddělení Expanze

Facility oddělení

Facility oddělení je tu od toho, aby zaměstnanci nemuseli nic řešit a mohli se plně věnovat práci a rozvíjení svých nápadů v příjemném prostředí. Dohlíží totiž na to, aby všechno správně fungovalo. A když na to přijde, rychle opraví cokoliv od židle až po vysoce sofistikovaný logistický systém.

Showroom management

Líbí se vám v našich showroomech a prodejnách? Aby tomu tak bylo, to je starostí našeho oddělení Showroom managementu. Ten totiž prodejny nejen připravuje od prvního návrhu až po jejich otevření s vystavenými produkty, ale navíc neustále zajišťuje jejich modernizaci.

Expanze

Alza roste rychleji než kouzelné fazole. A oddělení Expanze dohlíží na to, aby růstu nic nebránilo a současně nám nic nepřerostlo přes hlavu. Na starosti má vyhledávání nových prostor pro prodejny a AlzaBoxy, přípravu dalších poboček, rekonstrukce stávajících poboček nebo jejich stěhování.

Volná pracovní místa v oddělení: Expanze

Tohle jsme my

Je nás hodně, tak představíme alespoň některé z nás.

 • Helena Šupáková

  Helena Neumaierová

  Office manager

  Helča se stará o to, aby se lidé cítili v Alze vítáni. Pod svými křídly má totiž recepci. Mimo to se stará o kancelářské prostory, aby se u nás měli všichni dobře a našim zaměstnancům nic nechybělo. Ráda sportuje, ochutnává dobrá vína a poznává svět. Kdyby mohla, pořídila by si domů slona.

 • David Kotulán

  David Kotulán

  Facility manager

  David je encyklopedie oddělení, 7 let v Alze napříč více odděleními, řídí tým techniků a projektantů. Práci, kterou jeho oddělení odvede, je vidět a je hmatatelná. Baví ho vše technické, má rád cestování a svého psa.

 • Vojtěch Geryk

  Vojtěch Geryk

  Showroom manager

  Vojta má na starosti oddělení Showroom managementu. Zajišťuje přípravu koncepčních návrhů nových prodejen a showroomů. Zodpovídá za design i za celkové provedení všech prodejních míst v ČR, ale i našich poboček v EU. Tohle vše a mnoho dalšího musí fungovat i po finanční stránce.

 • Martin Jakubec

  Martin Jakubec

  Project manager

  Do Alzy nastoupil jako reklamační technik. Za ta léta se postupně stal vedoucím montáží PC, vedoucím servisních služeb a zakládal Facility oddělení. V současnosti má jako projektový specialista zodpovědnost za technickou stránku velkých projektů, uvádí v život nové vize, atypické i bláznivé nápady.

Naše projekty

 • Alza Café

  AlzaCafé je značka naší zrnkové kávy, ale také název konceptu našich kaváren. V kavárně na naší centrále pro naše kolegy připravujeme pochoutky již řádku let a společně jsme zde vypili desítky tisíc litrů kávy, tisíce litrů domácí limonády a snědli tisíce párků v rohlíku. Umíme i výborné dezerty a rozdáváme milé úsměvy.

 • Office management

  Zde řešíme vše týkající se našich kanceláří. Počínaje recepcí, na které vás přivítají milé recepční, přes podatelnu elektronických dokumentů, konče dodavateli úklidových služeb či květinové výzdoby, která nám všem zpříjemňuje náš pracovní den. Také zde každému novému kolegovi zajistíme telefon nebo půjčíme jeden z našich elektromobilů či jiných vozítek. Aby toho nebylo málo, také pro všechny např. zajišťujeme friendly podmínky v okolních restauracích.

 • AlzaBox

  Ano, soubor výdejních schránek s názvem AlzaBox je právě odsud. Jsme tým mladých pušek i ostřílených veteránů, kteří se však skvěle doplňují a snaží se pro naše zákazníky najít ty nejlukrativnější místa pro výdej jejich zboží. Jsme inovativní, rádi experimentujeme a nikdy nemáme hotovo. Spokojený zákazník s ušetřeným časem a úsměvem na tváři je naším denním šálkem kávy.

 • Elektromobilita

  Jsme místo, kde jsme schopni prodat dvě Tesly v jednom týdnu a k tomu klidně elektromotorku, která by nejednomu z nás utrhla ruce. Na jednu stranu dost švihlý tým šviháků, na stranu druhou moderní ekologická cesta budoucnosti. Jsme jediný e-shop na trhu, ve kterém si zákazník může zakoupit elektromobil s doručením do dalšího dne a to klidně až k němu domů do garáže. Navíc budujeme infrastrukturu nabíjecích stanic, čímž přispíváme k šetření životního prostředí.

 • Prodejna budoucnosti

  V našem týmu jsme si řekli, že chceme přijít s totální inovací. Vzali jsme pobočku, AlzaBox a společně je vystřelili do budoucnosti. Nejsme lepší, jsme jen jiní, jsme nadčasoví. V Prodejně budoucnosti máme výdejní schránky, vlastní software, otevřeno 24/7. Co ovšem nemáme, to je personál. Ano, jsme prodejna bez personálu a máme otevřeno vždy, když přijdeš.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).