IT

Mobilní aplikace, webové stránky, interní IT systémy, Payboxy, Alzaboxy, vyvolávací systém na showroomu nebo Android aplikace pro řidiče AlzaExpres – to všechno je z naší dílny!

Proč si myslíme, že je práce v IT oddělení super?

  • Váš hlas je slyšet. IT odborníci jsou poradním hlasem při realizaci nových projektů.
  • Naše práce je vidět. Návštěvnost webu roste každým rokem, s plody naší práce se zákazníci potkají při čtení e-mailů či přebírání zásilky.
  • Práci si vymýšlíme sami. Hrajeme si s čísly, analyzujeme a navrhujeme optimalizace procesů či inovace na webu.
  • Je pořád co dělat. Nudu u nás nezažijete. Nápadů na zlepšení máme tuny.

Na koho se můžete v teamu těšit?

Alza umí velmi dobře upravovat prostředí lidem na míru a proto hromada lidí v Alze vyrostla a stále roste. Nejen hard-skillově, ale i manažersky. Proto se (nejen v IT) potkáte často s lidmi, kteří jsou u nás 5+ let a jsme za to moc rádi.

Martin Říha

Týmový vedoucí webového vývoje

Mám více než 15let zkušeností s vývojem webových aplikací a v Alze mám na starost It oddělení v Ostravě, které nyní čítá cca 15 lidí. Rád rozvíjím sebe i své týmy a nevynechám příležitost si zasportovat.

Patrik Jankovský

Ředitel IT

Z pozice ředitele IT jsem odpovědný za jeho metodické vedení a řízení všech businessových strategických projektů, a to zejména v provozní a supportní části firmy. Když zrovna nevymýšlím jak se přiblížit k objednávce myšlenkou nebo doručení teleportem, tak trávím čas s rodinou, sportem nebo s knihou.

Tomáš Zíka

Tomáš Zíka

Senior DB vývojář

Baví mě databáze a vše kolem nich – optimalizace dotazů, tvoření tabulek (normalizované, denormalizované, školní, okenní a čokoládové). V Alze se starám o to, aby dotazy na eshopu dobíhaly správně a rychle. Používám k tomu pokročilé IT techniky jako je klikání, dvojkliky, posílání emailů, mazání emailů a další.

Jak jsme na IT zorganizovaní?

IT oddělení je rozděleno do několika jednotek:

  • IT Delivery – zajišťuje architekturu, infrastrukturu, bezpečnost a provoz našich systémů, spolu s dalšími nástroji, a to pro celou firmu.
  • Business Delivery – určuje strategii IT rozvoje jak obchodních tak provozních částí firmy.
  • Produktový vývoj – řídí produktový vývoj (od mobilních aplikací, webových stránek až po interní ERP systém).

Koho k sobě hledáme?

Týmové hráče, kteří chtějí pracovat na velkém tématu. Na webu, který využívají miliony lidí denně. Na ERP systému, který zpracovává stovky tisíc zakázek denně.

Rolí v IT je nespočet, budeme rádi, pokud mrknete na seznam volných pozic a vyberete si. A nebo se nám ozvěte, jen tak. Když najdeme společný přesah a budeme nad tématy uvažovat stejně, pozici vždycky najdeme. Práce je u nás dost 🙂

Pracovní prostředí

Spokojenost, komfortní prostředí a práce ve flow. To jsou věci, na kterým nám záleží a chceme pro naše teamy udržovat kulturu a prostředí, kde se mohou plně soustředit na práci. Hromada lidí si (i díky COVIDu) zvykla pracovat převážně z domova a není s tím problém, naopak, doma se lépe dostává do flow, v kancelářích se zase lépe debatuje u tabule.

Rádi pracujeme i v otevřené části kanceláři, kde je hodně zeleně.

Načíst více