Nabídka práce v odděleníMarketplace

6 volných míst

Propojujeme svět e-commerce. Jsme v úzkém spojení s dodavateli a neustále rozšiřujeme nabídku na Alza.cz.

Foto Alza

Business Unit Assistant - Dropshipment

Je administrativní podpora celého týmu Dropshipmentu. Komunikuje s dodavateli a dopravci, vyřizuje zvídavé dotazy zákazníků. Prostě dělá administrativu, která je vidět.

Procesní specialista

Má na starost především napojování dodavatelů do našeho interního systému. Zároveň řeší rozvoj systému a komunikuje často s našim logistickým a IT oddělením.

Business Development manager

Domlouvá nové dodavatele pro Alzu v rámci programu Dropshipment a zařizuje se svým týmem napojení těchto dodavatelů na systémy Alzy.

Volná pracovní místa v oddělení: Marketplace

Tohle jsme my

Propojujeme svět e-commerce.

 • Jan Pípal

  Jan Pípal

  Business Development Manager

  Honza má v Alze na starosti tým Dropshipmentu, který se stará o zapojování nových dodavatelů do partnerského prodeje. Baví ho IT a sport, a to jak aktivně, tak pasivně. Do svého týmu hledá posilu se zájmem o svět marketplace, která mu pomůže rozvíjet Alza Dropshipment.

 • Tomáš Urban

  Tomáš Urban

  Divizní ředitel

  Zastřešuje obchod přes několik segmentů, ve kterých by rád udělal z Alzy absolutního lídra na českém i slovenském trhu. Tomáš je fanoušek nejnovějších technických gadgetů, hraje na kytaru, fotí a miluje potápění.

 • Andrea Hořejšová

  Andrea Hořejšová

  Procesní specialista

  Andrea provází nové dodavatele procesy nutnými pro správné fungování dropshipmentu. Propadla silniční cyklistice a tak většinu volného času tráví na kole.

Proč se k nám přidat?

 • Naše práce je nám zábavou.
 • Chceme se stát největší nákupní platformou. Naším hlavním úkolem je komunikace s dodavateli, jejich zapojení a následné testování v našem systém.
 • Snažíme se neustále rozšiřovat náš business.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).