Nabídka práce v odděleníMontáže PC

1 volné místo

Dostanete do rukou železo, které máme často jako první na trhu.

fotografie zaměstnanců oddělení Montáže

Sestavování PC

Od kancelářské kalkulačky až po monstrózní herní dělo. Nic z toho pro nás není problém sestavit.

Servis počítačů

Počítač, telefon, notebook, router či tablet? S tím vším si poradíme a perfektně nastavíme.

Testování nových sestav

Našim zátěžovým testům žádná chyba neunikne. Odhalíme i sebemenší výkyvy výkonu.

Volná pracovní místa v oddělení: Montáže PC

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

 • Martin Dulava

  Adam Forgáč

  Manažer montáží PC

  V roce 2017 jsem začal na řadové pozici technika montáže. Postupně jsem prošel pozicemi servisní technik a alza individualista. Nyní zastávám pozici Manažera montáží PC. Od svých techniků vyžaduji maximální profesionalitu v oboru a spolehlivost. Mám rád pohotovost a kromě své celoživotní “lásky” k počítačům nedám na svůj tým dopustit. 

 • Peter Dzvoník

  Peter Dzvoník

  Administrátor

  Do Alzy jsem nastoupil v roce 2016 na pozici Technika montáže PC. Časem jsem se vypracoval přes Instalačního technika až na pozici Administrátora oddělení prvního spuštění. Řešení logistických problému je můj denní chleba. Čísla a logistika, to je moje 🙂

 • Vojtěch Sinkule

  Vojtěch Sinkule

  Servisní technik

  V Alze působím od roku 2014, tehdy jsem nastupoval na pozici jako technik Prvního spuštění v pražských Holešovicích. Za krátkou dobu jsem se přesunul do Horních Počernic na oddělení Montáží, kde jsem působil jako montážní technik a věnoval jsem se montáži PC sestav. Dnes působím jako servisní technik mobilních telefonů a specializuji se na značku Samsung. Na Alze se mi líbí, že zde člověk získává spoustu zkušeností a má možnost se vzdělávat.

 • David Lux

  David Lux

  Servisní technik

  V Alze pracuji teprve něco málo přes půl roku. Jsem na pozici Servisního technika. Ve firmě se zejména podílím na budování nového servisního oddělení, a to je i věc, která mě na práci zde baví, jelikož mám možnost růstu a seberealizace.

 • Dominik Šavrda

  Dominik Šavrda

  Reklamační technik

  Na oddělení Montáží PC pracuji jako servisní technik počítačů již řadu let. Už od útlého dětství se rád vrtám v počítačích a jsem rád, že mohu spojit své nadšení pro technologie s prací na oddělení, kde můj každodenní chléb je servisování špičkových Alza PC sestav. Ve svém volném čase si rád odpočinu při běhu v přírodě, nad četbou dobré knížky či nad mytím nádobí. Leč se svou rozrůstající se rodinou jsem vděčný za každou minutu, kdy si můžu jen tak v klidu sednout a alespoň na minutu v tichu zavřít oči.

 • Miroslav Šulo

  Miroslav Šulo

  Technik montáže

  Do Alzy jsem nastoupil v roce 2019 jako montažní technik pc. Práce mě velice baví jelikož pc patří mezi mé celoživotní koníčky. Nejvíce se mi na oddělení líbí tým a na své parťáky nedám dopustit.

 • Jan Pešák

  Jan Pešák

  Grafik UV tisku

  Pracuji v Alze od listopadu 2019 jako Grafik pro UV tisk. Každý den mám možnost přicházet s novými řešeními a zlepšeními, které ulehčují a zjednodušují práci. Každý den mohu pracovat na něčem jiném. Jeden den fotím, jiný dělám vektorovou grafiku a někdy vytvářím i 3D modely. Je to tu prostě různorodé takže se člověk nikdy nenudí.

 • Petra Janovská

  Petra Janovská

  Manažer služeb

  Pracuji v Alze od ledna 2019 jako Manažer služeb. V mé kompetenci je vést tým montáží - ALZA PC a nefinanční služby. Zákazníkům se snažíme nabídnout ty nejlepší, nejvýkonnější PC na trhu, adekvátní služby u správných produktů a to vše v perfektním provedení. Každý den je v Alze jiný, ale cíl je vždy stejný - získat maximální zákaznickou spokojenost. Do mého týmu hledám aktivní kolegy s pozitivním myšlením, kteří se drží rčení: Kdo chce, hledá způsob, kdo nechce, hledá důvod.

 • Petr Vodrážka

  Petr Vodrážka

  Manažer prvního spuštění trainee

  V Alze jsem pracoval od roku 2014, kdy jsem tu začínal jako brigádník na oddělení reklamací. Postupem času jsem si prošel pozice reklamační technik, předák, teamleader oddělení a v roce 2019 skončil. Po roce a čtvrt v jiném zaměstnání jsem si uvědomil, že v Alze je mé pravé místo a proto jsem se vrátil. Nyní působím na pozici manažer prvního spuštění, kde se snažím optimalizovat a zdokonalit proces služeb nabízených zákazníkům. V mém týmu ocením kreativní jedince, kteří se nezaleknou jakékoliv výzvy a do práce jdou se 100% nasazením.

Jak to u nás vypadá

Proč u nás pracovat?

 • Pracujeme s nejnovějším hardwarem na trhu.
  Někdy i před uvedením do prodeje.
 • Vymýšlíme nové koncepty PC sestav
  a podílíme se na jejich konfiguraci.
 • Sestavujeme individuální PC sestavy na míru.
 • Hledáme to nejlepší řešení pro naše zákazníky.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).