Nabídka práce v odděleníReklamace

7 volných míst

Z oddělení, kam lidé chodí neradi, jsme udělali důvod, proč zákazníci preferují náš e-shop. A to je pořádný úspěch!

fotografie zaměstnanců oddělení Reklamace
 • TechZone - osobní zákaznický servis

  Na TechZone se osobně o naše zákazníky, kteří zboží přišli reklamovat nebo vrátit, stará tým 15 zkušených reklamačních techniků. Denně zde přijmeme jednu čtvrtinu reklamací celé Alzy.

 • Back office zákaznický servis v Praze Horních Počernicích

  I v komunikaci na dálku preferujeme individuální přístup, náš desetičlenný tým se každý den stará o to, aby byla každá zákaznická reklamace odbavena tak, jak má.

 • Reklamační hala v Praze Horních Počernicích

  Hala v Praze Horních Počernicích je srdce reklamací, kde pracuje přes 80 zaměstnanců. Staráme se o to, aby se reklamace dostaly rychle a bezpečně do servisů a poté zpět k zákazníkům.

Volná pracovní místa v oddělení: Reklamace

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

 • Jan Zapletal

  Jan Zapletal

  Project manager

  Honza je bývalým vrcholovým sportovcem, proto si vždycky klade vysoké cíle, takže i v práci hledá každý den výzvy a možnosti, jak se dál posouvat. Začínal na řadové pozici reklamačního technika. Jeho vůle na sobě pracovat ho dovedla přes pozici team leadera až na pozici supervizora, kde má na starosti celou reklamační halu v Horních Počernicích s 80 zaměstnanci. Aktuálně se přesouvá na pozici projektového manažera pro reklamace. Honzu baví rychlý vývoj Alzy a říká, že o zábavu je v práci vždy postaráno, nuda zde nemá šanci.

 • Oleg Ščetinin

  Oleg Ščetinin

  Supervizor reklamací

  V Alze pracuji pátým rokem, z pozice reklamačního technika jsem se přes teamleadera dostal na pozici supervizora reklamací, na které mám aktuálně na starost chod Techzone v pražských Holešovicích a reklamační oddělení na plzeňské pobočce.

 • Nikola Šeráková

  Nikola Šeráková

  Teamleader reklamací

  V Alze pracuji od roku 2018. Jako nováček na pozici administrativní podpora jsem byla velmi překvapena skvělým přístupem vedení a celého kolektivu, do kterého jsem okamžitě zapadla. Na této pozici jsem zpracovávala veškeré požadavky našich servisů a dodavatelů. V relativně krátkém čase jsem se vypracovala na pozici Team leadera. V současné době tedy vedu malý tým administrativní podpory. Baví mě pracovat ve společnosti, která se snaží naplňovat své poslání, vize, hodnoty a při každé příležitosti svým zaměstnancům pomáhá dosahovat jejich cílů.

 • Lukáš Janeček

  Lukáš Janeček

  Manažer reklamací

  Na reklamačním oddělení pracuji jako Manažer reklamací od roku 2015. V Alze mě nejvíce baví různorodost práce. Každý den se setkám s novou výzvou, kterou rád přijímám. Spolu s mým týmem se snažím na jedné straně o maximální zákaznickou spokojenost a týmovou soudržnost na straně druhé. Ve volném čase se věnuji sportu – hraji fotbal a tenis. Musím říct, že jsem hodně soutěživý typ, který se nespokojí s prohrou a chce každý zápas vyhrát. Soutěživost sice není podmínka pro vstup do mého týmu – vítám ale aktivitu, nadšení a hlavně pozitivní myšlení :-).

Jak to u nás funguje

Proč u nás pracovat?

 • Najdeme ti činnost, která tě bude bavit.
 • U nás se můžeš plně realizovat.
 • Pokud máš rád elektroniku, budeš tu jako doma.
 • Denně ti rukama projdou desítky zařízení.
 • Zlepšíš si své komunikační dovednosti.
 • Budeš v přímém kontaktu s největšími servisními středisky.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).