Nabídka práce v odděleníReklamace

6 volných míst

Z oddělení, kam lidé chodí neradi, jsme udělali důvod, proč zákazníci preferují náš e-shop. A to je pořádný úspěch!

fotografie zaměstnanců oddělení Reklamace
 • TechZone - osobní zákaznický servis

  Na TechZone se osobně o naše zákazníky, kteří zboží přišli reklamovat nebo vrátit, stará tým 15 zkušených reklamačních techniků. Denně zde přijmeme jednu čtvrtinu reklamací celé Alzy.

 • Back office zákaznický servis v Praze Horních Počernicích

  I v komunikaci na dálku preferujeme individuální přístup, náš desetičlenný tým se každý den stará o to, aby byla každá zákaznická reklamace odbavena tak, jak má.

 • Reklamační hala v Praze Horních Počernicích

  Hala v Praze Horních Počernicích je srdce reklamací, kde pracuje přes 80 zaměstnanců. Staráme se o to, aby se reklamace dostaly rychle a bezpečně do servisů a poté zpět k zákazníkům.

Volná pracovní místa v oddělení: Reklamace

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

 • Tomáš Houda

  Tomáš Houda

  Teamleader

  Na oddělení reklamací působím od roku 2015. V Alze jsem začínal na pozici reklamačního specialisty, přes teamleadera oddělení na reklamační centrále a v současné chvíli působím jako supervisor reklamační centrály. Ve volném čase relaxuji procházkami se psem. Řídím se heslem, kolik do toho dáš, tolik dostaneš.

 • Oleg Ščetinin

  David Petráš

  Supervizor reklamací

  V Alze pracuji druhým rokem, z pozice reklamačního technika jsem se přes zástupce teamleadera dostal na pozici supervizora reklamací. Aktuálně vedu tým 25 zaměstnanců, mám na starost pražskou Techzone a reklamační oddělení na plzeňské pobočce. V Alze mě baví různorodost práce, každý den řeším nové výzvy a příležitosti podílet se na zajímavých projektech. Ve volném čase se věnuji esportu, hraním her jak na konzolích tak PC.

 • Lukáš Janeček

  Lukáš Janeček

  Manažer reklamací

  Na reklamačním oddělení pracuji jako Manažer reklamací. V Alze mě nejvíce baví různorodost práce. Každý den se setkám s novou výzvou, kterou rád přijímám. Spolu s mým týmem se snažím na jedné straně o maximální zákaznickou spokojenost a týmovou soudržnost na straně druhé. Ve volném čase se věnuji sportu – hraji fotbal a tenis. Musím říct, že jsem hodně soutěživý typ, který se nespokojí s prohrou a chce každý zápas vyhrát. Soutěživost sice není podmínka pro vstup do mého týmu – vítám ale aktivitu, nadšení a hlavně pozitivní myšlení :-).

Jak to u nás funguje

Proč u nás pracovat?

 • Najdeme ti činnost, která tě bude bavit.
 • U nás se můžeš plně realizovat.
 • Pokud máš rád elektroniku, budeš tu jako doma.
 • Denně ti rukama projdou desítky zařízení.
 • Zlepšíš si své komunikační dovednosti.
 • Budeš v přímém kontaktu s největšími servisními středisky.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).