Nabídka práce v odděleníSales&Purchasing

7 volných míst

Nakupujeme i prodáváme. Vybíráme skvělé produkty a jedinečné služby. Nejen v České republice a na Slovensku, ale v celé EU.

Business Unit Assistant

Administrativně vypomáháme s chodem týmu. Listujeme nové produkty, hlídáme jejich dostupnost, objednáváme, vyřizujeme dotazy zákazníků a spolupracujeme s dodavateli a uvnitř týmu s produktovými manažery.

Trainee

V Trainee programu se učíme od všech z Business Unit, jak vlastně doopravdy funguje e-commerce. Hodně se školíme, sbíráme znalosti a ty se pak snažíme uplatňovat v praxi.

Product manager

Ovlivňujeme úspěch v segmentech. Pečujeme o několikatisícové produktové portfolio. S perfektní skladbou souvisí hlídání novinek, správných cen, marketingová podpora i vyjednávání partnery.

Business unit manager

Jsme vlastně takoví malí ředitelé e-shopu. Svěřenému segmentu dáváme směr a strategii, optimalizujeme ho jak nejlépe dovedeme, abychom byli tou nejlepší volbou pro naše zákazníky.

Division director

Zastřešujeme několik celých segmentů a náš úspěch se neobejde bez práce na stěžejních projektech a úzké spolupráce s Business Unit Managery. Účastníme se zásadních obchodních jednání a neseme zodpovědnost za úspěch celé divize.

Volná pracovní místa v oddělení: Sales&Purchasing

 Tohle jsme my

Je nás už téměř 200, tak představíme alespoň některé z nás.

 • Petr Bena

  Petr Bena

  Místopředseda představenstva

  Petr si klade osobní výzvy, které úspěšně zdolává nejen lámáním rekordů v životě, ale i posouváním možností v obchodu. Po letitém a úspěšném řízení oddělení Sales&Purchasing si role rozšířil i o místopředsedu představenstva, kde doplnil Tomáše Havryluka.

  Více se dozvíte v podcastu Budoucnost e-commerce.

 • Tomáš Urban

  Tomáš Urban

  Ředitel divize

  Zastřešuje obchod přes několik segmentů, ve kterých by rád udělal z Alzy absolutního lídra na českém i slovenském trhu. Tomáš je fanoušek nejnovějších technických gadgetů, hraje na kytaru, fotí a miluje potápění.

 • Pavel Roubínek

  Pavel Roubínek

  Ředitel divize

  Jeho revírem jsou notebooky, počítače, komponenty a gaming! Práci bere jako hru na nejvyšší obtížnost bez možnosti SAVE/LOAD. Jinak je ale Pavel veskrze analogový člověk. Brázdí české cesty za volantem své staré „ameriky“ a hudbu si pouští zásadně z vinylu.

 • Ondřej Hnát

  Ondřej Hnát

  Ředitel divize

  Díky Ondrovi jsme posílili řadu divizních ředitelů. Je odborník na elektroniku a sport. Jeho týmy vybírají, testují a zajišťují ty nejzajímavější produkty z celého světa, které dokáží posunout domácnost i firmu do nové doby a udělat život pohodlnější, zábavnější i úspornější.

 • Michal Frosch

  Michal Frosch

  Business Unit Manager

  Zodpovídá za to, že Alza bude jednička v prodeji sportovního vybavení. Neustále hledá do svého týmu pracovité, chytré a zapálené lidi. Rád tráví čas se svými dětmi. Do práce jezdí na kole a obecně rád sportuje.

 • Michael Gross

  Michael Gross

  Business Unit Manager

  Na starosti měl téměř 1,5miliardový business včetně klíčového segmentu velkých domácích spotřebičů. Aktuálně řídí "start up" segmenty hobby a zahrada, auto-moto a osvětlení, které chce do dvou let vypiplat na jedničku v rámci e-commerce.

 • Martin Hadraba

  Martin Hadraba

  Business Unit Manager

  Martin si hraje s podobou našeho segmentu hraček a snaží se ho vylepšit tak, abychom se stali jedničkou na trhu. Do Alzy přišel z nadnárodní retailové firmy, takže u nás zúročuje své bohaté zkušenosti.

 • Jan Rajdl

  Jan Rajdl

  Business Development Manager

  Dává vizi a směr našim vlastním značkám a produktům. Jeho práce se tak neobejde bez kreativity, inovací a hlavně odvahy. Miluje cestování a přírodu. Když zrovna nepřemýšlí, jak něco ještě vylepšit, rád se projede po trailu na kole.

Tajemství našeho úspěchu

Hodnota pro zákazníka

Prodávat za nejnižší cenu umí každý a my nejsme „každý“. Zákazník u nás musí najít všechno co hledá a ještě něco navíc. Pokud se k nám chcete přidat, těšíme se na vaše vlastní nápady, jak vytvářet nejlepší zákaznickou zkušenost.

Rosteme

Meziroční růst obratu 20 - 30 % nás prostě nutí na sobě pracovat a snažit se, aby nám Alza.cz neutekla. Pokud chcete firmu tahat dopředu, tak musíte být i Vy stále o něco napřed.

V každém segmentu chceme být #1

Nové segmenty otevíráme se stejným cílem, tedy být nejlepší. S kolegy z ostatních oddělení fungujeme jako parta nadšenců, která se spolu snaží vytvořit svůj vymazlený rodinný e-shop.

Zrychlujeme

Díky vlastnímu informačnímu systému, který tvoří páteř firmy, máme možnost rychle uvést do života všechny nápady, které potěší naše zákazníky.

Neustále inovujeme

Přicházíme s novými projekty, sbíráme zpětnou vazbu, učíme se z chyb a učíme se sami. Využíváme roboty, gadgety a jiné technologické vychytávky, které nám umožňují posouvat kvalitu nabídky produktů a služeb.

GTD!

Nejtěžší je realizace myšlenek. Používáme nástroje na organizaci času i práce, abychom měli prostor naše nápady uskutečňovat. Odměnou jsou cool projekty, které za sebou zanecháváme.

Start up prostředí

Jsme kulturně jedineční. Mísí se u nás rysy korporátu a start-up prostředí. Věříme v tuto magickou kombinaci. Občas jedeme trochu chaoticky, v kanceláři máme živé stromy, vodíme si do práce své mazlíčky a pijeme výbornou kávu. Tvoříme malé týmy a nevěříme na škatulky.

Osobní růst

Neustále se vzděláváme, bereme jen ty nejlepší, protože jedině tak uspějeme i v budoucnu. Podporujeme systém interních rotací, pravidelných školení i testování. Chceme v každém vytvářet přesahy a porozumění práci jiných oddělení.

Kdo uspěje?

Každý s kombinací superschopností, které pro úspěch u nás potřebujeme. Rychle se učit, mít všeobecný přehled, selský rozum, ale i výborné počty, logiku a analytické myšlení. Výběrová řízení k nám jsou náročná, ale když jím projdete, máte záruku toho, že u nás budete úspěšní.

Proč se k nám přidat?

 • Jednáme narovinu a nabízíme ti obrovskou on-line zkušenost,
  práci pro jedničku na trhu a možnost být u zrodu a rozvoje miliardových e-shopů.
 • Máme skvělý tým kolegů, kteří jsou profesionály ve svém oboru 
  a neustále se vzděláváme.
 • Naše práce není snadná, ale je pro nás zábavou.
 • Těšit se můžete na neformální pracovní atmosféru s férovými pravidly,
  bez politiky a zdlouhavých procesů.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).