Nabídka práce v odděleníVedení společnosti

4 volná místa

Udáváme směr e-commerce.

fotografie zaměstnanců oddělení Generální ředitelství

Představenstvo

Řídí

Je statutárním orgánem. Přísluší mu obchodní vedení společnosti, v čemž není vázáno žádnými pokyny a je tedy i vrcholným orgánem obchodního vedení společnosti.

Rozhoduje a zodpovídá

Kompletně zodpovídá za všechno dění ve společnosti (zejména za hodpodářský výsledek). Definuje globální strategii a schvaluje projektové rozpočty, investice i odměny.

Komunikuje

Synchronizuje všechna oddělení v jejich spolupráci a pomáhá s plněním cílů. Zároveň je informováno o veškerém dění. S řediteli diskutuje globální strategii.

Volná pracovní místa v oddělení: Vedení společnosti

Tohle jsme my

Všichni se sem nevejdeme, tak ti představíme alespoň některé z nás.

 • Tomáš Havryluk

  Tomáš Havryluk

  Místopředseda představenstva

  Položil jsem ještě jako programátor základy celého IT a přišel s inovacemi jako platební PayBoxy. Ze studenta jsem se během 7 let vypracoval na pozici místopředsedy představenstva. Odtud řídím veškeré strategické projekty - od HR až po internetový marketing.

 • Jan Deutsch

  Jan Deutsch

  Business asistent předsedy představenstva

  Začínal jsem v Alze na HR oddělení, ze kterého jsem se po krátké době přesunul po bok boardu. Tam se starám o to, aby byly dokončeny všechny projekty a vedení mělo volné ruce v rozhodování.

 • Martin Němeček

  Martin Němeček

  Business asistent

  Po 6 letech v zahraničí jsem v roce 2018 nastoupil do Alzy, kde zařizuji, že představenstvo dostává vše úplně hotové. Díky tomu se podílím na projektech napříč celou společností - od expanze do zahraničí až po kontrolu hospodaření.

Máš rád výzvy?

 • V Alze měníme evropský trh e-commerce.
 • Bouráme status quo a udáváme tempo inovacemi,
  které se jiným zdají nemožné.
 • Přečti si víc o našem směřování na Alza Mise
  a dej nám o sobě vědět.

Naskočte k nám

Nevybrali jste si nebo chcete pozici šitou na míru

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).

Kam dál?