Energetik

Představenstvo

Udáváme směr e-commerce.

Úvod

Hledáme kolegu, který bude zodpovědný za management energií pro kancelářský areál v Praze a další objekty, které firma vlastní. Vítán je fanda do energetiky, kterého baví průběžné zlepšování optimalizace a nebojí se ani odvážnějších řešení, má rád moderní technologie, které sleduje a chtěl by je realizovat v praxi.

Náplň práce

  • Zajištění a optimalizace dodávek energií (elektřina, plyn, voda).
  • Správa a údržba vlastních technických zařízení (kotelny, rozvodny, FVE, …).
  • Průběžný rozvoj a opatření vedoucí k větší hospodárnosti.
  • Související administrativa (smlouvy/platby, sledování spotřeby, reklamace, …).
  • Vytvoření jasného, průhledného a funkčního systému pro práci s energiemi.
  • Komunikace s úřady (vyjadřovačky a povolení).

Požadujeme

  • Vzdělání technického směru a znalost právních předpisů.
  • Praxe na podobné pozici a nadšení do tématu energetika.
  • Zkušenosti v oboru fotovoltaiky.
  • Koncepční přístup, organizační schopnosti a odpovědnost.
  • Orientace v problematice licencí, trhu s elektřinou, ERU, OTE a LDS významnou výhodou.
  • Schopnost najít a realizovat inovace.
  • Řidičský průkaz skupiny B (aktivní řidič).

Co můžeme nabídnout?

  • Práci s nejnovějšími technologiemi a možnost tvořit budoucnost.
  • Velkou míru zodpovědnosti a svobody, různorodé projekty a spolupráci s kolegy, kteří jsou špičkami v oboru.
  • Finanční ohodnocení vázané na pracovní výsledky s možností přeplnit a odnést si vyšší variabilní složku.
  • Moderní a neformální prostředí, flexibilní pracovní dobu, férový přístup.
  • Benefity jako jsou slevy na nákupy na našem e-shopu, 25 dní volna, jazykové vzdělávání, výhodné tarify aj.

Co Vás čeká ve výběrovém řízení?

Místo výkonu práce