Projektový specialista expanze

Abychom mohli nadále růst a otevírat nové pobočky, instalovat nové Alza Boxy, a nebo vybudovat nový sklad, hledáme kolegu/kolegyni na pozici Projektový specialista.

Co všechno budeš mít pod palcem na pozici Projektového specialisty Expanze?
 • Aktivní vyhledávání nových lokality, prostor pro prodejny, showroomy, logistická centra, AlzaBoxy a další akvizice,
 • koordinaci otevření/relokaci prodejen od zadání až po realizaci, včetně neustálého zlepšování jejich umístění,
 • jednání s vlastníky a pronajímateli nemovitostí, stavaři, právníky, úřady,
 • komunikaci s developery a majiteli nad chystanými projekty,
 • zpracovávání prvotní revize smluv, projektová dokumentace,
 • pohybovat se v terénu a hledat ty nejlepší příležitosti (po stránce zákaznické, praktické, technické),
 • zpracovávat pravidelný reporting o výsledcích svých aktivit.

Naše výběrová kritéria na pozici Projektového specialisty jsou:
 • Zkušenosti v oblasti realit či na obdobné pozici (expanze) minimálně 3 roky,
 • znalost legislativy trhu (zkušenosti z retailu výhodou),
 • efektivní komunikace, vyjednávací schopnosti, pečlivost, time management a dravost (když Ti majitel zavře dveře před nosem, měl/a by ses vrátit oknem)
 • anglický jazyk na úrovni minimálně B1,
 • řidičský průkaz skupiny "B".

Co může budoucí Specialista očekávat od nás?

 • Tým, na který se budete moc obrátit a kvalitní zaškolení od seniornějších kolegů,,
 • zajímavé finanční ohodnocení,,
 • klouzavou pracovní dobu od pondělí do pátku s možností flexibilního začátku, konce pracovní doby a (aktuálně) možnost práce převážně na HomeOffice,
 • zaměstnanecké benefity (kurzy cizích jazyků formou individuálních lekcí, zvýhodněné nákupy v e-shopu Alza.cz, Multisport kartu, Active pass, zvýhodněné pojištění a mobilní služby pro celou rodinu, ocenění za přínosy společnosti ve formě jednorázových odměn nebo volné vstupenky do ZOO pro celou rodinu).
 • WhatEverDay's – 5 dní volna nad rámec zákonné dovolené,
 • neformální firemní kulturu.

Jak u nás probíhá výběrové řízení?

Zašlete svůj životopis ještě dnes a Michal Tě bude do dvou pracovních dnů kontaktovat.

Klíčová slova: reality, Alzaboxy, Alza, Alzy, pobočky, boxy, práce, nabídka práce, alza.c projekty, výdělek, spolupráce, akvizice, expanze, oddělení
V tomto inzerátu jsou psány osoby v mužském rodě. Tento postup byl zvolen výhradně proto, aby bylo dosaženo co nejvyšší plynulosti textu. V žádném případě nevyjadřuje genderově podmíněný nebo diskriminační přístup Alza.cz a.s. k uchazečům a uchazečkám o volná pracovní místa.

Na pozici Projektový specialista expanze v průběhu výběrového řízení potkáte

Novák Michal

Do Alza.cz jsem nastoupil v září 2019. Starám o zaměstnance z oddělení Expanze, Facility a Showroom management. Právě i díky těmto oddělením může Alza růst a nabízet svým zaměstnancům bezpečné prostředí kam se prostě chodí samo :). Kromě péče o stávající zaměstnance hledám nové tváře do těchto oddělení.

Šupák Peter

Petr zastřešuje oddělení expanze. Inovativní expanzní projekty společnosti, fyzické vstupy do nových lokalit a státu, expanze a optimalizace prodejní a výdejní sítě. Chceme být vidět, musíme být všude. Poznejte expanzi jak ji neznáte – komplexně. Spolu tvoříme nové nákupní prostředí, spolu jsme součástí naší velké revoluce v nakupování. Vyhledávejte, analyzujte a hlavně realizujte nové možnosti růstu spolu s námi - Dělejte to jinak! Dělejte to s radostí!

Vrána Tomáš

Od mého nástupu do Alzy v roce 2018 jsem si prošel všemi procesy a dílčími postupy spojenými jak s expanzí, tak s postupy celého fungování firmy. Od prvního dne v Alze mě na mé pozici naplňuje možnost aplikace inovací, různorodost práce a zejména to, že každý den není stejný.  Dnes na své pozici projektově řídím expanzi v rámci Pobočkové sítě a rozvoje lokalit pro AlzaBoxy v ČR/SR. Pomocí AlzaBoxů chceme vytvořit rozsáhlou síť odběrných míst a být tak blíže našim zákazníkům. Pokud tě láká být u tohoto jedinečného projektu s námi, uvidíme se u pohovoru.

Kubizňáková Renata

V Alze jsem teprve od srpna 2020 a od té doby pozoruji, jak tu jde všechno velice rychle dopředu. Líbí se mi, jak Alza pružně reaguje na celkovou situaci na všech trzích, kde působí, a snaží se neustále vyvíjet, a to jak celá společnost, tak součástí evoluce jsme i my, zaměstnanci 😊 V týmu expanze můžeme přímo ovlivnit, jak a hlavně kde uvidí Alzí nákupní prostředí naši zákazníci. S projektem AlzaBox jdeme neustále vpřed a pokud by tě bavilo být přímo u toho tak jako mě, pojď do toho s námi!
Hall office park
U Pergamenky 2
Praha 17000
null

Mám zájem

Zaujala Vás nabídka práce na pozici: Projektový specialista expanze? Neváhejte a dejte nám o sobě vědět.

(Pdf, Docx, Doc, Html, Ods, Zip, Rar)

Správce os. údajů je Alza.cz a.s., IČO 270 82 440. Vaše os. údaje zpracováváme k tomu, abychom danou pozici (a případně i jinou pozici) obsadili vhodným kandidátem. Vámi poskytované osobní údaje (vč. životopisu) jsou nezbytné pro rozhodnutí o uzavření případné pracovní smlouvy (právní základ zpracování).